Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Dilyy Dilyy canım, güzel günlerde kullan telefonunu
@idilkaya canım geçmişler olsun kantaronu ben yapıyorum fakat bilemedim şimdi değerlerini doktor ile takiple düzenlesen ki sanıyorum öyle yapıyorsundur.
defne yağı çok iyi gelir ağrılara
fakat yıllar önce annem diz ağrılarına kullandığında acile götürmüştüm alerjik reaksiyon göstermişti vücudu.
miktarı kullanım şekli bünyeden bünyeye fark ediyor her türlü otun bitkinin
kişiye göre şifaları
Sağol abla ❤️

Biz bugün yine para harcadık. Hava güzeldi evde ekmek arası yapıp parka gidelim dedim ama benim oğlan pizza istedi eşim de istemiş olacak ki hemen sipariş verdi onu alıp parka gittik az önce geldik çamaşır as falan derken şimdi oturdum çayımı içiyorum gelin çay içelim

Pazarda 250 tl harcadım

Aldıklarım

Levrek 1 tane
Havuç 2 kiloya yakın
Kırmızı lahana 1adet
Karnıbahar 1 adet
Pırasa yarım kilodan fazla
Marul yarım kilodan fazla
Maydanoz 1 bağ
Domates yarım kilodan fazla
Elma 5 kilo

5 kilo elmayı elma pekmezi yapmak için aldı, onu denemek istiyorum

Öğrenciye yarın için 2.5 lt süt sipariş ettim yarın 50 tl de ona öderim.

Akşam yemeğim

Balık ve salata
Bereketli olsun eline sağlık afiyet olsun ablacim.🤣

Öğretmen olan arkadaşlar açıköğretim lisesi sınavı gözetmenlik başvuruları başlamış haberiniz olsun 😊
Benim cumartesi 12de görevim var
E sınav olacakmış
Normalde bana sınav görevi çıkmıyor öğretmenlere çıkıyor ama bölümümden dolayı e sınavda görev alabiliyorum
Kötü yanı da ücret diğer ayın 20sinden sonra alicam tam ayın son günü son saatlerde yatırıyorlar parayı şaka gibi🤣 geçen ayınki hala yatmadi

Benim cumartesi 12de görevim var
E sınav olacakmış
Normalde bana sınav görevi çıkmıyor öğretmenlere çıkıyor ama bölümümden dolayı e sınavda görev alabiliyorum
Kötü yanı da ücret diğer ayın 20sinden sonra alicam tam ayın son günü son saatlerde yatırıyorlar parayı şaka gibi🤣 geçen ayınki hala yatmadi
E sınav görevi nasıl oluyor bilmiyorum, hiç öyle bir görevim olmadı?

X