Küçük İkoncan Suri Cruise:))

Kız çocuğuna şimdiden kız gibi yetiştiriyorlar

Eee tabii ki bunda alım çalım olacaktır

Ben erkek gibi yetiştirilmesindense böylesini daha çok beğeniyorum

Zaten çocuk da annesi-babası gibi çekici

erkek gibi yetiştirilmesine bende karşıyım...kız çocuğu kızçocuğu gibi yetiştirilmeli.
ama tabiiki çocuk gibi.

suricruise102691.jpg

birkaç kıyafet haricinde bu kızın üstündekilerin çocuk kıyafetiyle bir alakası yok, tamamen kadınsı. çocuk çekici olmaz-olamaz. olsa olsa şirin olur. çekicilik kavramı kadınlara özgü birşeydir. sadece topuklu ayakkabı değil benim bu resimlerde garibime giden. nerdeyse orta yaş kadınlarının giymesi gereken kıyafetlerin minyatür hali, bu yavrucağın üstündeki. hele hele anne kışlıklarını giyerken kızın çorapsız çıkması şık değil, komik...

daha önce gazeteler medyada çok tepki vermişti topuklu giymesine. hatta yaklaşık 1 ay önce KK' da dabu konu açılmıştı ama sonra silinmiş. bulamadım. gazeteden bir konuyu ekleyeceğim suri ile ilgili.

Şıklık yarışında Suri'nin heba olan ayakları

Tom Cruise ve Katie Holmes çiftinin 3 yaşındaki kızları Suri, annesinin giydirdiği açık topuklu ayakkabılarla yürüyemiyor.

Holmes kış ortasında botlarıyla, kızı ise çıplak ayaklarla görüntüleniyor.

Tom Cruise ile evli olan ünlü oyuncu Katie Holmes son zamanlarda sürekli kızı Suri ile objektiflere yakalanıyordu.

Ve her seferinde üç yaşındaki Suri ayağındaki topuklu ayakkabılarla dikkat çekiyordu. Hava ne kadar sıcak ya da ne kadar soğuk olursa olsun, Suri, açık topuklu ayakkabı giyiyordu.

Eleştirilere daha fazla dayanamayan Katie Holmes, sonunda konu ile ilgili sessizliğini bozdu. Holmes, Suri'nin giydiği ayakkabıların her küçük kızın isteyebileceği dans ayakkabıları olduğunu söyledi.

Oysa Suri geçen hafta Massachusetts'te annesi ile yağmurda yürürken ayağında gümüş rengi topuklu ayakkabılarla bileğini burkarken görüntülenmişti. Holmes, "Onlar balo için dans ayakkabısı ve Suri onları çok seviyor" dedi.

Kendi seçiyor Fakat Holmes, bunca eleştiriye rağmen kızının stilini savundu ve konu ayakkabı olunca Suri'nin kendi seçimlerini yaptığını söyledi.

Sağlık uzmanları ise Suri'nin bu tarz ayakkabıları çok sık giymesi sonucu ayağıyla ilgili gelişim sorunu yaşayacağının altını çiziyor.

New Yorklu ayak hastalıkları uzmanı Oliver Zong, "Yetişkinlerde sürekli topuklu ayakkabı giymenin etkisi aşil tendonunun kısalması ya da gerilmesi olarak kendini gösterir" dedi.

Ayak hastalıkları uzmanı Zong, sözlerine şöyle devam etti: "Suri'nin yaşında çocuklar çok çabuk büyüyor ve her şeyin aynı hızda büyümesini istersiniz. Eğer tendon aynı hızda büyümezse sorun olur." Zong ayrıca, "Eğer ebeveyn kendi kontrolünde çocuğunun topuklu ayakkabı giymesine izin veriyorsa başka, bunun kararını üç yaşındaki çocuğuna bırakıyorsa bambaşka bir şeydir" diye konuştu. Suri, gelecek Nisan ayında dört yaşına basacak.

Ama daha şimdiden tasarımcıların elinden çıkma 2 milyon sterlin değerinde bir kıyafet dolabı olduğu tahmin ediliyor.

fft15_mf444494.Jpeg

fft15_mf444490.Jpeg

annesi kalın giyinmiş ama kızı oldukça ince.

fft15_mf444472.Jpeg

hepimiz çocukken merak ederiz topuklu ayakkabıya makyaja ama ailelerimiz evde kısa süreli izin verirdi.
Suri resmen küçük kadın gibi giydiriliyor.

