Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Ya burda herseyi söylemiyoruz da
Ben çok şükür liseden beri kılarım
Ara ara kaçan oluyor biyere gidiyorum ya da gittiğim yer müsait olmiyor
Ama.mumkun olduğu kadar kiliyorum
Hayatımı namaza göre ayarlıyorum
Burdan giderken azık goturmemiz lazim
Allah daim etsin canım, ibadetlerimizi kabul etsin inşallah
Ben biraz dikkat edemiyorum bazen ama bu yaz artık oturtmak istiyorum

Ya burda herseyi söylemiyoruz da
Ben çok şükür liseden beri kılarım
Ara ara kaçan oluyor biyere gidiyorum ya da gittiğim yer müsait olmiyor
Ama.mumkun olduğu kadar kiliyorum
Hayatımı namaza göre ayarlıyorum
Burdan giderken azık goturmemiz lazim
Pandemi bana da çok güzel katkılar sundu namazı beşte beş kılıp borç ödüyordum ama.son aylarda filistiningorunce dünya Müslüman olurken ben de namazı aksatma olmaya başladı... Ha zaten açığım dışarda namaz saatleri bulunmamaya çalışırım iş yerinde eşya mescid vs var zaten Allah'tan makyaj olayım yok gerçekten çok şükür öyle yıka yap işi kolay ..ama yine de pandemiyi özlüyorum yaa yani bir ben özlüyorum galibaa... kesinlikle gerçek alem için d egiderken birşeyler götürmeli yada benim gibiler için en azından borcunu ödemeli insan ama.yok istikrarsızlık yaşıyorum

Pandemi bana da çok güzel katkılar sundu namazı beşte beş kılıp borç ödüyordum ama.son aylarda filistiningorunce dünya Müslüman olurken ben de namazı aksatma olmaya başladı... Ha zaten açığım dışarda namaz saatleri bulunmamaya çalışırım iş yerinde eşya mescid vs var zaten Allah'tan makyaj olayım yok gerçekten çok şükür öyle yıka yap işi kolay ..ama yine de pandemiyi özlüyorum yaa yani bir ben özlüyorum galibaa... kesinlikle gerçek alem için d egiderken birşeyler götürmeli yada benim gibiler için en azından borcunu ödemeli insan ama.yok istikrarsızlık yaşıyorum
canım açacağımız topikte kaza namazı kaza orucu da ekleriz böylece birbirimizi mptive etmeye çalışırız
Ben normalde İslami planlayıcı alacaktım 300 -400 tl civarı o da motive eder insanı
Sonra burda topik açmayı düşündüm
Şimdi sen de deyince bak güZel oldu birlikte birbirimizi destekleyerek devam ederiz inşallah 💕

Pandemi beni de yavaşlatmis bi rahatlama getirmişti
Ama buyukbasta evdeydi sonradan cinnetlik olmuştum 🤣
Birinde dayanamayıp evi terkettiydim de kime gideyim akşama geri döndüm çocuklar acikmistir diye🤣🤣

Pandemi beni de yavaşlatmis bi rahatlama getirmişti
Ama buyukbasta evdeydi sonradan cinnetlik olmuştum 🤣
Birinde dayanamayıp evi terkettiydim de kime gideyim akşama geri döndüm çocuklar acikmistir diye🤣🤣
Ya kıyamam tam yengeç annesi tipi ama yaysın nasıl oldu bilemedim🤣

canım açacağımız topikte kaza namazı kaza orucu da ekleriz böylece birbirimizi mptive etmeye çalışırız
Ben normalde İslami planlayıcı alacaktım 300 -400 tl civarı o da motive eder insanı
Sonra burda topik açmayı düşündüm
Şimdi sen de deyince bak güZel oldu birlikte birbirimizi destekleyerek devam ederiz inşallah 💕
Aaaa İslami.planlayici nedir.. valla ben hiç bir şey bilmiyorum her tür bilgilendirme açığım... İnşallah yapabilirim yazın çalışmalar azalıyor Eylül'de okul sezonu ile yoğunluğun artıyor bakalım yapacagim inşallah.. aşırı mutlu oldu....

Kadınlar kulübü yöneticileri böylesi mübarek birine bir daha lütfen ceza neyim vermeyin yaa.valla okuyorsanız beğeni atın ..gerçekten her daim.aktif olsun dolar milyoneri dolar milyoneri 🥰🧿🧿🧿🧿💙💙💙

Aaaa İslami.planlayici nedir.. valla ben hiç bir şey bilmiyorum her tür bilgilendirme açığım... İnşallah yapabilirim yazın çalışmalar azalıyor Eylül'de okul sezonu ile yoğunluğun artıyor bakalım yapacagim inşallah.. aşırı mutlu oldu....

Kadınlar kulübü yöneticileri böylesi mübarek birine bir daha lütfen ceza neyim vermeyin yaa.valla okuyorsanız beğeni atın ..gerçekten her daim.aktif olsun dolar milyoneri dolar milyoneri 🥰🧿🧿🧿🧿💙💙💙
Yok canım Estağfirullah mübarek değilim😘
Yarın devam edelim atom karıncam sopayla kovalayacak bak🤣🤣🤣🤣

Kiz sen kaynanammisin yoksa🤣🤣🤣
Yok henuz değil ... Ama.bemim.65 lik annem oooo nasıl bilir böyle şeyleri ben daha saftirik kalmışım gerçekten teknolojide çok üst düzey programlari bilsemde.bazi şeylerde instgrm whatspi face tıktık zaten yok asla yani bir çok garip şeyde aşırı geriyum....

X