Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Bu önerileri bu ay uygulayacağım

Kalıplar içine tıkmaya çalışmamak lazım geleceğimizi emanet edeceğimiz evlatlarımızı
Onların kişilik gelişimleri de tıpkı parmak izleri gibi kendine özgü
Sorunumuz birkaç insan modeli yetiştirmeye çalışmak
Anlamaya çalışmamak ya da anlayamadığımızı anlamak için çalışmamak ya da hemen peşin hükümlü olmak
Çocuk yetiştirmek elde kuş tutmaya benzer fazla sıkmak da fazla serbest bırakmak da olmaz
Ama çocukla diyalog kurarken alıp karşımıza yumuşak tonda sevecen tavırla onu anlamaya çalıştığımızı hissettirerek kendini güvende hissetmesini sağlamaya çalışarak yaklaşımda bulunmalıyız

Bende öyle düşünüyorum abla bir de eğitimci olan sizler daha iyi bilirsiniz ama yeni eğitim sistemi hayal etmek üzerine değil mi ben mı yanlış biliyorjm

Birde abla bende çok hayal kuran bir çocuktum hala da kurarım. Zaten bu hayal kurmaya bağlı da bir yeteneğim var çocuk belki de bu geni benden aldı ve ayni konuda yeteneği de olabilir bunu da söyleyeceğim yarin

Şimdi video atmış öğretmeni bugüne özel gösteri yapacaklardı arkadaşlarına ve iki tane ayrı gösteri yapmışlar ve hepsinde de çocuğum arkadaşlarına uyum sağlamış hatta bazı hareketleri daha iyi bu çocukta dikkst eksikliği ya da başka bir şey olsa o hareketleri ezberleyemwzdi de yapamazdı da diye düşünüyorum

Ohhhh. Sefan olsun

Tavada bir ben yokum

yalnız tadının müthiş olduğuna eminim
Ben ananas koymadım sadece
Muhteşem bir tadı var yaparken ağzın sulanıyor kokudan
tatlı kısmını bastırsin diye çok azda sirke koyuyorum.
Çocuklar çok seviyor.
Dünya mutfağını seviyorum bi ara da butter chicken denemek istiyorum hindistandan

Arkadaşlar geç de olsa merhabalar
Maaş yatacak çok şükür ve önceden -6000 lerle karşılıyordum maaşı artık çok şükür öyle değil maşallah
Kirayı 3 kat fazla ödeyecek olmak canımı sıkıyor onun dışında 7000 elden borcumu ödeyebilecek olmak mutlu ediyor beni, bildirim yaparım inşallah
Allah rahatlık versin iyi geceler

Günaydın hanımlar maaşlar hesaplara geçti
Işlem saatleri içerisinde kredi kartı, doğalgaz faturası, gün paraları,büyük oğlana harçlık ödemeleri yapılır ,böylelikle bir ay daha kapatılır

3 gr dışında altın alamayacağım zira anneme 10bin tl üzeri borç vereceğim parselasyon işlemleri için

Kredi kartı ekstremi kontrol ettim 666 tl kart kullanım ücreti vay arkadaş
Troy diye çoğu yer taksit bile yapmıyor aradım dedim kapatın ne hizmet veriyorsunuz da bu ücreti istiyorsunuz
%75 ini geri verelim 6 ay kapatmayın dedi
Tamam dedim 6 ay sonra kapatırım bu ne ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…