çok güzel bir kız çocuğu ama biraz daha yaşına uygun giyinse sağlığı açısından daha iyi olacaktır.

ayy canım ya.
donuyordur resmen.
erca paylaşım için teşekkürler.
nasıl kıyıyor o yağmurda bu kızı bunları giymesine.
kendi giymiş botları.
üstünde montlar var.
kızda sadece incecik elbise.
bu kız hastalanmıyormu acaba..doktorlarda zararlı olduğunu söylüyor o ayakkabıların..
yazık çocuğa..

Suri çok tatlı bir çocuk ama sanki çocukluğunu bile yaşayamıyor sanki hep elbise filan giyiyor birazda şort pantolon giyse daha sempatik gözükecek.

Ama ileride victoria beckam gibi olur tam bir ikoncan yani .

Nette okumuştum bir gün yaz kış çocuğa çorap giydirmiyorlarmış iyi hastalanmıyor yazık ya insan nasıl yapar bunu çocuğuna

ayakkabılarıda çıkmış ayağından.
böbreklerini üşütecek zavallım ya..
hayır savunduklarıda çocuk giymek istiyormuş.
ya 3 yaşındaki çocuk istiyor diye yapacakmısın her istediğini.
nasıl bir mantalite bu...

ne giyerse giysin acaip tatlı bir çocuk maşallahh çook güzel yaaa...annesi babası öyle uygun görmüşler demekki beni gerisi alakadar etmez..

ayy canım ya.
donuyordur resmen.
erca paylaşım için teşekkürler.
nasıl kıyıyor o yağmurda bu kızı bunları giymesine.
kendi giymiş botları.
üstünde montlar var.
kızda sadece incecik elbise.
bu kız hastalanmıyormu acaba..doktorlarda zararlı olduğunu söylüyor o ayakkabıların..
yazık çocuğa..

rica ederim.a.s.
Dikkat çekmek yada bu konuda çok bilgisiz olduğu için bu derece bilinçsiz davranıyordur herhalde. yoksa çocukların ve tüm insanların en fazla ayaklarından üşütüp karın ağrısı gibi rahatsızlıklar yaşayacağını bilemez mi?

Şimdi er_ca nın yazdıklarını gördüm resimlerde belli işte çorapsız resmen

evet çorapsız ve yağmurlu havada çocuğun ayağından ayakkabılar çıkıyor ıslanıyor ayakları, ayağını burkuyor.:1no2:
çok üzücü.

bir yede okumuştum
katie holmes ile tom cruise bir tarikata mensup oldukları için kızlarınıda o doğrultuda yetiştiriyorlarmış
bu tarakata göre çocuk ne istiyorsa tamamen özgür bırakılıyormuş
giysilerinide kendisi seçiyormuş

bir yede okumuştum
katie holmes ile tom cruise bir tarikata mensup oldukları için kızlarınıda o doğrultuda yetiştiriyorlarmış
bu tarakata göre çocuk ne istiyorsa tamamen özgür bırakılıyormuş
giysilerinide kendisi seçiyormuş

evet bende okumuştum..
şimdi hatırladım.
o inançta çocuklar ne dese o yapılırmış..

Scientoloji, Amerikalı bilim kurgu yazarı L. Ron Hubbard tarafından geliştirilen bir inanç ve buna bağlı uygulamarın bulunduğu bir din akımı. Başlarda Hubbard tarafından kişisel gelişim için hazırlanan bir felsefe iken daha sonra bir dini akıma dönüşmüştür.

ınsanlara ruhsal varlıklarını, reenkarnasyonun varolduğunu, ve fiziksel dünyalarına yönetimi üzerine öngörüler ve emirler vermektedir. Scientoloji, Scientoloji Kilisesini dinini tanıtmak ve yaymak için kullanmaya çalışmaktadır.

ınanış [
Bundan 75 milyon yıl önce zamanın galatik konfederasyonun lideri Xenu isimli varlık, istemediği milyarlarca varlığı dünyamıza göndererek, yanardağa attırmıştır. Günümüzde insanları yaşadığı acı ve sıkıntıların kaynağı halen yeryüzünde olan o varlıkların ruhlarıdır. Bu ruhlara thetan denmektedir. Scientolojiye göre insanlar bu ruhların manevi baskısından kurtulunca gerçek mutluluğa kavuşacaklardır. Scientolojist üyeleri insan ruhunu arındırmak için çeşitli yöntemler geliştirdiklerini iddia ederler. Bu yöntemlere dianetics adını verirler. Hollywood yıldızlarından Tom Cruise, Katie Holmes ve John Travolta bu inanç birliğinin içinde yer almaktadırlar.
buna inanıyorlar karıkoca..

