Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

O zaman ilk alımım olan 10 gr bileziği ekleyiver sana zahmet 😍

Normalde 2 ayrı 10 gr bileziğim vardı ince olduğu için eğilmişlerdi. İkisini kuyumcuya verdim üzerine ekledim 30 gr a tamamladım. Yani 10 gr almış oldum.
Ekledim canım hayırlı olsun 😊

Amin ablacım amin inşallah 🤲🏻

Minimizer sevmiyorum ya sıkıştırıyor göğüsleri bi de daha çok sırt ağrısı yapıyor sanki
Berlei markasını kullanmıştım ben de baya bi ama omuz ve sırt ağrısı üstüne gö keklerde falan göğüs ucunu, dikiş izini belli ediyor olması sebebiyle bıraktım
Süt kanallarına zarar vermeyeceğinden emin olsam bugün gidip ameliyat olurdum
Berlei yıllarca kullandım. O izi de sıkılmış hissi de iyi bilirim.
Suwen e geçince rahat ettim ben .
Cesaretin varsa olabilirsin ameliyat
Yakın arkadaşım bekarken oldu süt kanallarına zarar verilmedi evlendi doğum yaptı emzirdi. Şimdi yeniden ameliyat olacak. Bu kez süt bezlerini de aldıracak

Tünaydınlar herkese ceza almışım dün giremiyordum =)
Girer girmez ilk birikimimi yazayım unutmadan dedim =) bir iki sayfa daha vardı başka nereye yazıyorduk bulamadım da neyse :KK45:

Pazartesi maaş yattı =)
dün kk tına 16 küsür ödeme yaptım..
Oğlumun ilaçlarını aldım 560 TL
Gözlüğe 1000 TL nakit gönderdim
Avans kesintisi vs derken kalanla bir miktrar fon aldım birazda harçlık bıraktım.
Sma'lı Bekir bebeğe 400 TL gönderdim.
İşe gelirken de biraz çekmeceye atıştırmalık aldım.
İş yerinde birisi sabah sabah sinirlerimi baya zıplattı ama şimdi iyiyim :KK49:

Selam
Bugün son günümüz
Artık evime gitmek istiyorum dışarıya doydum
Sulu ev yemeği özledim
Kilo da aldım
Zaten vermemiştim üstüne eklendi
İyi bir diyet yapmaliyim
Yarın iş başı çok işim var 2 günde nasıl yetistirecegim bilmem
Burda 1 kurus harcamadim o yüzden rahatim🤣 kartı da bende cart cart çektirdim marketlerde🤣🤣
Cumartesi hem pazara hem markete gidilecek
Pazar temizlik utu yapilacak malum pazartesi okul var

Günaydınlar

Dolar milyoneri hoşgeldin canım.Annen için geçmiş olsun .Fizik tedaviyle daha iyi olacaktır .

Tayin içinde üzülme hayırlısı buymuş demekki.Seni yeniden aramızda gördüğümüz için sevindim .Hoşgeldin
Hoş buldum ablacım Allah razı olsun daha iyi olacak inşallah
Kabullendim artık olanda hayır vardır mevlam görelim neyler neylerse güzel eyler deyip tevekkül ettim
🌸

Berlei yıllarca kullandım. O izi de sıkılmış hissi de iyi bilirim.
Suwen e geçince rahat ettim ben .
Cesaretin varsa olabilirsin ameliyat
Yakın arkadaşım bekarken oldu süt kanallarına zarar verilmedi evlendi doğum yaptı emzirdi. Şimdi yeniden ameliyat olacak. Bu kez süt bezlerini de aldıracak
Damdan düşeniz biz bu konuda, birbirimizi en iyi biz anlarız :) küçük göğüslü arkadaşlar okulda bazen bana kızıyorlar ne var ne güzel işte keşke bizim de öyle olsa diyorlar ama uygulamada o iş öyle değil maalesef
Komşunun tavuğu ele öz görünürmüş herkes kendinde olmayanın derdinde 🤣 ama bizimki öyle değil bazen omuzlarım sırtım öyle bir ağrıyor ki anlatamam fibromşyalji ile de birleşince mahvediyor
Ya da şöyle rahat oturamıyorım sanki özgüvensiz gibi oturmak zorundayım bu bile bi etken 🤣
Arkadaşın iyi cesaret etmiş tebrik ediyorum helal olsun ben cesaret edemem ya bilmiyorum risk sonuçta
Tekrar neden yaptıracak canım hala mı çok büyük
Bi de kime yaptırmış araştırmak isterim

3 günlük il merkezine hizmetiçi seminer görevi vermişler yarın son gün hayırlısıyla
3 arkadaş gidiyoruz hergün birimizin arabasıyla gidelim dedik 😊

Allah her gün il merkezi ile ilçeler arasında yolculuk yapan arkadaşlara kolaylıklar versin gerçekten yorucu 😏

Damdan düşeniz biz bu konuda, birbirimizi en iyi biz anlarız :) küçük göğüslü arkadaşlar okulda bazen bana kızıyorlar ne var ne güzel işte keşke bizim de öyle olsa diyorlar ama uygulamada o iş öyle değil maalesef
Komşunun tavuğu ele öz görünürmüş herkes kendinde olmayanın derdinde 🤣 ama bizimki öyle değil bazen omuzlarım sırtım öyle bir ağrıyor ki anlatamam fibromşyalji ile de birleşince mahvediyor
Ya da şöyle rahat oturamıyorım sanki özgüvensiz gibi oturmak zorundayım bu bile bi etken 🤣
Arkadaşın iyi cesaret etmiş tebrik ediyorum helal olsun ben cesaret edemem ya bilmiyorum risk sonuçta
Tekrar neden yaptıracak canım hala mı çok büyük
Bi de kime yaptırmış araştırmak isterim
İlkinde süt bezlerine dokunulmaması için tam alınmadı .

Şimdi çocuğunu büyütünce ve sırt ağrılarından duramaz olunca yeniden olacak. Sorarım doktorunu.

Bir de şöyle üst bedeni ince ise birinin, göğsü küçükse o kişi zayıf ve zarif görünüyor
Göğüs büyük omuz genişse iri görünür.

İlkinde süt bezlerine dokunulmaması için tam alınmadı .

Şimdi çocuğunu büyütünce ve sırt ağrılarından duramaz olunca yeniden olacak. Sorarım doktorunu.

Bir de şöyle üst bedeni ince ise birinin, göğsü küçükse o kişi zayıf ve zarif görünüyor
Göğüs büyük omuz genişse iri görünür.
Ya aslında fizik olarak iyiyim kum saati gibi ama ağrılarım mahvediyor
Bekliyorum doktor adını, teşekkür ederim 🌸

X