Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Pentiden sütyen aldım kalıplarını mı küçültmüşler modelden mi kaynaklı bilmiyorum dar geldi.
D cup kullanıyorum aslında E cup olsa daha iyi olacak ama yok olanlar da minimizer
Sinir oldum geri iade edecem sütyen almak bana bi zulüm gerçekten
Menopoza Girince ameliyat olmayı kafaya koydum sırtım ağrıyor hep, dılardan bakan çok büyük değik diyor ama büyük işte sütyen bile yok
Anasını satayım b cup kullananlara özeniyorum pazardan marketten bile alabiliyorlar bi de cicili bicili şeyler hep
Benim aldıklarım da ya minimize olacak o da sıkıyo çok fazla ya da dümdüz tek model(lotus) kullanabiliyorum
Velhasıl kelam memelere özgürlük gelsin

Çok teşekkür ediyorum arkadaşım.. yoğun bakım hemşiresiyim.. birebir ilgilendigim 2 hastam var.. rabbim bütün hastalara şifa versin
Bütün sağlıkçılarımız çok kıymetli elbette ama sizin yeriniz o kadar ayrı ki.. annem yoğun bakımda yatarken çok şükür hemşireler hasta bakıcılar güzel ilgilenmişler. Biz günde sadece beş dakika görebildik ama aklını kalbini canını bırakıp çıkıyorsun ordan şu an gözyaşlarıyla yazıyorum….
Çalışanlardan ya da annemden asla kötü bir durum sezmedim çok şükür öyle bi durumda nasıl bırakıp giderdim nasıl dururdum bilmiyorum. Allah o çalışanlardan bin kere razı olsun, bütün yoğun bakım çalışanlarından da. İşini hakkıyla yapanlar Allah’ın izniyle cennetin kapılarını aralayacaktır.
Geçmişi okuyorum yazmak istedim

dolar milyoneri @idilkaya kızlar nerelerdesiniz ses verin herşey yolunda mı ?

Tercih sezonu 2 sinde bitiyor ya belki aşırı yoğundur ama pazar o da girmemiş Pazar nerde olacak ki evdedir

dolar milyoneri @idilkaya @Thewitcher kızlar iyi misiniz? Inşaallah herşey yolundadır

dolar milyoneri tayinlerden var mı bi haber?

Hayırlı cumalar amin... Hala ses soluk cikmadimi dolarmilyonerinden tayinler açıklanmış mi?

Bizimde bu son 2 günde başka oteldeydi bol yemeli bir tatil oldu .. Allah herkese güzel tatiller versin..

Hayırlı cumalar tatlım maalesef neredeyse 1 hafta olacak ses seda yok
Acaba başında bir iş mi var

Insallah aşık olmuştur

Günaydın canım inşaallah tercihler sebebiyle girememiştir, başka da bir sıkıntısı olmasın balımınnnnnn

Tatlılarıma yaptığın yorum için de çok teşekkür ederim canım benim

Ve galiba dolarmilyonerinden ses seda yok hala uyeliginimi değişti acabaa..
Artık altinmilyoneri olarak gelsin ama gelsin artık

Günaydın canım

Maalesef hiçbir haber yok

dolar milyoneri ??? Her gece yoklama alır gibi etiketledik bugünde yapmasammolmaz.insallah herşey yolundadir

Ah be dolar milyoneri inşallah iyisindir...

Ufak oğlan abisinin üniversitesinin makine mühendisliği bölümüne tam burslu olarak yerleşmiş
Allah'a sonsuz kere şükürler olsun

Rabbim bütün evlatlarımızın yar ve yardımcısı olsun Amin

İnşaallah guzel haberlrle gelir..tayinler vardı tayinleri olmustur
Ev almıştır
Nişan söz olabilir
İnşallah toplu şekilde bunlarla gelir aminnn...

