Kronik vajinal mantar çözümü bulanlar, lütfen yardımcı olun

Merhaba, üreaplazma ilk ilaç kullanımı sonrası geçti mi ?

Aslında her ne kadar ilaç kullanırsan kullan regl sonrasında veya antibiyotik kullanımı sonrasında illaki tekrarlıyor nioli yağını tavsiye ediyorum ferahlık veriyor günde 1 defa 3 damla olarak kullandım ve en önemlisi vajinanın ph degerini bozacak deterjan sabun vs gibi şeylerle yıkama birde sık sık iç çamaşırı değişikliği yap.. birde sirkeyle siliyorlar falan ama ben hiç denemedim. Bu dönemde yoğurt yemeyi oneriyorlar probiyotik içerdiği için.. şifa olsun inşallah

Canım bu konuyla alakalı o kadar çok çektim ve çözdüm ki buraya üye olup sırf sizede iyi gelir belki diye konu açtım ordan bakabilirsin

Selin senden allah razı olsun. sadece bir kaç detay sormak istiyorum. Bu lazer işlemlerinden sonra acaba tekrardan test verdin mi? Ya da doktor lazer yapınca üreaplazma geçer mi dedi? Birde acıdı mı

Selin senden allah razı olsun. sadece bir kaç detay sormak istiyorum. Bu lazer işlemlerinden sonra acaba tekrardan test verdin mi? Ya da doktor lazer yapınca üreaplazma geçer mi dedi? Birde acıdı mı
Allah senden de razı olsun. Psikolojini anlıyorum ben 2-3 sene çektim hayatım bitti mantar oldum sonra geçti üreplazma oldum bv pozitif çıktı antibiyogram yaptır ve uygun antibiyotiği kullan geçecektir ama tekrarlıyorsa mutlaka lazer ve prp yaptır. İstanbuldaysan doktorumu önerebilirim. Başka kadın doğum doktorları lazer yalan dolan para tuzağı dediği için oyalandım tonlarca antibiyotik fitil kullandım vajinam artık tahriş olmuştu çok acı çektim bu kadar basit biteceğini tahmin bile etmemiştim. Lazer prp yaptı çok acımıyor ikinci kontrolde sadece prp yaptı cinsel hayatım bile başladı hiçbir sorun yok rabbime şükürler olsun inşallah sende kurtul

Tabi, doktorunun adı nedir?

merhaba bu şikayetler bende de 4 yıldır var borik asit şuan kullanıyorum ama faydası olur mu bilmiyorum son çözümünz nedir

merhaba, her idrar yaparken yanma var mıydı acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…