Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Bizimde mutfak öyle valla klima.da.yok evde taa yatak odasına kadar sicakliyor yoksa sütlaç yapmak istiyorum fırında, yine fırında güveç, kek,kalburabastı benim reglim.mi yakın nedir sarelleyi acarimbu gidişle .geçen haftalarda yoğurt musli yiyen ben gitti yeniden kaldığım.yerden aman canımkrep ne ki pankek ne ki aman wafflle da meyve var hem sıcak olmuyor.mutfak demeye başladım.yazik.minnosum anne.pudingli pasta yap diyor en çok sevdiği şey en basit şey aslında yani kazandiplerini leziz pizzaları görünce ilk ışık pudingli bisküvili pasta olacak hem fırın da yok...

Kesinlikle daha uyguna hem daha sağlıklı hemde neydigi belirli kaliteli yenmiş oluyor ama.bana bir tembellik geliyor sonrada kredi kartım niye böyle ben niye böyle.biriyim.haftada iki alsam 350+400den ayda en az 3 bin ediyor valla bana bir el koyun almayayım ..

Hatta öyle bir topic de var mı yemek menü yapıp evden resim.cekip.atilan.butce karı yazilan harcamadim.evde yaptım +150 kar hopsss kumbaraya der gibi varsa valla gıdım grubaa
Gülmekten geberecek gibi oldum 🤣🤣🤣
Kafasını asfalta sürtüp kıvılcım çıkarırım onun 😒 bulmuş sen gibi hatun kıymetini bilsin
Ben de benzin dökerim 🤣🤣🤣🤣

Dün Ankara'dan bir arkadaşım aradı dün tatile çıktım mı diye

Ben de farklı bir şirketle ayın 12 sinde gideceğimizi söyledim

Izmır 'e bir arkadaşına gidiyormuş geçerken bende de kalmak istediğini söyledi gelin dedim

Yarın ve pazartesi günü epey meşgul olacağım
Bugün de evi birazcık rutuşlayayım

Onlar gidince de çamaşır ütü işleriyle meşgul olurum

Bir de adetliyim sanki dövülmüşüm gibi etlerim kemiklerim acıyor, iki gündür boynum tutulmasının verdiği bir sıkıntı var

Neyse yavaştan kalkıp kaslarımı çalıştırayım 😊

Dün Ankara'dan bir arkadaşım aradı dün tatile çıktım mı diye

Ben de farklı bir şirketle ayın 12 sinde gideceğimizi söyledim

Izmır 'e bir arkadaşına gidiyormuş geçerken bende de kalmak istediğini söyledi gelin dedim

Yarın ve pazartesi günü epey meşgul olacağım
Bugün de evi birazcık rutuşlayayım

Onlar gidince de çamaşır ütü işleriyle meşgul olurum

Bir de adetliyim sanki dövülmüşüm gibi etlerim kemiklerim acıyor, iki gündür boynum tutulmasının verdiği bir sıkıntı var

Neyse yavaştan kalkıp kaslarımı çalıştırayım 😊
Ya ne güzel misafir gelen ev kısmeti açık evdir bence 🌸

Ağrıların için bi tane parol alsana abla o dediğin ağrılara iyi geliyor diğer ilaçlar kadar zararlı da değil

Kolay gelsin hemencecik bitsin işlerin 💕😘🌸

Ya ne güzel misafir gelen ev kısmeti açık evdir bence 🌸

Ağrıların için bi tane parol alsana abla o dediğin ağrılara iyi geliyor diğer ilaçlar kadar zararlı da değil

Kolay gelsin hemencecik bitsin işlerin 💕😘🌸
Laf aramızda ben pek ilaç kullanamayanlardanım
Bir de adetliyken ya azaltacak ya çoğaltacak ben hiç o potaya girmemeyim en iyisi
Bana totoyu yayıp yatmak iyi geliyor 🤣🤣🤣

