Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Günaydın herkese
Harikaaa
Günaydın
Öğlen okulda kısır yapcez kahvaltı etmedim o yuzden
Akşama ne pisirsem bilmiyorum
Bugün ne pisirecegimi sizlerden takipdeyim
Çok geçmiş olsun.vallahi gercektwn çok büyük yük birşey yapmıyorlar başlarda çok ideal yapmaca tavırlar erkekler bukelemun sonra yok süreklilik arz etmiyor .iş bolumune gelince ben ikincide noterde evlilik sözleşmesi bile yaptırdım bir ..... Olmuyor. Atsan atılmaz satmayı zaten satılmaz dayilansann Türk örf adet gelenekleri hele bakın İdil hanıma istedikçe istiyor k endi annen baban ailen bile yaa ayıp ediyorsun kizim.erkek kısmı utumu eder ev mi süpürür ..yaaa tmm.marketegitsin o da gitmiyormuyuum nankorr demeler falan fesman ..evlilik iş değil yemin ediyorum.sabah sabah gerek yukarda okudugumm öğretmen arkdsin ağlamaklı durumu gerekse senin bu msj feminist damarlarını kabarttı...Allah'ım hayirlisini vere... Gönlüne Göre vere...

çok geçmiş olsun canım

Merhaba canım hoş geldin
Ve aleyküm selam
Sen de anneciğine selam söyle
Birikimlerin de bol bereketli olsun

Merhaba canım hoş geldin
Ve aleyküm selam
Sen de anneciğine selam söyle
Birikimlerin de bol bereketli olsun
Hoş bulduk canım...eylül ayı izinli olan arkadaşlar var..bu hafta pazartesi...çarşamba ..cuma ...pazar ....4 adet 24 saatlik nöbetim var ..malesef 2 arkadaşımızın evi uzakta...idare ediyoruz ..

Tabiki annemin bugün kontrolü vardı.. yanımda şimdi.. 16.00 da eve bırakıp nöbete devam edicem

Allah kolaylık versin
Ne demek yahu haftada 4 gün 24 saat çalışmak

Dünde işe gittim geldim akşam yemeğinden sonra kalan domateslerle patlıcan konservesi yaptım. Gece 11 de işim bitti. Birkaç poşet kırmızıbiber var .Birazda domates alırsam karışık sos yapacağım.
Daha taze fasulye alınacak sırada o var .Kışlıklar bir an önce bitsede ortalık toparlansa.Ev şişe tencere dolu.Bu sene turşu fazla yapmayacağım salatalık turşuları daha duruyor hepsi bitmedi.Biber turşusu çok güzel oluyor hemende bitiyor.Onun dışında haftasonları yoğun gececek gibi gözüküyor nikah var düğün var taziyeye birde bebek görmeye gideceğiz .

Son düzenleme:
Allah yardımcın olsun birde sağlık sektörü .

Gündemin oldukça yoğun Allah vücut sağlığı versin canım

Hoşgeldin .ve aleyküm slm bizdende çok slmmlar teyzemize bereketli olsun birikimde

Okurken beynim Eylül ayı nöbetleri olarak algıladı meğer bu haftaninkiymis ama çok fazlaa bu şekilde yasak değil mi ..Allah kolaylık versin

Oğlanı okuldan aldım evde mercimek çorba köfte evellki günden nohut vardı merckmegide yıkarken abartmisim birde mercimek köfte yaptım tek eksihim.mercimek tatlısı yani uff haftasknu gelmesin istiyorum adamla aynı ortamda bir DKK bile duramaz oldum o derece sinirlerimiybozuyor varligikirtulmasi da kolay değil huysuz sorunlu insandan...neysee görmezden gelecem kendime haftasonlarina penceremden gibi tatiller mi ayarlasam..o eşini göremiyor diye yalni gidiyorken ben görmemek için giderim bizimkini...

Bu arada halıları yıkamaya verdim hafta sonu Cat pat ev de temizlerim biraz ..
Vay koydum evdeyim diye pudingli pasta çay yer icerim ev sıcak vantilatör çalıştırıyorum boynum ağrıyor diyee. Fiziğe de gidemedim bakalim

Bugünkü menü

Dana kuşbaşı (fırında kaşarlı)
Nohutlu pirinç pilavı
Yoğurt
Salata
Kavun
Kaymaklı revani

Dün benim oğlanlar çağıra çağıra anca akşam yemeğine gelebildiler akşam yemeklerini geç saatlerde yemeği sevmiyorum
Yemeği yediler tatlıdan yemediler biri artık şekerli şeyler yememe kararı almış

Diğeri de revani sevmezmiş pehhhh pehhhh emeğe karşı yaptıkları bu saygısızlığı bir kenara not aldım

Başınız sağ olsun. Allah rahmet eylesin.

Ellerinize sağlık.Afiyetle ,keyifle çocuklarla birlikte yemek nasip olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…