aman ne iyi, iyi ki dilenci falan olmak istemiyor kız... yandılar desenize...

bu çocuğun ayakları kaç numara acaba bu yaşta çocuğa nasıll topuklu bulabilmişler şaştım
gerçi topuklar okadar yüksek değil normal bir ayakkabı dan bile daha alçak olabilir ama görüntü olarak
çoçuk kadın gibi giydiriliyor biraz daha büyüyünce kimbilir ne giyecek ve hiç elbise dışında başka bir kıyafetle gömedim

who-owns-it-suri-or-kate-hudson-juicy.jpg

yetişkin gibi giyiniyor.

suri9.jpg

bu resimde de çocuğun hava şartlarına uygun giyinmediği epeyce açık.

maşallahı var çok tatlı güzel bir kız ama daha iyi bakılmalı.:nazar:

Ünlü Hollywood çiftinin bebeklerinin ilk kakasının heykeli 30 Bin dolardan açık arttırmaya çıktı!!!
Tom Cruise ve Katie Holmes'un 19 haftalık kızları Suri'nin kakası heykele konu oldu. e-Bay internet sitesinde açık arttırmaya sunulacak olan bronz heykelin açılış fiyatı 30 bin dolar (43 bin 800YTL.) Gelir, çocuklara yardım fonuna verilecek.

6541142iu4.jpg

kıymetli çocuk..:)

Tom Cruise-Katie Holmes çiftinin kızı Suri Cruise daha dördüncü yaşını kutlamadan ruj sürüp sokağa çıkıyor, annesiyle gezmeye giderken topuklu giyiyor. 3,5 yıllık ömründe giydiği kıyafetlerin toplam değerinin 3 milyon doları aştığı konuşuluyor

Gür siyah saçları ve kocaman gözleriyle son derece güzel bir kız. Anne-babası ünlü, zengin, başarılı bir çift. Giydiği kıyafetler, taşıdığı oyuncaklar hep merak konusu. Tasarımcılar, markalar kıyafetlerini pazarlamak için onun giymesini dört gözle bekliyor. Buraya kadar sorun yok.
Sorun, kızın henüz 3,5 yaşında olması.
Suri Cruise 18 Nisan 2006’da doğduğundan beri medyanın en çok ilgi gösterdiği isimlerden biri oldu. “Dünyanın en ünlü bebeği” sıfatını rahatlıkla hak edecek kadar çok haberde adı geçti. Ama babası Tom Cruise ve annesi Katie Holmes’un onu yetiştirme ve göz önüne çıkarma tercihleri, Suri’yi aynı zamanda moda dünyasının da göbeğine oturttu. Üzerinde hep en ünlü etiketler vardı. Ralph Lauren “Benim kıyafetimi giydi” diye böbürlenerek açıklama yaptı, Gap’in minikler için koleksiyonu Baby Gap “yeni yüzü”nün o olmasını istedi.

Tırnakları hep cilalı
Bir giydiğini bir daha giymemesiyle tanınan, “En iyi giyinenler” listesine adını yazdıran Suri’yi daha bu yaşta moda ikonu haline getirmenin bir bedeli de oldu elbette. Geçenlerde çıkan ve çiftin yakın çevresine dayandırılan bir habere göre, Suri’nin bugüne kadarki kıyafetlerine harcanan toplam para 3 milyon doları geçmiş. Siz hâlâ “O kazağa 40 lira verdim, para bitti” diye hayıflanmaya devam edin!
Suri’nin yeniden stil ve doğru anne-baba olma tartışmalarının göbeğine oturmasının sebebi, iki defa topuklu ayakkabılarla görüntülenmesi oldu. Daha önce sokağa dudaklarında pembe rujla çıkınca da tepki çekmişti. Küçük kızın tırnaklarına daima cila yaptırdığı da biliniyor. Ama topuklular pek çok kişi için bardağı taşıran son damla oldu. Bu defa iş her zamanki gibi Katie-Tom çiftinin mensubu olduğu Scientology tarikatına dayandı. Bu tarikatta çocuklara “küçük boyutlu yetişkinler” gibi davranıldığı üzerinde duruldu.
Annesinin söylediğine göre ise “Işıltılı şeylere bayılıyor, parlak renkleri çok seviyor. Ne giymek istediğiyle ilgili her gün yeni bir fikri var, ben de öyleyimdir. ıkimiz de canımızın istediğini yaparız.”
milliyet.

Son düzenleyen: Moderatör:
X