Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Neysem genşler ben yatıyorum
Sabah pazara gidicem
Ordan köye vişne toplamaya
Yollar beni bekler
Öpüyorum baaaysss
İyii geceler sizi örnek âlim ben ama.bende uyumama sorunu da var gece geç uyur sabah 6 da kalkar .. ne ederim iyi kitap okurum mesela... Utuymus evmis çamaşır mis yok arkadaş içimde yok işte yarım.yamalak olduğu kadar.. haftasonu ılık kaynatacm hafta içi için.uff pufff onuda yapmayı sevmiyorum kokuyu ama çocuk için yapıyorum maalesef

İyii geceler sizi örnek âlim ben ama.bende uyumama sorunu da var gece geç uyur sabah 6 da kalkar .. ne ederim iyi kitap okurum mesela... Utuymus evmis çamaşır mis yok arkadaş içimde yok işte yarım.yamalak olduğu kadar.. haftasonu ılık kaynatacm hafta içi için.uff pufff onuda yapmayı sevmiyorum kokuyu ama çocuk için yapıyorum maalesef
Sen onu örnek alma biz üşengeç insanlarız onları örnek alamayız 🤣

Ahaha mantıklı 🤣🤣 sonra kocan eve almazsa karışmam bak 🤣🤣
O kim kopek🤣
Çok çok doğru bugünkü mesele dişleri cekilmeden pizza yemeceydi. Ama.sen yapma.anne dedi senin pizzanda çok peynir oluyor ürünler dökülüyor diyor.yani anladım.az malzemeli kalitesiz pizza.seviyor çocuk.birde fırın tepsisine dikdörtgen açıp yerlestiriyorum izle.pizza tepsim de yok ben az esyaci takilanlardanim onuda beğenmiyor.neymis yuvarlak olacakmış garip garip istekleri var...

Haftada bir de.lahmacun yapıyordum onuda iç malzemesi.cok diye eleştirildim.evlat tarafıyla az az yaptımicini ohh mis yedi ...bende.diyorum.ki.cocuk.proyeini bol.alsin ekmek.kismi ile doymasin ama.yok.daya.ekmegi hamuru bizdekiler.oyle...

Haftasonu kabak.mucveri yapasim var kabak.yok pazara giden de yok marketten getir götür ücret çok bir şeytan yakamı bıraksa 1000 adımda.markete.sebep.atabilsem bir tembellik ki sormayın gitsin
Bacim erken kalk serinde al kabağını yaw🤣
Çocuk milleti biseyden memnun olmaz uğraşma koy kurufasulye pilavı yesin begenmiyosa🤣

Aman biz yapıyoruz da madalyami takiyolar
cocuklar olmasa bende bisey yapmam
Takintimda var temiz düzenli olmalı günlük yemek pismeli napiyim bende böyleyim

İstediğim topiclerden biride. Namaz kilinca yazma topici manevi birikime yönelik bir topic olsa çünkü ben birileriyle en azından anlık etkilenmece olabiliyor yoksa aşırı katı bir ruhum.var ama.sevdiysem.birilerini sizler.gibi gerçekten deger verdiysem.nefsimle mücadele edebiliyorum.

Yaz için kendimde alışkanlık.edinmek.istedigim.bir kaç başlık var ama.yok temmuza girdik hala uygulamada.zayifim

İstediğim topiclerden biride. Namaz kilinca yazma topici manevi birikime yönelik bir topic olsa çünkü ben birileriyle en azından anlık etkilenmece olabiliyor yoksa aşırı katı bir ruhum.var ama.sevdiysem.birilerini sizler.gibi gerçekten deger verdiysem.nefsimle mücadele edebiliyorum.

Yaz için kendimde alışkanlık.edinmek.istedigim.bir kaç başlık var ama.yok temmuza girdik hala uygulamada.zayifim
Ben de böyle bir topik istiyorum açsak ya beraber 🥰

Şimdi konu sahibi
Önce kocasının totosunun kokusu ile ilgili konu açtı

Sonraki konusu bebek yapmak istemiyormuş, kv torun istiyormuş alman kuma getirecekmiş ikinci konusu bu

En son konusunda da ev almak mı Almanya’ya yerleşip 6-7 yıl çalışıp dönmek mi diye sormuş

Bir üye de öyle kolay gidiliyormuş mu deyince ben de ekteki mesajları yazdım 🤣
Bu konu başlıklarına az bile yazmışsın 🤣🤣🤣🤣🤣

Acalim.da körler sağırlar birbirini ağırlar mi edelim🥰🥰🥰 yani yine de.olabilir belki birileri katılır yönlendirir olur mu ayy heyecan yaptim
Ya burda herseyi söylemiyoruz da
Ben çok şükür liseden beri kılarım
Ara ara kaçan oluyor biyere gidiyorum ya da gittiğim yer müsait olmiyor
Ama.mumkun olduğu kadar kiliyorum
Hayatımı namaza göre ayarlıyorum
Burdan giderken azık goturmemiz lazim

Ahaha ya fenalık yapmadım yaaaa 🤣🤣
Kadının konuları normal değil ben de eğlencesine yazdım ne var bunda 🤣🤣🤣
Ayyy ben ki üşengeç bir insanım bilirsiniz ben bile en az günde bir duş alıyorum 4-5 gün nedir allasen bu sıcakta 😱

Var ama öyle insanlar
Bizde bir hizmetli var
Benim odaya girince oda tüter yeminle
Hiç mi uyarmıyor eşi dostu anlamıyorum
Adam çıkınca.kapi pencere açıp oda parfümü sıkıp odadan kaciyorum😂
ben Asıl kimi merak ediyom biliyormusun zorunlu alan diye biri vardı evlencekti borc batagindaydi😂
🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🥴🥴🥴🥴🥴🥴

Kızlar bu sıcakta ter kokusu demeyin

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

X