Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Bugün çok kararlıyım aç kalmaya ama bu seferde kocam girdi kanıma 🤣 Pazara gitmiştik dönüşte pideciye girdik. Pişman mıyım bilmiyorum ama yarın tarti günü olması geriyor beni 🤣 eksi görmem imkansız da inşallah artı görmem 🥰
Afiyet olsun
pişman olman fayda etmez keyfini sür
sabah erken tartılma geç kahvaltı yap yapabilirsen ve geç tartıl
hele bir de sabah kalkıp yürüyüp ter atabilsen miss gibi olurdu

Afiyet olsun
pişman olman fayda etmez keyfini sür
sabah erken tartılma geç kahvaltı yap yapabilirsen ve geç tartıl
hele bir de sabah kalkıp yürüyüp ter atabilsen miss gibi olurdu
Benim de fikrim geç tartılmK abla ama benim biri 5 diğeri 14 aylik iki minnacık canavar uyuturlarsa beni inşallah ❤️

Bu aralar iş yerinde ortam çok gergin. Sorumludan kaynaklı... İş için kimseye bir şey demek istemiyorum ama artık herkes ettiğini bulsun demeye başladım. Ortada ayan beyan haksızlık var ama işte sesimizi çıkaramıyorum çıkarsak sorunlu kisiler oluyoruz gerçekten çok yoruyor bu meslek beni artık .
Hemşiresin değil mi canım sen
rahmetli kayınpederim kalp ameliyatı olduğunda 2 ay işsizdim ve onunla 1 ay hastanede kalmıştım
sonra rahmetli babacığımın yine kalp ameliyatı sürecinde hastane günlerimde o kadar hayran kaldım ki sizlere doktorlara
anlatılmaz bir tecrübe idi benim için
aile içerisinde cerrahı diş hekimi çocuk doktorundan tut her biri olduğu halde
sizlerle o günler geceler bir başka idi
evet çokk zor bir mesleğiniz var

Hemşiresin değil mi canım sen
rahmetli kayınpederim kalp ameliyatı olduğunda 2 ay işsizdim ve onunla 1 ay hastanede kalmıştım
sonra rahmetli babacığımın yine kalp ameliyatı sürecinde hastane günlerimde o kadar hayran kaldım ki sizlere doktorlara
anlatılmaz bir tecrübe idi benim için
aile içerisinde cerrahı diş hekimi çocuk doktorundan tut her biri olduğu halde
sizlerle o günler geceler bir başka idi
evet çokk zor bir mesleğiniz var
Sağol abla zaten bu mesleği yapılır yapan tek yan insanlara yardım ediyor olmak, en zor anlarında yanında olmak ve onların duaları... Gercekten o zaman mutlu oluyoruz bir an

Dilyy Dilyy yaşın genç metabolizman çok daha hızlıdır aktif bir hayatın var
İş ev 2 çocuk hayırlısıyla kilolardan daha kolay kurtulursun stres yapma tatlım 😘
Öyle abla ama ne yazık ki hipotiroidi hastasıyım ve yıllar geçtikçe görüyorum ki duyusal açlık hissediyorum. Aslında tok olsam da bazen kendimi tutamıyorum bunları halettigimde hepsi geçecek inşallah 🥰

Öyle abla ama ne yazık ki hipotiroidi hastasıyım ve yıllar geçtikçe görüyorum ki duyusal açlık hissediyorum. Aslında tok olsam da bazen kendimi tutamıyorum bunları halettigimde hepsi geçecek inşallah 🥰
Geçmiş olsun canım, herşey yoluna girsin hayırlısıyla
Hep mutlu ol.😘

X