Laf aramızda ben pek ilaç kullanamayanlardanım
Bir de adetliyken ya azaltacak ya çoğaltacak ben hiç o potaya girmemeyim en iyisi
Bana totoyu yayıp yatmak iyi geliyor 🤣🤣🤣
Ahaha en iyisini yapıyorsun ablacım sonuçta kimyasal
Benim migren olunca mecbur alıştım
Ama şu yaptığın su oruçlarından sonra maşallah çok şükür o kadar ağrım olmuyor 🌸

son cümlen hayat mottom en iyisi yatmak 🤣🤣🤣

Kaç saattir dinlene dinlene ev temizliyorum daha bitmedi Allah evlere temizliğe gidenlerin yardımcısı olsun
Üstelik evi dağıtan biri olmadığım halde bu kadar uzun sürdü 🤣🤣🤣

Ama bahar, bayram temizliğinden hallice bir temizlik oldu neyse

Kaç saattir dinlene dinlene ev temizliyorum daha bitmedi Allah evlere temizliğe gidenlerin yardımcısı olsun
Üstelik evi dağıtan biri olmadığım halde bu kadar uzun sürdü 🤣🤣🤣

Ama bahar, bayram temizliğinden hallice bir temizlik oldu neyse
Oh ellerine sağlık ablacım 😘
Hizmet sektörü zor ya hangi alan olursa olsun Allah yardımcıları olsun valla

Oh ellerine sağlık ablacım 😘
Hizmet sektörü zor ya hangi alan olursa olsun Allah yardımcıları olsun valla
Şöyle sağlık ve huzur içinde yaşayıp sağlıklı bir şekilde öleceğimi bilsem yalnızlık güzel şey ya
Evi kirleten yok aldığım aldık yerde ,koyduğum koyduk yerde sürprizlerle karşılaşmak yok miss misss
Evin içine hariçten 1 ya da 2 kişi girip çıktı mı işler değişiyor 🤣🤣🤣🤣

Şöyle sağlık ve huzur içinde yaşayıp sağlıklı bir şekilde öleceğimi bilsem yalnızlık güzel şey ya
Evi kirleten yok aldığım aldık yerde ,koyduğum koyduk yerde sürprizlerle karşılaşmak yok miss misss
Evin içine hariçten 1 ya da 2 kişi girip çıktı mı işler değişiyor 🤣🤣🤣🤣
Allah hayırlı sağlıklı ömürler , hayırlı kolay ölümler versin ablacım 🤲🏻 ölmek de bi iş gecen ay babaannem vefat etti ama… zor yani can vermek de
Rabbimin razı olduğuu kullarından olabiliriz inşallah

Yükünü hafifletecek hayat ortağın olacak biri olsun inşallah ablacım
Bugün bişey varmış bir yılımız bugün yazılacakmış iyi şeyler dilemek, dileklerimizi olmuş gibi hayal etmek lazımmış🤲🏻🌸

Allah hayırlı sağlıklı ömürler , hayırlı kolay ölümler versin ablacım 🤲🏻 ölmek de bi iş gecen ay babaannem vefat etti ama… zor yani can vermek de
Rabbimin razı olduğuu kullarından olabiliriz inşallah

Yükünü hafifletecek hayat ortağın olacak biri olsun inşallah ablacım
Bugün bişey varmış bir yılımız bugün yazılacakmış iyi şeyler dilemek, dileklerimizi olmuş gibi hayal etmek lazımmış🤲🏻🌸
Amin… Rabbi herkesin gönlüne göre versin…. 🤲

Evlilik de zor, yalnızlık da, artık zorlardan zoru beğen…😅😎

Günaydın şekerim 😊
Arada okuyup kaçıyorum… 😅

Mesela sizler kredi kartım 6 bin geldi 15 bin geldi yazıyorsunuz, ben nasıl diyeyim benimki 100 bine dayandı 🤭

Bi de ben bu yaşıma kadar kredi kartı kullanmadım… geçen ay eşim kartını verdi kullan diye, iyiymiş dedim, cüzdan çıkar, bozuk paraydı , bütün paraydı uğraş yok, dıt dıt.. 😅

Sorsan fuzuli bir şey de harcamıyorum ama para gidiyor bir şekilde …. Bugün çocuklardan dışarı çıkan anne anne , onu alcam para, bunu alcam para… oturduğum yerden gitti paralar… 😅

Sabahtan beri de yemek tatlı yapıyorum, değirmen gibi öğütüyorlar… bize evde kalmak yaramıyor… 😅

X