Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Oğlanı okuldan aldım evde mercimek çorba köfte evellki günden nohut vardı merckmegide yıkarken abartmisim birde mercimek köfte yaptım🤣🤣🤣 tek eksihim.mercimek tatlısı🤣🤣 yani uff haftasknu gelmesin istiyorum adamla aynı ortamda bir DKK bile duramaz oldum o derece sinirlerimiybozuyor varligikirtulmasi da kolay değil huysuz sorunlu insandan...neysee görmezden gelecem kendime haftasonlarina penceremden gibi tatiller mi ayarlasam..o eşini göremiyor diye yalni gidiyorken ben görmemek için giderim bizimkini...
Canım ne diyeceğimi bilemedim. Moralinizi bozmayın.İnşallah toparlanır.Aklı başına gelir.

Günaydınlar

Ananem vefat etti dün değil ondan önceki gece. Karşıya geçtik orada kaldık dünde defnettik gece geldik.Allah mekanını cennet eylesin toprağı bol olsun inşallah.O bizi hiç incitmedi çok iyi bir insandı

Vefat ettiği gece gece uyumadık biraz uykusuz ve pertim.Geldim işe başladım.
Başınız sap olsun 🙏
Sonbahar depresyonu dedikleri gibi birşey mi acaba ?geçmiş olsun canım 😘
Valla bilmiyorum eşimle 1 aydır aramız limoni ondanda olabilir 🤣
Hayırlı bereketli olsun durduğu yerde çoğalsın canım

Fon ne alıyorsun
Azimuttan alıyorum ppz fonu

Amin Allah razı olsun ablacım, hoşgeldin nasılsın?
Özlettin kendini 😘🌺
Teşekkür ederim özrenginciğim.Çocuğun okul telaşı ,aliş veriş ,ihtiyaçlarını almaya çalışıyoruz.Üniversiteler de açılmaya başladı.Rabbim gençlerin yardımcısı olsun.Bazen üzülüyorum ,bazen de gitsin okusun ne güzel hayatını kurtarır diyorum.

Arkadaşlar...malesef senede sadece 1 hafta olabiliyor..arkadaşımızın 1 tanesi kars...1 tanesi hakkarili..normalde 2 hafta yıllık izinliydiler..ama biz onları sevdiğimiz için 3 hafta yaptırdık.. bir tanesi önden 5 gün...diğeri arkasından 5 gün yaptık.. onlar içinde kolay değil

Günaydınlar

Ananem vefat etti dün değil ondan önceki gece. Karşıya geçtik orada kaldık dünde defnettik gece geldik.Allah mekanını cennet eylesin toprağı bol olsun inşallah.O bizi hiç incitmedi çok iyi bir insandı

Vefat ettiği gece gece uyumadık biraz uykusuz ve pertim.Geldim işe başladım.
Başın sağ olsun canım.. mekânı cennet olsun inşallah

Arkadaşlar...malesef senede sadece 1 hafta olabiliyor..arkadaşımızın 1 tanesi kars...1 tanesi hakkarili..normalde 2 hafta yıllık izinliydiler..ama biz onları sevdiğimiz için 3 hafta yaptırdık.. bir tanesi önden 5 gün...diğeri arkasından 5 gün yaptık.. onlar içinde kolay değil
Tuttuğun nöbetin parasını alıyorsan arkadaşlarınla da anlaşıyorsunuz sorun yok canım 😘

Teşekkür ederim özrenginciğim.Çocuğun okul telaşı ,aliş veriş ,ihtiyaçlarını almaya çalışıyoruz.Üniversiteler de açılmaya başladı.Rabbim gençlerin yardımcısı olsun.Bazen üzülüyorum ,bazen de gitsin okusun ne güzel hayatını kurtarır diyorum.
Ablacım Allah maddi manevi yar ve yardımcınız, yardımcımız olsun her daim 🤲😘

Onları kendi yerime koyuyorum...keşke ailelerine yakın olsalardı. Bizlerde nöbet tutmasaydık..bazen nöbet bile cekilmiyo arkadasim
Allah hepinize kolaylıklar versin
Maalesef hayatta hepimizin bir avantajlı bir dezavantajlı olduğumuz durumlar var ,sağlık olsun her işin başı sağlık 😊

Günaydın herkese

Harikaaa

Bugün ne pisirecegimi sizlerden takipdeyim

Çok geçmiş olsun.vallahi gercektwn çok büyük yük birşey yapmıyorlar başlarda çok ideal yapmaca tavırlar erkekler bukelemun sonra yok süreklilik arz etmiyor .iş bolumune gelince ben ikincide noterde evlilik sözleşmesi bile yaptırdım bir ..... Olmuyor. Atsan atılmaz satmayı zaten satılmaz dayilansann Türk örf adet gelenekleri hele bakın İdil hanıma istedikçe istiyor k endi annen baban ailen bile yaa ayıp ediyorsun kizim.erkek kısmı utumu eder ev mi süpürür ..yaaa tmm.marketegitsin o da gitmiyormuyuum nankorr demeler falan fesman ..evlilik iş değil yemin ediyorum.sabah sabah gerek yukarda okudugumm öğretmen arkdsin ağlamaklı durumu gerekse senin bu msj feminist damarlarını kabarttı...Allah'ım hayirlisini vere... Gönlüne Göre vere...
Aynen öyle canım
Allah hidayet versin öylelerine
Benim müstakbel eşim anlayışlı yardımcı her işi bilir yapar bana ve sevdiklerime değer verir
Mesaj iletildi 🥰

X