Küçük İkoncan Suri Cruise:))

makyaj çantasına da bakın hay allahımmm
çokkk güzel bir kız ama anne babasının üye olduğu saçma tarikat yüzünden çok yanlış yetişiyor.annesi montlar botlarla o yazlık kıyafetlerle topuklu ayakkabılar makyajlar...yazık..

çok haklısınız.
maalesef çok yazık...

canım benm çoook tatlıı maşallah..ama yazık yaaa saçma bi tarikat uğruna çocuğun her istediğini yaparlarsa böyle ileride nasıl baş etmeyi düşünüyorlar acaba.iyilik yaptıklarını düşünyorlar ama en büyük kötülüğü yapıyolar çocuklarına lmaz:

bence anneside kızıda çok itici giyiniyor :) dolaptan eline ne geçerse giymiş gibi bi hali var Surinin .Normalde trend kıyafetlerin küçük çocuklara uyarlanması çok hoşuma gidiyor (topuklu ve kokoş kıyafetler haricinde tabikide ) özellikle zaranın çocuk konsepti . ama bu hiçte iyi görünmüyor. Katie Holmes fiziken çok bozulmuş ,yüzünüde çok beğenmiyorum aiiiyy acayip itici geldiler ikiside

siz bir de benim kızımın ultrason resmini görseniz teyzeleri :CüvCüv: :umursamaz:

çok güzel bir kız çocuğu fakat küçük kadın gibi giyinmese daha sağlıklı kişiliği açısından ama anjelina&brad kırması shiloh yu tek geçerim mükemmel bir çocuk maaşallah

Kızı topuklu giyiyor kendi düz taban...
Kızı yazlık elbiselerle kendi kabanlarla...
Bana göre benim çocukluğum çok daha güzeldi.. Ben de büyük gibi giyinmek istedim ama annemin kıyafetlerini giydim annemin bana büyük gelen topuklu ayakkabılarını giydim ama bunları saatlik yaptım hevesimi aldım çıkardım ve özüme döndüm yani çocukluğuma.. Aldım elime barbie bebeğimi onunla oynadım. Her yaşı tadarak yaşadım 3 yaşımdayken çocuktum 18 yaşımdayken genç bi kız bunun farkına vararak yaşamak kadar güzel birşey yok. Bu çocuk büyüyünce nasıl olcak çok mrk ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…