İyi geceler herkse

Ben grubu acinkcasibasta sahibi ozrengin thewitcher penceremden dolarmilyoneri zinnia meyraa ve bir ikide özelden de yazistim gruptaki güzel insanlar olarak kodlamisim valla hemen de farkederim kayboluslari

Ben daha ağustos ayı için bir şey almadım, dolar milyoner ini bekliyorum….

Bence dolar milyoneri sahalara dönmeden bir köşeye atmaya bak yoksa sahaların tozunu attırır demedi deme

Merhaba, siteye girmişken herkese bir selam veriyim istedim. Sizi okuyor ve çoğu kez içimden cevaplıyorum :) Bu arada dolar milyoneri nerde sahi ya..?
Ya ben sizi yerimmmm nerdeyse her gün sormuş merak etmişsiniz, dualarınızda yer vermişsiniz. Rabbim hatrınızı daim etsin sizi de böyle düşünenleriniz , gıyabınızda dua edenleriniz olsun inşallah
Azmettim ama hepsini okuyamadım yüzeysel hızlı geçtim mesajların bazısını, kalanı müsait bi zamanda okuyacam inşallah

Özrengin ablacım oğlunun okulu hayırlı uğurlu olsun abisiyle aynı evde kalacak olmalarına çok devindim ev de denk gelmiş eşyalı inşallah huzur içinde başarılı yıllara tanıklık etsin bu güzel ev

İdilcim senin de okulun hayırlı uğurlu olsun, başta eniştenin hizaya gelmesine ve daha bir çok güzelliklere hayırlara vesile olsun inşallah grubumuzun artık bir hukukçusu olacak

Penceremden ablamın gelmesine çok çok çok sevindim seni çok özlemiştik ablacım, bu vesile ile tekrardan baş sağlığı diliyorum Allah cennetinde kavuştursun inşallah. İşe başlamakla ve aramıza tekrardan gelmekle ve tabii terapi almakla çok doğru kararlar vermişsin inşallah bundan sonrası daha kolay olur
Araba kullanma işi için ben de özrengin ablam gibi düşünüyorum bu korkunun üstüne gitmek lazım ipleri al kız eline :)

Sünnet gününde ben de hacamat yaptırdım
Hem düşük tansiyon (normalim 9/6) hem de kan değerlerim düşük olduğu için bana 9 kupa yapıldı.
Bu kupaları da çocuklara yapılan şekilde kullandı jileti kesileri derin atmadı.

Hacamat öncesi ve sonrası diyetini de uyguladım yapan kadın da dualarla yaptı
Sağ taraftaki hücrelerin tıkalı dedi yaparken, bir de 20 dakikada bitti yatmamla kalkmam
Sanki aceleye geldi gibi, çıkan kan da açık kırmızıydı yani koyu olması gerekiyor diye biliyordum ben

Ağrılarıma da bi faydası olmadı maalesef Belki başkaları fayda görüyordur bi de ben yaptırdığımda hastaneden çıkalı çok olmamıştı onun gerginliği de vardı(hala var ) o yüzden de etkili olmamış olabilir bilemedim
Belki bir şans daha veririm ilerde

Aha haaa…
Yıllardır aradım uygun sütyeni.. çok marka denedim vs..
Sonunda göğsü ortadan ikiye ayırıp birbirine değmeyi engelleyen ve alttan destekli doğru duruşa sebep olan bir sütyen…
Suwen rosa minimizer..
ihtiyacın olursa bi dene derim

dolar milyoneri oğluma yazdığın tebrik mesajın için Allah razı olsun balımmmmm
Allah bütün evlatlarımızın yolunu bahtını açık etsin
Amin ablacım amin inşallah
Minimizer sevmiyorum ya sıkıştırıyor göğüsleri bi de daha çok sırt ağrısı yapıyor sanki
Berlei markasını kullanmıştım ben de baya bi ama omuz ve sırt ağrısı üstüne gö keklerde falan göğüs ucunu, dikiş izini belli ediyor olması sebebiyle bıraktım
Süt kanallarına zarar vermeyeceğinden emin olsam bugün gidip ameliyat olurdum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…