Küçük İkoncan Suri Cruise:))

Burda daha bi küçük

uçtu uçtu suri uçtu...Bu kız sürekli elbiseli

güzel bir aile ama dimi

çok tatlı bişe yaaa. maşallah. biraz fazla süslü kız çocuğu işte
ama ruj ve topuklu ayakkabı biraz abesle iştigal.

arkadaslar hic mi gazete okumuyosunuz? topuklu ayakkabılar amerikan medyası tarafından abartılıyor suri dans dersleri alıyormus o goruntuler hep dans dersi cıkısında yanı bunlar onun dans ayakkabıları ama kücük cocuk tabii cıkısta cıkarmak istemiyordur yoksa annesi bu kadar aptal olabilir mi? eminim dans icin yapılan ortopedik ayakkabılardır...

şu mensubu olduklaarı tarikat yıllar önce katie homesin doğumunun konu aldığı gazetelerde ilgimi çekmişti.
ne enteresandır ki doğum anında inanışlarına göre katienin doğum yaparken çıt çıkarması yasaktı.
bunun dışında bebeğin eşimi deniyor göbek bağımı nedir tam hatırlamıyorum işte doğumdan sonra tom'un onu yemesinden bahsediliyordu gazetede.
onların saçma inanışlarına göre....
şok olup kalmıştım !
bu ne iğrençliktir diye....

kıza gelince benim nezlimde bir çocuk gibi yetiştirilmiyor !
çabuk tüketiyorlar bir çok şeyi.
yakında bu bebenin saçlarına röflede attırırlarsa hiç şaşırmam....

Bende cahilce giydirceğini çocuğuna zarar vereceğini sanmıyorum gayette ilgili görünüyorlar çocuklarıyla...

okuyoruz.
ama sizin dediğinizde ne derece doğru onuda bilemiyoruz.
ve dans dersinde illaki topuklu giyilecek diye bir şey söz konusu olmamalı.değil yürümek, 3 yaşındaki çocuk için o ayakkabılar çok zorsa, birde dans ederken o ayacıklarını zorlamak ne derece doğru onu da düşünmek lazım.
topuklu olduktan sonra ortopedik olsa kaç yazar o ayakkabılar. ve bu kız her yerde giyiyor bunu.
amerikan basını abartıyor diyorsanız demekki onlarında bildiği birşeyler var.bukadar tepki aldığına göre.demekki
abartmıyor olabilirler..

Tom Cruise ve Katie Holmes'ün kızları Suri, Scientology tarikatı yüzünden çocukluğunu yapayalnız geçiriyor. 18 aylık Suri'nin, tarikat kuralları nedeniyle tek bir arkadaşı bile yok!

Tom Cruise-Katie Holmes çifti, 18 aylık kızları Suri'yi, Cruise'un üyesi olduğu Scientology tarikatının kurallarına göre büyütüyor. Bu doğrultuda; minik kıza sınırsız bir özgürlük tanıyan ve ne yaparsa yapsın onu azarlamayan ünlü çift, pedagogların eleştirilerine maruz kalıyor.

ŞIMARIK YETıŞTıRıLıYOR
Boyu sadece 70 santim olan Suri, tıpkı geçtiğimiz günlerde Forbes dergisi tarafından dünyanın en güçlü 8. adamı seçilen babası gibi burnundan kıl aldırmıyor! Canının istemediği yemekleri yemiyor, günde en az 15 saat uyuması gerekiyor ancak o sabahın ilk ışıklarına kadar ayakta kalıyor. Annesi ve babası iş görüşmelerine giderken bile onu yanlarında götürüyor. ıstediği bir şey yapılmadığında hemen bağırmaya ya da ağlamaya başlıyor.

MANEVı YOKLUK ıÇıNDE
Son derece pahalı kıyafetlerden oluşan bir gardırobu olan Suri'nin, baştan sona oyuncaklarla dolu dev bir oyun odası da var. Ancak bu odanın kapısını ailesinden ve 24 saat etrafında dolaşan iki dadısından başka kimse çalmıyor. Scientology tarikatından olan bu iki dadı, minik kızın yaşıtlarıyla arkadaşlık etmesine kesinlikle izin vermiyor. Suri'nin maddi açıdan bolluk manevi açıdan ise yokluk içinde yüzdüğünü belirten pedagoglar, "Arkadaşsız büyüyen Suri hayatı boyunca hem duygularını, hem de sahip olduklarını başkalarıyla paylaşmayı beceremeyecek" diye konuşuyor.

alıntıdır

ayrıca bu kızcağıza giydirdikleri topukulular umarım ilerde basına dert olmaz çünkü bu topuklular ayak yapısını bozacağı gibi belinede zarar verebilir

Masallah cok tatlı bir kız
Yazık bu cocuga gercekten cok üzüldüm her istedigi yaparsak cocugun oooo!!!
Anlamadıgım hadi cocuk öyle giyinmek istiyor diyelim anası da düsüncesizce giydiriyor..Peki bu kız kolsuzlarla askılılarla gezerken hic üsümüyor mu yaaakannehir

Bak o kızcagız o sekilde gezerken nasıl hic üsümüyor onu cözemedim daha

kızdaki edaya tavra bak ne kadar genç kız havasında ne kadr güzel ben bunun yaşında sümüğümü yiyodum besempatiksalakcinni

ayyy canım öldürdün beni gülmekten,haklısın valla...ayağımda lastik ayakkabılarla pis oğlan çocuklarıyla misket falan oynardım ben,kız arkadaşım bile yoktu:))))

cnm aslında biliyomusun çocuğu öyle alıştırdılarsa bağışıklık sistemi gelişiyor ve çocuk çok dayanıklı oluyor bizim eskiden oturdugumuz yerde çocuklar yağmurlu sokakta çıplak ayakla dolaşırdı kar kış mont giymezlerdi yinede biz hastalıktan geberirdik kat kat giyinirdik onlar bana mısın demezdi

ayyy canım öldürdün beni gülmekten,haklısın valla...ayağımda lastik ayakkabılarla pis oğlan çocuklarıyla misket falan oynardım ben,kız arkadaşım bile yoktu:))))

aynen hep erkeklerin arasında büyüdüm 5 erkek kuzen bir ağbi peşlerinden ayrılmazdım şimdi ceremesini çekiyorum walla kaba saba bi kız oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…