Kronik vajinal mantar çözümü bulanlar, lütfen yardımcı olun

Kızlar. Ben de Ahmet Kale’ye gideceğim ama vajinal başka bi rahatsızlık için. Gidenler memnun kaldı mı acaba? Türkiye’deki tek nöropelviologmuş kendisi. Kırklareli’nden gideceğim. Umarım gittiğime değer.

Ben çok memnun kaldım burdan bır arkadaın tavsıyesıyle gıtmıstım kronık mantar oldugumu ogrendım askında baska sorunlar ıcın gıtmıstım kronık mantar bende yıllardır yanma yapıyor gıtmedıgım prof özel hast doktorları kalmadı kronık mantar oldugumu bır tek Ahmet hoca anladı saatlere dıkkat edın saat 11 yada 16.00 randevu alın hoca o saatlerdr oluyor

Teşekkür ederim. Randevum Allahtan 11’de. Biz de mail yoluyla bi görüştük hocayla. Gelirsen işlem yapabilirim, hastanede Yatman gerekebilir dedi. Sizin memnun kalmanız içime su serpti. Lusi vardı burada bi arkadaş. O da ona gidip çare bulmuştu. İnşallah bana da derman olur

Sizde şifa bulursunuz inşallah

Merhaba, ben de 7 aydır mantardan muzdaribim. Kronik anlayacağınız. Borik asit bir süre geçirmeyi başarmıştı ama 1 aya geri döndü. Lazerden memnun kalan var mı? Eliminasyon diyeti çok gözümü korkutuyor, aç kalmak resmen. Ben çok şeker tüketiyorum. Yapıp da fayda göreniniz var mı?

Ben lazer yaptirdim ama fayda etmedi mantara maalesef Ama maddi durumun musaitse dene, bu isler hic belli olmuyor.. Ben lazere gidene kadar cooooook antibiyotik kullanmistim, durumlarimiz ayni olmayabilir. Ben artik candida konusuyla ozellikle ilgilenen fonksiyonel tipci, fitoterapist, diyetisyen vs bakiyorum..

Merhaba nacizane tavsiyem bor laboratuara gidip femoflor testi yaptirmaniz zira ben de bir yıldır yanma iliskide acı ve candida handikabina takili kaldim...Her laboratuarda yapilmiyor benim gittigim yerde numuneyi bizzat onlar aldilar ve prof.dr.size bilgi aktariyor tedaviyi de o yapiyor. İlgilenen olursa özelden bilgi verebilirim çünkü ne kadar can sıkıcı biliyorum Allah şifa versin hepimize

Bu arada borik asit de dahil her yöntemi ilacı sirkeyi ptobiyotikleri kullanmis biri olarak yaziyorum bu editi

İyileştiniz mi peki

Merhaba sanırım gebe kalmışsınız bendede candida var ben gebe kalamıyorum başka Bi problem gözükmüyor. Siz mantar varken mi kaldınız

Merhaba sanırım gebe kalmışsınız bendede candida var ben gebe kalamıyorum başka Bi problem gözükmüyor. Siz mantar varken mi kaldınız
Evet candida mantarı hamileliğe engel değil dedi doktorum. Zaten engel olacak kadar yoğun değildi. Son aylarda ciddi candida diyeti yaptım doğal şeker dahil şekerli şeyleri ağzıma sürmedim. Probiyotik takviyesi kullandım MCT oil içmeye başladım candida düşmanı imiş. Bol kefir yoğurt. Nerdeyse candida nin sevdiği hicbirseyi yemedim mesela Antep fıstığı. Ne zaman yesem candida artıyordu. Peynir gluten kestim. Zor oldu ama 2 gün sebze ve 1 gün et ağırlıklı beslenmek vücuduma iyi geldi.

Tabi bu yaptıklarımı doktor gozleminde yaptım o söyledi yani. Yani vajinal mantar demek bağırsakta yoğun olacak da oraya sıçrayacak dedi bana doktorum. Bağırsağı beslemelisiniz vajinal mantar kendiliğinden azalıyor bende tamamen geçmedi ama diyet ve takviyelerle çok çok azaldı.suan hamileyim ve diyeti takviyeleri bıraktım yine başladı. İnşallah birşey olmaz. Sizde hayırlısı ile hamile kalırsınız.

Demekki benimde bu sebepten olmuyor ya artık teşhisi koydum doktorlara sorsan mantar engellemez diyor
Merhaba bende de yıllardır geçmeyen geçse de düzenli olarak geri gelen vajinal mantar var. Ben de hamile kalamadığımı düşünüyordum 1 sene denedikten sonra oldu ve d vitamini eksikliğinden hamile kalamadığımı sevgili doktorum Hüsrev Hatemi sayesinde öğrendim d vitamini yüklediği ay hamile kaldım... eşim kemoterapi aldığı İçin İzmir de yaşıyoruz hala mantar var hala dr ve çözüm arıyorum

Benim 1 seneyi geçti aşılamaya başlayacağım birde borik asit fitil aldım ona başlayacağım D vitamini içinde spray aldım

Çok teşekkür ederim cevapladağınız için. Ben alışamaya başlayacağım birde borik asit fitili yaptıdım onu kullanıcam dediklerinizfr uygulayacağım inşallah bebeğimr kavuşruum

Evet doktor vermişti. Bu arada oraya gidene kadar da özellere çok para döktüm. Mantar için candimax ve biokadin çok iyi geldi. Hatta biokadini iki kutu kullandım. Ornisid ford ureoplazma tedavisi içindi.
Ya çok ilginç. Ornisid fort benim ureplazmami geçirmemisti. Hatta enfeksiyon uzmani ureplazma için tetradoks veya monodoks olur demişti. Ve gerçekten tetradoks geçirdi benimkini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…