Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Yazdıklarınızı okudum çok mutlu oldumiyi ki varsınız sizi çok seviyorum 🌸💕🥰
Deli kız bizde seni seviyez😘
Bu arada müdür yardımcısına söyledim vermedi dosyayı, neymiş müdürün odasındaymış da… oda kilitliymiş de… zaten dosyaya kimse bakmazmış da…
Dikkat çekme yazılarının bi hükmü yokmuş da

Anlatmaya çalıştım anlamadı

At gözlükleriyle aynı zorlukta bi hayat diliyorum kendisine
Neyse bosver ihtiyarları
Tayininde çıkarsa dosyayı götürürken temizlersin icini🤣

Kesinlikle tatilde şart birikimde ..özellikle öğretmenlerin deşarj olması lazım.hatta babamda öğretmendir bir kez bile öğretmen kampı öğretmen evi neyi yer bulamadık kalamadik ... O yüzden en çok parayı da öğretmenler hak eder en iyi tatilide.. keşke öyle bir askeriye gibi kamp yerleri olsa öğretmenlerin yani biraz daha düzenle yapılsa işler...

T Thewitcher yaaa herkes pizza yemiss ama.en temeli yine benim hazirindan pisinden uff valla fırın çalıştırmayacagim diye diye daha çok odemece ve gerçekten sıcaktan mahvoluyorum ama.istahimizin sıcak bunalımı yok deli gibi yedirtiyor nefis..

Kısacası elinize sağlık..

Bu arada dolarmilyoneri de okuyor beğeniyor ama.yazamiyor🥰🥰🥰 yoksam cezası mi bittti.bu cezaya sürükleyen msj yazı neysee bulup okumalıyım hatta cezaya sebebiyet verenleri şikayet etmeliyim yani merak etttim.sebebini
Yazıyorum aşko

Bdv de espri yaptım şakadan da anlamıyorlar hıh

Ay aşko Allah razı olsun temiz çamaşır falan getirmişsin teslim ettiler 🤣

Bdv de espri yaptım ne yapmışsam sanki

Getirmiş getirmiş🤣🤣

Aynen öyle bal ablacım 😘

Sağolasın atom karıncam🌸😘

Çıktım ablacım 🤣😘

Ay okudum Allah razı olsun gülümsettiniz hepinizi seviyorum 🌸😘💕

Geldim bal ablacım 🌸💕😘

İlk hafta bitti daha 1.5 hafta var

Sağol canım 🌸

Yemem mi yaaa 24 saattir mapustayım şu bile vermedi kk yönetimi🤣🤣

Ellerine sağlık cano mis gibi görünüyor afiyet şifa olsun 🌸
Benim sayfama.msjlarin bildirileri de sıralı gelmiyor dhaa öğrenemedim.su siteyi kullanmayı valla bdv şu kadınların kaynanasını kocasini kotuleyip her gece bosayip ama gece koyunlarina girip sonra doğum topiclerinde ay ay Bebek sırasına girdikleri garip yer mi???

Yani Wattpad kitapları giib uydurma senaryosu olan yer mi???

Şimdi konu sahibi
Önce kocasının totosunun kokusu ile ilgili konu açtı

Sonraki konusu bebek yapmak istemiyormuş, kv torun istiyormuş alman kuma getirecekmiş ikinci konusu bu

En son konusunda da ev almak mı Almanya’ya yerleşip 6-7 yıl çalışıp dönmek mi diye sormuş

Bir üye de öyle kolay gidiliyormuş mu deyince ben de ekteki mesajları yazdım 🤣
YURTDIŞI ARKAKOKUSU yazıp 4646 ya gönderiyorsun evinden alıyorlarmış 🤣

Ya da ALMAN KUMA yazıp gönderiyorsun yengen vizesi veriyorlarmış🤣

Benim sayfama.msjlarin bildirileri de sıralı gelmiyor dhaa öğrenemedim.su siteyi kullanmayı valla bdv şu kadınların kaynanasını kocasini kotuleyip her gece bosayip ama gece koyunlarina girip sonra doğum topiclerinde ay ay Bebek sırasına girdikleri garip yer mi???

