Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Bugün benim için okulun son günü öğleye kadar sonrası pazartesiye kadar tatil

Kalkıp kahvaltımı hazırlayayım, kıyafet ütüleyeyim,duşumu alayım

Bugün ne yapsam dünden kalan mercimek çorbası var yemek mi yapsam pizza mı karar veremedim
Tatlı olarak revani düşünüyorum dolapta kaymak var
öğlen olsun hayrolsun bakalım

Sonbahar depresyonu dedikleri gibi birşey mi acaba ?geçmiş olsun canım

Merhaba canım
Allah sonsuz rahmet ve merhamet eylesin Mekanı cennet makamı âli olsun
Rabbim sizlere sonsuz sabırlar versin

Rabbim cennette kavuştursun mekanı cennet olsun ablacım
Geride kalanlara sabır diliyorum

Grip ve üşütme aynı anda yaşıyorum
Kemiklerim iliklerim ağrıyor
Bütün gün terledim durdum sağlam üşütmüşüm
16.00 da çıktım okuldan

Benim işle ilgili bi gelişme yok, Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur diyorum

Babamla bana döner söyledim annem evdeki yemekten yiyecek
Yemek yapmaya mecalim yok
Yarın köye gideceğiz evdeki yemeği yarına ayırdım

Bir kez daha anladım ki evlenince iş bölümü şart bütün iş bende olunca anama babama bile aksi oluyorum

Öncelikle çok geçmiş olsun balımmmmm Allah şifalar versin
Dün de boş saatimin birinde bir öğretmen arkadaş ile öğretmenler odasında oturuyorduk
Epey o anlattı ben dinledim birkaç yerde 3 4 cümle kurdum ağlamaklı oldu makyajı akmasın diye göz yaşını daha çıkmadan sildi durdu ,üzüldüm
Özetle derdi herşeye yetmeye çalışıyor yetemedikçe de bunalıyor
Allah kolaylık versin zor zor zor

eşten görülen nankörlük ve de aşağıya çekecek laflar

Boşanmış biri olarak fazla yorum yapmak istemedim

Sadece evde daha fazla herşeye yetmeye çalışmayacağım sözüne haklısın dedim

Son düzenleme:
Allah'ım rahmet eylesin mekanı cennet olsun sizlere tumm ailenize sabır vere bizlerede idrak vere ..her ölüm bir gercektir ve her canlının tadacagi birseydir ama unutuyorum.dunyaya dalıyorum ..ne güzel iyi bir insandi diye anılmak rabbim bizlerede dünyada biraktiklarimizin ağzından aklında böyle güzel ifadelerle geçmeyi nasip eylesin.

Okuldan gelirken anneme uğradım ders programının niteliği ve de günler yavaş yavaş kısalmaya başlıyor oğlanlar burada derken neredeyse 4 5 günden fazladır anneme gitmedim

Belki biraz daha evimde yalnız kendimle baş başa vakit geçirmeyi sever oldum. Bazen bizim hacı ablanın bazı konulardaki tutumunu kafam götürmüyor beni ilgilendirmeyen konularla deyim yerindeyse kafamı doldurmak istemiyorum bunu defalarca kendisine bazen ağır bir şekilde bile ifade ettim kendi bilir

Okuldan gelirken bir köşe başında köylü hemşehrililerimizin sattığı tarla mahsüllerinden aldım
Domates, biber ,fasulye ,dolmalık biber ihtiyacım kadar aldım hepsinden ve 105 tl ödedim

Markete gittim patates soğan süt ampül yoğurt suffle kapları aldım 361 tl ödedim

Akşam menüm

Mercimek çorbası
Taze fasulye
Pirinç pilavı
Yoğurt
Portakallı gazoz
Kaymak eşliğinde revani

Allah razı olsun ablacım okullar açıldı benim hastalık mesaisi başladı neyse senenin son hastalığı diyelim inşallah

Gerçekten insan tükeniyor ve tğkendikçe mutsuzlaşıyor iş bölümü şart ya
Arkadaşına da üzüldüm rabbim selamete çıkarsın inşallah

Afiyet şifa olsun ablacımmm

Basın sagolsun canim
geçmiş olsun bacım
Dikkat et kendine
Valla herseyin sana kaldığı bir hayat çok zor nerden biliyorum diye sorma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…