Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Sabah bir tanıdığın kızının cenaze ilanını duydum ,öğle vakti cenazesi kaldırılacakmış annemi de aldım oraya gittim.Sonrasında bizim paylaştırılan yer sanırım önümüzdeki günlerde parsellenecek zira dün tapu harcı yatırdım
Annem eskiden ortağına veriyordu akrabasına bu yıl orayı sürmüş ama ekmemiş ,geçenlerde annem dayı oğlunu arayıp durumu izah etti anlaştılar bugün baktık güzelce düzlemiş tarlayı güzel olmuş sonra annemi evine bırakmadan önce markete gittik
Ceviz almıştım kasiyer abla cevizler güzel çıkmıyor diye uyardı kendiliğinden teşekkür ettim
Birinin içini açtı böyle çıkıyor dedi baktık siyah çıkıyor
Annemi bıraktım eve çıkmadan kendi mahallemdeki A 101 e girdim
Oradan kuşlar için aşurelik buğday, galeta unu ,kemalpaşa tatlısı aldım hepsine 53.4 tl ödedim

Akşam yemeğinde patates yerine makarna yapacağım oğlan sabah patatesli sucuklu yumurta yemişti değişiklik olsun dedik kemalpaşa tatlısı da yaptım balkona soğumaya bıraktım

Yemekler pişmek üzere kendime süzme yoğurtlu sarımsaklı kırmızı pancar salatası yapacağım nasipse

hayırlısı ile sonuçlansın canım arsa işlerin
Afiyet bal olsun aldıkların,
her kuş cıvıldadıkça dua etsin sana

ellerine sağlık canım
şu yufkadan bir dilimde bana göndersen

hayırlısı ile sonuçlansın canım arsa işlerin
Afiyet bal olsun aldıkların,
her kuş cıvıldadıkça dua etsin sana
Amin Allah razı olsun ablacım
Ne güzel dua etmişsin öyle, çok mutlu oldum hem de duygulandım
O kuşlar sadece bana değil bütün dost ve sizin gibi dost niyetliler için de dua etsinler, çok amin

Küçük oğlum hastanede durumu hiç iyi değil onun içinde dua ederseniz sevinirim Rabbim şifa versin
Canim Allah sifa versin
Üzülme iyi haberlerini bekliyorum
Dualarim Sizinle
Ohh eline sağlık miss

Son düzenleme:
Hayırlı kandiller hanimlar
Telefonu yeni alabiliyorum elime yine bol kosusturmali bir gün daha bitti
Sabah oğlusun atesi vardı acile gittik boğaz enfeksiyonu varmis antibiyotik başladık
Geldim eve nevresimleri değiştim evi topladım oğlanın ilaçlarını verdim ablasına emanet ettim pazara gittim
Patates soğan domates salatalık maydanoz marul muz 1 kereviz çok az mantar 1 avakadoya 250 tl verdim
Oradan anneme geçtim 1 saat kadar oturdum eve geçtim oğlana çorba yaptım
Temizliğe giristim hemen
Aksam İçinde canim ne zamandır kısır çekiyordu mideme dokunduğu için çok uzun zamandır yememiştim. Bol yeşillikli bir kısır yaptım yedik .
çok yorgunum iyi geceler

Yarın 15.30 oğlan gidiyor nasipse
Oğlanların biri gidiyor biri geliyor şöyle az çeşitli bol diyetli günlere bir türlü merhaba diyemiyorum
Oğlanları iyi ağırlamak için çeşitli üstelik karbonhidratlı yiyecekler hazırlıyorum
Az bile olsa tabağıma alıyorum bu durumdan şahsen hiç memnun değilim
Elimden geldiğince protein, sebze ,meyve,yoğurt ve de bol su ile beslenme programı yapmak istiyorum

Ahh sorma
çocuklar olunca öyle oluyor
anne yemiorsun beraber yiyelim zaten az yiyorsun diyor benim kuzu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…