Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Günaydın rakibem ve herkesss
Ne oldu kız sabahın bu saatinde yazmazdın uykularını mı kaçırdım
Benim mesaim 6 da başlıyor kızım.., 6 da bi kalkıyorum bi daha yatmak yok, az önce kızımı servise bindirdim, birazdan büyük oğlum çıkacak, sonra eşim, en son da ben…

Şimdi şöyle, rakibemin kalbine falan iner diye (Allah korusun ) önce onun bildirim yapmasını bekliyorum, ona göre kırpacam benimkşni , ya da şişirecem…
Şike var özrengin hocam kabul etmiyorum hocam
Bence ikiniz de bana özelden yazın bugün saat 12.00 de
Ben de tabloya yazayım
Kız daha alamadım ki ablacım

Günaydınlar herkese,
Bu mesajdan sonra olan mesajları okuyamadım ama umarım herkes iyidir.
Minimal yaşama bende 1 yıldan fazladır meraklıyım. Evlenirkende farkında olmadan minimal yaşam felsefesine göre hayatımı kurmuşum.
bizim büyük yüklü bir borcumuz olmadı ama büyük birikimlerde yapamadık.. Fakat minimal yaşam bana şunu gösterdi..
ihtiyacın yoksa alma.. Böylece gereksiz para harcamalarım gerçekten azaldı. Bende ev bütçesini kendim kontrol ediyorum Çünkü erkekler sorgulamıyor varsa da yoksa da birşeye harcanan paranın faizini giderini pek sorgulamıyorlar.. Kadınlar bu işi daha çok organize edebiliyor. Çünkü evin ihtiyaçlarına daha hakim ve gereken durumda acil olan ve olmayan şeylerin önceliklerini değiştirebiliyorlar..
Sizde anladığım kadarı ile bunu çok iyi başarabilmişsiniz..

Kızlar birikim yapabileceği saygıyla selamlıyorum. Bende çocukluğumdan beri para biriktirmeye çık seven bur insanım. Herzaman kenarda 3 5 param olur gizli ama son 2 yıldır hersey zorlaştı. Sanki bir gece uykuya daldım ve 10yil sonraya uyanmış gibiyim. Valla yumurtanın piyasasını takip eder oldum.

Anaaa bu kilo kilo gelecek anlaşılan, en iyisi ben yarıştan çekileyim…
Ahahah kendi çapımda yavrum korkma
Evli olmak kolay değil demek istedin sanırsam
Abasın sen aba
1 Ekim geldi naptın diyet işini
Taşıyamadın mı paraları kuyumcuya, o kadar mı?
Hw çuval arıyım
Anaaa bodyciiiiimmm hoş geldin kııııaaxzz
Vaziyet kötü ya Allah sonumuzu hayretsin ama kendi çapımızda önlem de almamız gereken bi dönemdeyiz
Öğlen arasında pazara gittim

452.5 tl harcadım. Aldıklarım

Siyah üzüm pekmezi havuç kırmızı pancar limon turp marul üzüm elma domates erik pırasa salçalık domates
Aldıkların bereketli olsun afiyetle yemek nasip olsun bal ablacım

Allah razı olsun balımmmmmmm

Aynen kuzu. Biraz önce markete gittim 1000tl uçtu. Eve geldim tuz yok evde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…