He he aynen öyle orası 🤣🤣🤣

Şimdi konu sahibi

Sonraki konusu bebek yapmak istemiyormuş, kv torun istiyormuş alman kuma getirecekmiş ikinci konusu bu

En son konusunda da ev almak mı Almanya’ya yerleşip 6-7 yıl çalışıp dönmek mi diye sormuş

Ay çok fenasin🤣🤣🤣
Biliyorum o konuyu konunun kokusu vardı resmen🤣🤣

Evet evet harika konular var bazen dayanamayıp bende cevap yazıyorum 😂😂

Ay çok fenasin🤣🤣🤣
Biliyorum o konuyu konunun kokusu vardı resmen🤣🤣
Ahaha ya fenalık yapmadım yaaaa 🤣🤣
Kadının konuları normal değil ben de eğlencesine yazdım ne var bunda 🤣🤣🤣
Ayyy ben ki üşengeç bir insanım bilirsiniz ben bile en az günde bir duş alıyorum 4-5 gün nedir allasen bu sıcakta 😱

Şimdi konu sahibi

Valla cuk diye oturmuş .. hatta Türkiye'den +904646
Almanya'dan+494646
Yavruvatandan +.....

Diye uzatilada bilir ..yani gerçekten bu Almanya'ya koca seysiyle gidenlerde de valla zerre zeka yok... İyi etmisssin msjlar öyle yazana böyle yanitlarharikaa

Valla cuk diye oturmuş .. hatta Türkiye'den +904646
Almanya'dan+494646
Yavruvatandan +.....

Diye uzatilada bilir ..yani gerçekten bu Almanya'ya koca seysiyle gidenlerde de valla zerre zeka yok... İyi etmisssin msjlar öyle yazana böyle yanitlarharikaa
Dimi ama 🤣

Kesinlikle tatilde şart birikimde ..özellikle öğretmenlerin deşarj olması lazım.hatta babamda öğretmendir bir kez bile öğretmen kampı öğretmen evi neyi yer bulamadık kalamadik ... O yüzden en çok parayı da öğretmenler hak eder en iyi tatilide.. keşke öyle bir askeriye gibi kamp yerleri olsa öğretmenlerin yani biraz daha düzenle yapılsa işler...

T Thewitcher yaaa herkes pizza yemiss ama.en temeli yine benim hazirindan pisinden uff valla fırın çalıştırmayacagim diye diye daha çok odemece ve gerçekten sıcaktan mahvoluyorum ama.istahimizin sıcak bunalımı yok deli gibi yedirtiyor nefis..

Kısacası elinize sağlık..

Bu arada dolarmilyoneri de okuyor beğeniyor ama.yazamiyor🥰🥰🥰 yoksam cezası mi bittti.bu cezaya sürükleyen msj yazı neysee bulup okumalıyım hatta cezaya sebebiyet verenleri şikayet etmeliyim yani merak etttim.sebebini
Valla canom bin derecelik mutfakta fırını calistirdim yandım Allah yakma beni diyerek🫠
Ayda 1 pizza 1hamburger yapıyorum hem kaliteli malzeme hem 4 kişi daha uyguna geliyor. Bugün hamuru daha ince olmuş bayildilar.

Valla canom bin derecelik mutfakta fırını calistirdim yandım Allah yakma beni diyerek🫠
Ayda 1 pizza 1hamburger yapıyorum hem kaliteli malzeme hem 4 kişi daha uyguna geliyor. Bugün hamuru daha ince olmuş bayildilar.
Senin elinden zehir olsa bal olur cano 🥰

Ahaha ya fenalık yapmadım yaaaa 🤣🤣
Kadının konuları normal değil ben de eğlencesine yazdım ne var bunda 🤣🤣🤣
Ayyy ben ki üşengeç bir insanım bilirsiniz ben bile en az günde bir duş alıyorum 4-5 gün nedir allasen bu sıcakta 😱
Var ama öyle insanlar
Bizde bir hizmetli var
Benim odaya girince oda tüter yeminle
Hiç mi uyarmıyor eşi dostu anlamıyorum
Adam çıkınca.kapi pencere açıp oda parfümü sıkıp odadan kaciyorum😂
ben Asıl kimi merak ediyom biliyormusun zorunlu alan diye biri vardı evlencekti borc batagindaydi😂

X