Kronik vajinal mantar çözümü bulanlar, lütfen yardımcı olun

Off evet devlet hep aynı. Ezbere çalışıyorlar. Bende özele gidicem ama iyi bir doktor bulamadım.

Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır girememiştim buraya. Fırsatım olmadı diyeyim. Bir gün yeni başlık açıp nasıl iyileştiğimi anlatıcam. Şimdi kısaca söyliyim Hera klinik Burcu Akdağ Özkök e gittim. İnstagram dan aratıp videolarını izleyebilirsiniz. Ona Vajinal lazer yaptırdım. Beraberinde borik asit fitil kullandım. Borik asit fitili Canpark Avm deki canpark eczanesi Eczacı Özlem hanım yapıyor. Araştıran varsa bilir eczaneler bunu bilmiyor ve satmıyor. Borik asitin sıvısını da kullandım hiçbir işe yaramadı. Aynı zamanda Ciddi bir eliminasyon diyeti yaptım. Diyetisyenimden de Allah razı olsun *Vildan hanım. Takviyeler kullandım. Ama beni bilen varsa bu platformda az çok hatırlar. Çok çektim çok ağladım. Aynı anda bir sürü enfeksiyonla uğraştım. Ama geçti. Allah’ıma binlerce şükürler olsun. Burcu hocaya gidin. O size yardımcı olur. Eczacı Özlem hanımı da arayın Google da numarası var. İkisi de çok tatlı insanlar. Son olarak bence karbonhidrat ve şeker bağımlılığım yüzünden, akıntım ara sıra oluyor ama mantar değil bakteriyel boyutta. Ara sıra borik asit fitil koyuyorum rahatlatıyor. Onu da dert etmiyorum artık :) şekeri kesicem ömür boyu ama olmuyor işte çikolata çok güzel :)

Darısı başımıza. Aslında ölümcül candida diyeti var, onu yapabilse herkes, hic bir sorun kalmıyor. Ben bir yila yakın diyet yaptım, tertemiz oldum. Ama sonra yine basladi. Hala glutenli urunler, nişastali seyler, tatli vs yememe ragmen. Nisasta da candidayi cok besliyor. Lazerden memnun kaldınız mı acaba yani hangisi size daha cok derman oldu. Bi de diyetisteninizin de soyadini paylaşır misiniz. Tesekkurler

Diyetisyen Vildan Çelik. Ben lazerden ve borik asitten önce sadece diyet yaparak da ilerledim kendimce. Mantar geçmedi geçmedi. İnterstisyel sistitten bile şüphelendim. Fiziksel olarak Bile acı çeliyordum. En son psikiyatriye gittim psikolojim de alt üst olmuştu. Tuvaletimi yapmak travmaydı bnm için. Neyseki dört bir yandan saldırarak mantarı yendim ama şekere ve glutene yeniden başladım kesemiyorum

Tekrar başladı mı peki diyeti bozunca, yani eskisi kadar olmuyordur yine de sanırım

İyi günler vagi florayı kullanmak istiyorum siz onu borik asit kapsülünden sonra tek başına yani başka bir ilaç kullanmadan mı kullandınız yani ağız yoluyla bir ilaç kullanmadan kullanabilir miyim?kullanım kılavuzunda ağız yoluyla bir antibiyotikle kullanılır yazıyor.

İyi günler vagi florayı kullanmak istiyorum siz onu borik asit kapsülünden sonra tek başına yani başka bir ilaç kullanmadan mı kullandınız yani ağız yoluyla bir ilaç kullanmadan kullanabilir miyim?kullanım kılavuzunda ağız yoluyla bir antibiyotikle kullanılır yazıyor.

vajina içi sirkeli su nasıl kullanılıyor acaba anlamadım. sirkeyi seyreltip bi şeyle vajina içine mi enjekte ediyorsunuz her gün
1 litre su icine 3-4 yemek kasigi uzum ya da elma sirkesi koyuyorsunuz. Eczaneden gaz bezi alın, parmaginiza dolayin ve bu suyla iyice islatin bezi. Sonra da parmaginizi vajinanin icine sokarak nazikce silin vajen duvarini. Yillardir yapiyorum bunu. Eskiden her gun yapmam gerekiyordu akintimdan dolayi ama vajina ph'ı kendini toparladikca her güne gerek kalmıyor, artik 3-4 günde bir yapıyorum.

Merhaba acaba nasıl kurtuldunuz lütfen banada bilgi verin Allah için

Merhaba öncelikle geçmiş olsun, bende de üreplazma vardı monodoks kullandım geçmedi tetradoxa başladım şimdi de. Siz nasıl kurtuldunuz bu üreden

Arkadaşlar bu borik asitli tableti edinin.14 gün kullanın .Bu sürede ilişki yaşamayın.Sonrasında her adetinizden sonra ya da bikaç ilişkide bir,bir tane kullanın temizlik amaçlı.

Merhaba Bende de kronik vajinal mantar var candida diyetine başladım 1 hafta oldu semptomlarım arttı ve her yerime yayılmaya başladı ne yapabilirim bu durum normal mi

Merhaba bende de kronik vajinal mantar var. candida diyetine başladım 1 hafta oldu ama daha diyete alıştırma süredindeyim vücumu. Hindistan cevizi yağı gibi antiseptik şeyler kullanmaya başlamamıştım. semptomlarım bir anda arttı ve her yerime yayılmaya başladı ne yapabilirim bu durum normal mi

Şuan nasılsınız mesajdan yazdın cevap verebilir misiniz

Lütfen banada yardımcı olurmusunuz 3 yıldır uğraşıyorum bu illetle çıldırmak üzereyim geçmiyor geçmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…