Küçük İkoncan Suri Cruise:))

valla açıkcası benden de güzel giyinioaklinialirimsmile resmen kıskandım çocuuuukaydirigubbakcemile3

sempatiksalakcinnikıyafetine bayıldım suri ne kadara aldın canım güle güle kullan:roflol::roflol:
kız çok tatlı maşallah afet olcak büyüyünce kesin

çok tarz..ama cocuğuma sanırım asla topuklu giydirmem cok cok kötü bir şey olduğundan değil içim elvermez.

sen ne kadar terbiyesizsin bende o gavur dediğin kesimden biriyim..seni terbiyeye davet ediyorum...

yok be deniz alınma hemen, lafın gelişi öyle dedi arkadaş :1closedeyes: hani ağızlara sakız olmuştur ya kafamçokkarıştı

bazen gercekten cok dikkatsiz kelimeler konusabiliyoruz..bizim bu kulübümüz türkiyedeki en iyi kulüplerden sonucta.
ama bu sekilde kelimeler bir bakıyorsun burda böle baska yerde baska bir sey yazıyor allahım neden argo tek bir kelimeyi bile haz etmiyorum sanırım aldığım eğitimden ..
paranomanyak tavsanımın ördeğiyim nedemek ya :) güldürdün beni

hahaha aklinialirimsmile ya aşkım bana ördeğim diyo bende ona tavşanım diom :) o öyle yanekaydirigubbakcemile3

aslında "argo" demek de değil de, hani bazı kelimeler yerleşmiştir kalıp olarak. onun gibi birşey bu da.. gerçi dediğim gibi kullanan da kalmadı artık.. ama dikkatsiz yazılar konusunda katılıyorum evet :umursamaz:

Biliyorsun sevgili office türkiye de yasıyorum ve bu tarz seylerle okadar sık karsılasıyorum ki
anlatamam üzücü bir durum ve oldukca hassas..
paranomanyak anladım şimdi hahah cok iyi allah tamamına erdirsin canım.
ben direk yavrum,öküzüm,diye seviyorum sizin ki baya sevimli

yok ben alınırım öle öküzüm falankaydirigubbakcemile3 ördeke bilem zor alıştım valla:kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…