Konu guzellik!

Bu benim kaşım ve çok seviyorum yüzüm yuvarlak sayılmaz ama uzunda deil hep böyle kullanıyorum çok yakışıyor kuafrn daha iyi bilir tabi ama tavsiye ederm bu şekli

Eklentiler

• IMG_20170507_000622_703.jpg
    61,3 KB · Görüntüleme: 95
Güzellik insanın içinde olmalı bence.şu an benim ve ya eşim ve ya çevremde gördüğüm duyduğum kadarıyla yapaylık makyaj insanlara itici geliyor.rimel ve Ruj dışında makyaj yapmam ama eşim en kötü halimle bile iltifat eder izler falan.şaşırıyorum boyle olmasına inandırıcı gelmiyir bazen.ama sanırım sevince güzel görüyor insan

Bu benim kaşım ve çok seviyorum yüzüm yuvarlak sayılmaz ama uzunda deil hep böyle kullanıyorum çok yakışıyor kuafrn daha iyi bilir tabi ama tavsiye ederm bu şekli

ayy bu kaslar nasil oluyor yaa? Kontur montur dedikleri bu mu?

konu sahibi arkadasim kusura bakma konuyu gorunce dayanamadim isgal ettim burayi hakkini helal et

ayy bu kaslar nasil oluyor yaa? Kontur montur dedikleri bu mu?

konu sahibi arkadasim kusura bakma konuyu gorunce dayanamadim isgal ettim burayi hakkini helal et
Yok bu benim kendi kaşım kontr falan degil o kadar sık ve hızlı uzuyorki istedigimz şekli veriyoruz kuafrmle :) her hafta kas bıyık aldıriyorum malesef

Sesli güldüm

Bende senin bir tık altındayım , böyle olur diye sürmüyorum bişey, ama topuklu ayakkabı giyeceğim günü iple çekiyorum

kendini beğenmelisin özgüvenli olmalısın
güzelim dersen güzel çirkinim dersen çirkin olursun
hissettiğimiz herşey heryerimize yansıyo mubarek
şöyle süslen püslen salına salınada gez bakim hoşuna gidecekmi
şimdi güzelleşmek çok kolay azcık imaj değiştir makyajını yap tamamdır
o dışarda makyaj kutusu gibi gezenlerin suratını birde evde gör sen
en basiti ünlüler

Burnunun çok bir sorunun yoksa yaptırma onu öyle kabul et. Eğer değişiklik istiyorsan buruna botoks yaptırabilirsin sonuçlar daha memnun edici oluyor. Kaş'a gelirsek en güzeli doğaçlama olanı kalın yap ve sakın kavisli ve ince yapma.

Temiz ve bakımlı olmak temiz parfümlü kokmak bunlar en önemlisi, güzellik görecelidir benim dışarıda dikkat ettiğim ise güzel giyinenlerdir, sende tarz giyinebilirsen bu kompleksinden kurtulabilirsin. Unutma her kadın güzeldir sadece üşengeç ve amaaaaan diyen kadınlar vardır.

ben de su kaş ve kirpik yaptıranları cok kıskanıyorum ben makyaj yaparken kaşlarımı doldurayım boyayayım diye ıkı saat ugrasıyorum bir de ipek kirpik ama en azından takma kirpik gibi duruyor rimel ne kadar surersek surelim öyle net durmuyor

merhaba bende burun ameliyatı olmak istiyorum burnun düsük biraz ve kemerli biraz ve ıcunu bile kaldırınca nefesim açılıyor esimde nefes olayına inanmıyor gercekten etkiliyor fegilmi

merhaba bende burun ameliyatı olmak istiyorum burnun düsük biraz ve kemerli biraz ve ıcunu bile kaldırınca nefesim açılıyor esimde nefes olayına inanmıyor gercekten etkiliyor fegilmi

Merhaba missmadam , evet etkiliyor bunu özellikle doktorunuza da belirtirseniz zaten o konuda da müdahaleyi yapıyorlar. %100 düzeliyor diyemem ama bir rahatlık sağlıyor tabi sizin burun yapınıza da bağlı.

Merhaba missmadam , evet etkiliyor bunu özellikle doktorunuza da belirtirseniz zaten o konuda da müdahaleyi yapıyorlar. %100 düzeliyor diyemem ama bir rahatlık sağlıyor tabi sizin burun yapınıza da bağlı.
bana da lazım...bazıları etkilemiyor dedi diye kararsızdım
bir tarafım neredeyse hiç nefes aldırmıyor çünkü...teşekkürler

İyi bir kaş dizaynı veeee İpek kirpik diyorum

İpek kirpik takanlara bakıyorum birden güzelleşiyorlar. Zaten makyajda da en önemli şeyin maskara olduğunu düşünüyorum.

Bi de cilt bakımı da yaptırabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…