Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Anneme gittim kabak ve patlıcanları getirdim
Eve gelirken mahalledeki kavun karpuz satan esnaf salçalık domates ve kırmızı biber de getirmiş
Domatesin kilosu 10 tl kırmızı biber 20 tl
1.5 kilo domates ve aldığım yaklaşık yarım kilo biberin toplamı 36 tl tuttu .
Biberleri bir ara közlerim
Kuzu etini gelir gelmez ocağa koydum

Dayanamadım t.y den iki tane tayt aldım kargo bedava olsun diye evde giyiyorum nasıl olsa inşallah iyi çıkar iade etmek istemiyorum 226tl
Markete gittim 3370 tl oğlumu oynattım, alışveriş ürünlerini yerleştirdim
Şampuan ve saç kremlerini 2 şer tane aldım, tuv kağıdı ayçiçek yağı jumbo boy bebek bezi 4 adet ıslak mendil ve biraz meyve sebze aldım

Dayanamadım t.y den iki tane tayt aldım kargo bedava olsun diye evde giyiyorum nasıl olsa inşallah iyi çıkar iade etmek istemiyorum 226tl
Markete gittim 3370 tl oğlumu oynattım, alışveriş ürünlerini yerleştirdim
Şampuan ve saç kremlerini 2 şer tane aldım, tuv kağıdı ayçiçek yağı jumbo boy bebek bezi 4 adet ıslak mendil ve biraz meyve sebze aldım
Aldığın taytları güle güle kullan canım
Market alışverişin de bereketli olsun 😊

İnşallah bereketli olur, bebekle çok çıkamadığım için bozulmayacak ürünleri stoklu aldım ama yinede çok pahalı herşey bu aldıklarım bizi yiyecek olarak 2 hafta ancak götürür

Merhaba hanımlar...dün normalde gündüz çalışacaktım.. bugün 16 da nöbete gidecektim...
Arkadaşın acil işi çıkınca, dün 24 saate kaldım...Az sonra eve gidicem..
Beklenmedik nöbetti.. gece acilden yoğun bakıma 18 yaş hasta aldık..ona çok üzüldüm..annesi çok ağladı..ben üniversiteye gönderecektim, buraya değil diye..zor ..rabbim bütün hastalara şifa versin

Merhaba hanımlar...dün normalde gündüz çalışacaktım.. bugün 16 da nöbete gidecektim...
Beklenmedik nöbetti.. gece acilden yoğun bakıma 18 yaş hasta aldık..ona çok üzüldüm..annesi çok ağladı..ben üniversiteye gönderecektim, buraya değil diye..zor ..rabbim bütün hastalara şifa versin
Merhaba canım günaydın Allah sizlere de çok büyük güç kuvvet versin işiniz hiç kolay değil 😘

Gencimize de Allah şifalar versin anneciğine sabırlar 🤲😔

Rabbim şifa versin ailesine bağışlasın

Sizlerede kolaylıklar diliyorum iyiki varsınız işiniz çok kıymetli

Grup halkı merhaba... Geçmişi henüz okumayı bitiremedim.epeyi yoğun gunelr gecirdim bir ablamiz henüz emeklilik evraklarını Haziran'da vermiati temmuzda pankreas kanseri tanısı kondu ve şimdi de vefat ettti beni benden aldı dünya yalan. Geçmişi ilk fırsatta okuyacağım anlatacaklarım da var

Grup halkı merhaba... Geçmişi henüz okumayı bitiremedim.epeyi yoğun gunelr gecirdim bir ablamiz henüz emeklilik evraklarını Haziran'da vermiati temmuzda pankreas kanseri tanısı kondu ve şimdi de vefat ettti beni benden aldı dünya yalan. Geçmişi ilk fırsatta okuyacağım anlatacaklarım da var
Çok üzüldüm gerçekten 😔😔😔
Allah sonsuz rahmet ve merhamet eylesin Mekanı cennet makamı âli olsun
Geride kalanlara sonsuz sabırlar versin

Kaç yaşındaydı eşi çocuğu vs var mıydı?

Çok üzüldüm gerçekten 😔😔😔
Allah sonsuz rahmet ve merhamet eylesin Mekanı cennet makamı âli olsun
Geride kalanlara sonsuz sabırlar versin

Kaç yaşındaydı eşi çocuğu vs var mıydı?
Yaştan emeklilik gelene dek çalıştı kadınlarda 62 mi yaş herhalde ..boşanmış çileli ama acaip neşe dolu hayat dolu kıpır kıpır biriydi bir oğlu gelini vardı. Başkada birşeyi yok aminn bakalimyalan dünya artık iş hayatimdaki insanların ölümüne de şahit olduğum yaşa eriştim bu da beni benden alıyor .çok etkilendim

Ufff geçmiş olsun bir saglikcinin uzulmesinede ayrıca mutlu olur gibi oldum bende geçen kış babam taş düsuruyor daha öncede olmuştu acile gidince bir iğne ile acısı hafifleyip geçiyor sabah üroloji görünce beş güne acısı dinliyor dedim.aldik gittik benim oğlanla yaşıt bir çocuğu acile getirmişler aile ağlıyor kırmızı bölgede biz ikinci bolgedeyiz içerde kalp masajı vs rummkomsularida çıkıp geldi birde kız evlatları var karneye 2 hafta var derken vefat etti melek koridorda bağırış cagrisa çıktım ağlamaktan helak oldum asagiyya indim morga benimde teyzesi sandılar benim adamda geldi beyaz hastane carsafindaydi çocuk uyur gibiydi leke kan vs de yok aşırı kötü oldum.anne baba beter halde.koridorda daha sonra doktro olduğunu ogrendigim 45 lerinde bir abi görüntülü Zeynep kızım nasılsın diye görüntülü çocuklarıyla konuştu akşam 21.50 falan Dr bile ağladı etkilendi hemşireler acaip etkilendi hayatımın en dönüm doktasi günüydü tam 2 hafta yeme içmeden kesildim ben gibi obez biri şu çay çorba sadece.. çocuk gözümden gitmiyor o morg ve havanın soğuk kapısı sedyedeydi zaten metal dolaplara konmamisti yavrum demeler babanne ayrı baba ayrı anne ayrı bayılıyor yarabbim sen böyle acıları dosta yazık düşmana verme.. sadece İsrail'e ver yarabbim gerçekten İsrail'i helak et insanlar ne yaşıyor diye diye kendimden geçtim. Babamda bypassli zaten o da ayrı üzüldü ağrısından utandı .ağla ağla oldum bana üzüldü ayrı keşke.gelmeyeydik ayrı çok kötü geçende o hastanenin yanında bir ev bizimki bulmuş yok dedim bana iyi gelmiyor burası ..aslında sert imajli biriyim ama aşırı duygusallık yaşıyorum

Çok acı Allah'ım sen böyle sınavlar verme bızlere

X