Küçük İkoncan Suri Cruise:))

çok tatlı ama çok üzüldüm ben bu çocuğa .bilmem ne tarikatıymış. bebeklik resimlerinde çok mutlu görünüyor ama yaşı büdüdükçe çocuk resmen masumiyetini kaybetmiş. bakışları hiççocuk gibimi allahışkına .sanki 25 yaşında gibi bakıyor.o yaşta o kadar gazeteci bu kadar resim.arkadaşla oynamak da yasakmış.bu tarikatlar falan neyin nesi bence sapkınlıktan başk bişey değil. tom cruise bi aralarda budistti
hele şu topuklu resimlerine baktıkça sinirlerim zıplıyor walla

gavur kelimesi 1856 ıslahat fermanıyla abdülmecit zamanında yasaklanmış bir kelimedir.

''senin icin tedavülden kalkmıs gayri müslim demek zorunda degilimmm..''nilsu tedavülden kalkan gavur kelimesidir bu arada...

Ben benim icin kalkmadı dedi canım benim cünkü ben kötü birsey anlatmaya calısmadım orda yanlıs biseyde demedim hakaret edici özelliktee..

ben nilsunun art niyetle söylemediğini hatta espri yaptığının farkındayım. büyütmeye gerek yok konuyu arkadaşlar.

Üç yaşındaki Suri'nin topuklu ayakkabı giymesi ve ruj sürmesi uzmanları kızdırdı

Hollywood'un gözde çiftlerinden Katie Holmes ve Tom Cruise'un üç yaşındaki kızları Suri yaşına uygun davranmıyor! Üç yaşında olmasına rağmen giydiği topuklu ayakkabılarla dikkat çeken minik Suri, annesi gibi makyaj da yapıyor. Geçtiğimiz günlerde pembe rujuyla objektiflere yakalanan Suri'nin bu hali uzmanlar tarafından eleştirildi.

ıZıN VERMEMEK LAZIM

Suri'nin yaşına uygun davranması için ailesi tarafından yönlendirilmesi gerektiğini düşünen uzmanlar, ıngiliz Daily Mail gazetesine konuyla ilgili şunları söyledi: "Büyüklere özenmesi normal ama davranışlarını kısıtlamak gerek."

SURI ÇOCUK GıBı DEĞıL KADIN GıBı

Melbourne'de annesiyle görüntülenen minik Suri'nin topuklu ayakkabıları ve onlarla uyumlu çantası görenlerin dikkatini çekti. Suri'nin, yaşından çok daha büyük göstermesi uzmanları kızdırdı: Bu çok yanlış!

diyormuş uzmanlar...alıntıdır..
Aslında ne kadar tatlı,güzel bir kız..ınşallah bu yüzden ilerde sorun yaşamaz.. akannehir

bu kadar laf salatası yapmana gerek yok.gavur demesen yeter.
Zaten bildiğin kadarı ile site kurallarına da aykırı.

Laf salatası demek ne allah askına yaaa!! Bana diyene bakın birde!!
Baska bir sekilde acıkmayamadın mıı anlatmak istedigini simdi bu neyce konusmaya giriyor acaba?

haklısın canım.bizde az özenmedik topuklu giymeye ama büydük giydik tadına vardık.walla şu anası olcak kadın karşıma çıksa döverim ben u kadını. bu ne ya çocuğu resmen kullanmak için doğurmuş bunlar.amerikada başkan olsam alırım bu çocuğu ellerinden.çocuk ne isterse yapıyorlarmıi.ne yani çocuk birinin ağzında sigara görse onu istese onudamı verecek bunlaralsanaalsanasmile

benzer başlığı bende açmıştım ama ertesi gün silinmişti, ''haber içerikli konular açılamazmış..'' kaldıki haber içerikli bir başlık değildi,küçük bir kızın bu halini tartışıyorduk,ayrıca haberin aslı yapılıyor sitede kimse kapatmıyor:umursamaz:

lafım sana değil okypete'cim iyiki açmışsın,annelerde görüp feyz alır böyleceboshayallersmile

ben nilsunun art niyetle söylemediğini hatta espri yaptığının farkındayım. büyütmeye gerek yok konuyu arkadaşlar.

Anladıgın icin cok tesekkür ederim okypetecigim..İnan bende büyümesini istemiyorum öyle de yapacagım yerimsenibena.s.

ay bu kıza bayılırdım benimde görür görmez dikkatimi çekti maşşlah çok güzel bi bebek ama ayakkabılar çok fena sanıyorum onlar büyük şato gibi bi yerde yaşıyolardı ve çok farklı bi inanca sahiplerdi çok garip onlar kimseyle arkadaş olmuyo duevet kadın çocuğunu büyük moduna sokmuş yazık ya ..

anladım canım. sağol.

ben bir yerde surinin kendi giyindiğini okumuştum...
şimdiden karışmıyormuş anne babası ne giydiğine....
bir de ya bu kız babadan hiç mi bişey almamış???
tıpatıp anne....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…