Küçük İkoncan Suri Cruise:))

Shiloh Jolie Pitt, Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin 3 yıl önce dünyaya gelen ilk biyolojik çocukları. Ancak dünya'nın en seksi erkek ve kadınının genlerinin birleşimden meydana gelen bu şanslı ve dünya güzeli minik kızın olağan dışı bir moda anlayışı var.

Shiloh kendisinden 1 yaş büyük ablası Zahara'nın aksine kız kıyafetleri giymekten hoşlanmıyor. Resimleri basına yansımaya başladığı ilk günlerden itibaren Shiloh'un pembe gibi kızsal renkleri giymek yerine siyah ve gri kıyafetler giymesi dikkat çekiyordu.

Ancak geçtiğimiz günlerde basına yansıyan resimlerinden anlaşılan Shiloh'un kendini erkek zannediyor veya babasına ve ağabeylerine annesinden daha çok özeniyor.

Bir yanda kendisini Barbie bebek zanneden Surie Cruise, bir yanda kendini erkek zanneden Shiloh Jolie Pitt ile Hollywood'un ilginç bir yeni jenerasyona sahip olması kaçınılmaz gibi görünüyor.

ahada dedim amma,,bunun kızıda erkek sanıyormuş kendini..
haydaaaa

Medya biraz abartıyor sanırım...
guclubacismile
Burda da gayet normal elinde bebeği var ve gayet açık kız çocuğuna benziyor...
bilmiyorumkismile

Burda da normal görünüyor...
Sanırım şirin olsun diye 1-2 kere bu tarz erkeksi şeyler alınmış.
yerimseniben

Angelina ve Brad de mi çocuğa bıraktılar giysi seçimini yani?
akannehir

Yaw bu Shiloh un ağzı burnu yapma bebek gibi babasının kucağındaki fotosuna bittim

Angelina yıda bir kere çocuğun eline cips verdi diye eleştirmişlerdi, giyim kuşamında abartı yok gayet normal giydiriyor bence, kendinden büyük iki erkek abisi var normal onlardan etkilenmesi
ama Suri yi küçük kadın gibi giydiriyorlar abartmışlar

Okypete ben zaten iddialaşma manasında söylemedim ki sana.
Niye iddia edeyim ki hem? yerimseniben
Sadece basın abartmış dedim.
Basın bunu her zaman yapıyor. Düşünsene, bu kız çocuklarını ne kadar sıradışı gösterirlerse basında o denli haber yaparlar...
Ama aslında o kadar abartı tarafı yok demeye getiriyorum...
Bunun için özellikle paylaştım diğer fotoğrafları.

işin ilginç yanı kendisi çok sade ve zarifken kızına makyaj yapıp topuklu giydirmesi .hani annesi kokoş olur anlarım ama bu tamamen zıt fisfisfis

offf çok güldüm yaaa kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…