Küçük İkoncan Suri Cruise:))

heh sallamışlar, ilk kaka böyle olmaz, çamur gibi olur sırnaşık şey ıyk çok iğrenç -tatlicadiarzu-

Harika bi çocuk özellikle gözleri...
Bende herkes gibi topuklu ayakkabılarının bu kadar sık giydirilmesini anlamadım açıkçası...
Zararlı olduğunu bile bile giydirmesinin dışında başka bir düşüncesi olsa gerek...

bu çocuğa topuklu ayakkabılar giydiren..dengesiz ebeveynleri var...3 yaşındaki bir çocuk her şeyi bu kadr çabuk tüketmemeli...20 yaşına gelnce ne giyecek bu çocuk....

bu çocuğa topuklu ayakkabılar giydiren..dengesiz ebeveynleri var...3 yaşındaki bir çocuk her şeyi bu kadr çabuk tüketmemeli...20 yaşına gelnce ne giyecek bu çocuk....

ınançlarına göre çocuğun her dediğini yaparlarsa bu çocuk 20 sine gelmeden çöker, 20 sine gelmeden alkolün uyuşturucunun esiri olmuş, rehabilitasyon merkezlerinin müdavimi... düşünmesi bile ürkütücü :1no2:

Topuklularda mahvoluyordur ayakları yavrucağın, hiç çorapta yok bari mus çorap giydirin kıyafetine göre yaw :mymeka:

Çok çok güzel bir kız çocuğu, zaten bir bu bir de Angelina nın Shiloh suna bayılıyorum çok tatlılar

Son düzenleme:

bu kadar para verip alacaaz bunu he???
onun on mislini verseler alıp bunu eşyadan saymam...
gelen misafirlere gösteriyim hatta, diyalog şöyle:
-bak bu şey var ya, anam o holivud çocuğunun b.knun anısınaaa....
-ayy ne sanatsaaallll :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
-garşısında bi gahve içerük artık!!!
-çok soyut çalışmışlar üstad!! ne diyyim.. olağanüstü...
delikafadulden delikafadulden

cirkin degil bence makyajsız
kızı aynı annesine benziyo ama kızı daha güzel olcak kesin

yok cnm , çirkin değil tabii, en azından benden kat kat güzeldir, ama öyle dehşet bi güzellik göremiyorum dedim...
burdaki hatunlarla falan kıyasladım, eksiği yok çoğu kişinin bence...
opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

wayy anasını
elalemin bodur yakışıklısının dünyalar güzeli kızının bokunun
heykeli yapılıyor ve satışa sunuluyor
ah suri vah suri yazık kız sana
üzerinden yapılan reklamların boku çıkmış
bir çocuğu bu kadar kullanmaya hiç bir ebeveynin hakkı yok
toma gıcıktım şimdi iyicene gıcık oldum
bodur şey
şimdi topuklu giyiyor 20 ye gelmedende platform giyinir
daha da abartırlarsa gökdelenlerle dolaşır herhalde
allah sonunu hayr etsin suri....

Kesinlikle çok güzel bir kadın makyajsız halinde sivilce olması(ki yok) filan çok normal setlerde film çekimlerinde dünya makyajdan ciltleri eskisi gibi kalamaz ki...
boshayallersmile
Tom Cruise ve Katie Holmes fiziken çok güzel bir çift gönül meyveleri Suri'den belli...
Ama akıl sağlıklarından ve mensup oldukları 'tarikat'ın da etkisiyle psikolojilerinin düzgün oluşundan emin değilim...
akannehir

Son düzenleyen: Moderatör:
Göz rengi ve ten renginin daha açık olması dışında kopya annesi...

benim çocugum olsaydı böyle girdirmezdim :ecrin_bebek: ama çok tatlı kız tıpkı annesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…