Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Kredi kartımın hesap kesimine son 10 gün
Güncel borcum 9195 tl
Elden harcadıklarımla birlikte ağustos ayı içerisinde şu ana kadar toplamda 13255 tl harcamışım
Allah kazançlarımıza bol bereket versin

Günaydın abla özel değilse sen hangi şehirdesin acaba
Ankara’ya tayin istiyoruz ama orda hayat pahalı mı standart memur maaşı ile geçinilir mi diye düşünüyorum hep
Tatlım ben Uşak 'tayım,benim şehrimde hayat pahalı değil

Son düzenleme:
zincir marketlerden biri sürekli eve teslimat ücretini kaldırma kampanaysı yapıyor geçen bir baktım ki bir ay içinde 7 bin lira alışveriş yapmışım. aldıklarım da saçma sapan şeyler. kaldırdım uygulamayı. hedefim her ay yarım altın biriktirmek. herkese kolay gelsin.
Merhaba canım bol bereketli birikimler diliyorum
Hangi zincir market idi ?

Kredi kartımın hesap kesimine son 10 gün
Güncel borcum 9195 tl
Elden harcadıklarımla birlikte ağustos ayı içerisinde şu ana kadar toplamda 13255 tl harcamışım
Allah kazançlarımıza bol bereket versin
Amin

Bende yeniden hesaplarıma baktım.İki bankada toplam ek hesap borcum 121 bin TL.Kredi kartı borcumda 30 bin TL

Temmuz Ağustos ayı biraz tuzlu geçti.3 farklı aile yatılı misafirim vardı.Biri gitti biri geldi.Marketiydi kasabıydı gezdirmesiydi derken benimde elimin pek ayarı yok fazla açıldım.Yiğenim dönüş biletini önceden almadığı için biz aldık.Almanyaya bilet 8000 tl tuttu.
Benim öksürüğüm geçmeyince özel hastaneye gittim .Ayrıca psikolog ücreti vs derken kantarın topuzu kaçtı biraz.Sağlık olsun para yine kazanılır😊

Son düzenleme:
Önümüzdeki 6 ay içinde belki de bitirirsin 😊
Misafirler gittikten sonra biraz kendimi frenlemeye başladım.Markete daha az gidiyorum üç kere gitmişim 2900 civarı bir para harcadım.

Bir psikolog ücreti birde artık daha çok seyahat etmek istiyorum ya bilet fiyatları beni düşündürüyor.

Bir ara altın alıyordum çok özledim o günleri😊

Temmuz Ağustos ayı biraz tuzlu geçti.3 farklı aile yatılı misafirim vardı.Biri gitti biri geldi.Marketiydi kasabıydı gezdirmesiydi derken benimde elimin pek ayarı yok fazla açıldım.Yiğenim dönüş biletini önceden almadığı için biz aldık.Almanyaya bilet 8000 tl tuttu.
Benim öksürüğüm geçmeyince özel hastaneye gittim .Ayrıca psikolog ücreti vs derken kantarın topuzu kaçtı biraz.Sağlık olsun para yine kazanılır😊
Dediğin gibi sağlık olsun canım
Misafir evin bereketi 😊

Misafirler gittikten sonra biraz kendimi frenlemeye başladım.Markete daha az gidiyorum üç kere gitmişim 2900 civarı bir para harcadım.

Bir psikolog ücreti birde artık daha çok seyahat etmek istiyorum ya bilet fiyatları beni düşündürüyor.

Bir ara altın alıyordum çok özledim o günleri😊
Geçenler de I idilkaya ya da bahsetmiştim izzet güllü var psikolog istersen bi göz at paylaşımlarına 😘

Sene de 1 ya da 2 defa tatil yapıp kredi kartına taksitlendirebilirsin

Temmuz ayındaki geziyi peşin fiyatına 6 taksite böldürdüm her ay 4000 tl ödüyorum 😊

Dün pazara çıkmadım çok acil bir alınacak birşey de yoktu ama annem dün patlıcan kabak vs almış fazla bunlar götür dedi telefonda Allah kesesine bol bereket versin

Derin dondurucudan kemikli kuzu eti çıkardım haşlama yaparım suyuna nohutlu bulgur pilavı yaparım kavun süzme yoğurt acı biber turşusu ve soğanla yerim nasipse

Henüz kahvaltı yapmadım çayı demledim ama
Kahvaltımı yapıp biraz da anneme giderim

Evde yapılacak iş yok bugün sadece yemek yapacağım inşaallah

Dün pazara çıkmadım çok acil bir alınacak birşey de yoktu ama annem dün patlıcan kabak vs almış fazla bunlar götür dedi telefonda Allah kesesine bol bereket versin

Derin dondurucudan kemikli kuzu eti çıkardım haşlama yaparım suyuna nohutlu bulgur pilavı yaparım kavun süzme yoğurt acı biber turşusu ve soğanla yerim nasipse

Henüz kahvaltı yapmadım çayı demledim ama
Kahvaltımı yapıp biraz da anneme giderim

Evde yapılacak iş yok bugün sadece yemek yapacağım inşaallah
Annenin kesesine bereket☺

Canım çok patlıcan salatası çekti.Dün sadece patlıcan domates biber aldım.Patlıcanları közledim akşama salatasını yaparım.Taşlık vardı domatesle biberle onu soteledim. Birazda dünden artan kuzu etli yemek vardı .Akşam yemeğim hazır rahatım

Benimkilere ayrıca karpuz var pilav var

Annenin kesesine bereket☺

Canım çok patlıcan salatası çekti.Dün sadece patlıcan domates biber aldım.Patlıcanları közledim akşama salatasını yaparım.Taşlık vardı domatesle biberle onu soteledim. Birazda dünden artan kuzu etli yemek vardı .Akşam yemeğim hazır rahatım

Benimkilere ayrıca karpuz var pilav var
Allah razı olsun canım
Ellerine sağlık afiyet şifa olsun 😘

X