Konu guzellik!

sarmis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2017
68
61
34
Merhaba arkadaslar. Benimki sorun degil belki ama size danismak ve akil almak istiyorum.

Simdi şöyle ki ne zaman disari ciksam ne zaman internette dolassam heryer manken dolmus. Kendimi cirkin hissediyorum. Insanlar nasil bu kadar bakimli nasil bu kadar guzel olabiliyorlar anlayamiyorum. Ben kendimi biraz paspal hissediyorum onlarin yaninda. Ve evliyim ben. Esimin daha fazla ilgisini cekmek istiyorum. Herhangi bir sorunumuz yok cok sukur ama ben istiyorum ki ne guzel karım var desin.

Benimle ayni yada benzer seyleri hisseden var mi aranizda. Daha bakimli guzel olmak icin neler yapilabilir. Bu arada yazin burun estetik ameliyat olacagim. Acaba bu benim goruntumu guzellestirir mi.

Arkadaslar ankarada guzel kas alan bir yer varsa bildiginiz benimle paylasir misiniz. Bir de toplu oĺmayan ama ince de olmayan bir yuzum var ne yuvarlak ne uzun anlayacaginiz. Sizce nasil bir kas yakisir?

Son düzenleme:
Bende bu ara böyle hissediyorum, KK yı okumakta buna sebep oldu biraz . Aynı ne güzel karım var desin istiyorum :)
Yaşınız kaç, ben biraz da yaşlı hissetmeye başladım bu aralar

Eminim şimdi de hoşsunuzdur ama burnunuz fazla kemikli vs ise tabiki estetikten sonra farkeder, ifadeyi değiştiriyor sonuçta. Bende öyle oldu en azından. Daha mutlu hissediyorum. Bu enerji de giydiğinizden taktığınıza duruşunuza kadar herşeye yansıyor.

Bende bu ara böyle hissediyorum, KK yı okumakta buna sebep oldu biraz . Aynı ne güzel karım var desin istiyorum :)
Yaşınız kaç, ben biraz da yaşlı hissetmeye başladım bu aralar
27 yasindayim. Esimle birbirimizi seviyoruz ama hani boyle bi bakan birdaha bakar ya iste oyle olmak dogal mi yoksa insanlar calisip ugrasip mi yapiyorlar bunu. Esim bana hayran olsun istiyorum. Ve aynaya baktigimda gordugum sey beni tatmin etsin istiyorum herseyden once. Siz kac yasinizdasiniz.

Insallah iyi bi goruntuye kavusurum ben de. Aslinda cok sorunlu bi goruntusu yok burnumun. Buyuk olmayan bi kemer var. Nefes promlemlerimden dolayi ameliyat olmam gerekti ben de firsat bu firsat dedim acikcasi.

Burun estetiğiyle çok değişip güzelleşen gördüm. Ama herşey burun değil tabii. Paspal hissediyorum, bakımlı nasıl olunur dediğine göre genel bir imaj çalışması gerekiyor.
Bir de sözüm sadece sana değil burada sıkça konu açılıyor ya, kadınların nasıl bakımlı olunur demesini hiç anlamıyorum. Zamanım veya param yok deseler bir derece anlarım.

Insallah iyi bi goruntuye kavusurum ben de. Aslinda cok sorunlu bi goruntusu yok burnumun. Buyuk olmayan bi kemer var. Nefes promlemlerimden dolayi ameliyat olmam gerekti ben de firsat bu firsat dedim acikcasi.

Bende de nefes problemi vardı bu sırada estetik de oldum. İyi nefes alabilmek kadar güzel bişey yokmuş. Rahatladım gerçekten. Doğal olmasına ve kalkıklığının sınırına mutlaka dikkat edin, doktorunuzla konuşursunuz zaten. Ama tabiki bir burunla da herşey değişmiyor, çok çok büyük beklentilerle de girmeyin o ameliyata. Güzellik bir bütün bence, bir insanın duruşu , konuşması, tavrı, etrafına yaydığı enerji hepsi çok etkili diye düşünüyorum.

Tabiki bakımlı olun. Kilonuz varsa verin, önce siz kendinizi çok güzel hissedin Emin'im eşiniz de sizi daha güzel görecektir.
Ben estetiğe karşıyım, herkes aynı oldu anlayamıyorum. Herkes birbirine benziyor çok tuhaf.
Tabiki sizin kararınız.

Ha hayyy sanki konuyu ben açtım
Ben yazi da bklemiyicem valla itiraf edeyim eltimi kiskandim
Nasil cok bi degisim oldu mu. Eskiye nezaran daha hos bi goruntuye kavustu mu. Yani ben daha kadinsi daha kibar bi goruntuye sahip olur muyum onu merak ediyorum.

Acaba erkekler esim yakisikli kocam var desin diye bu kadar ugrasiyorlar mıdır her sey kadinlara bakiyor su hayatta
Konu sahibi bence her insan esi tarafindan begenilmek ister ama abartili seylere gerek yok temiz bir giyim taranmis saclar bakimli disler en onemlisi guzel bir gulumseyis esini mutlu edecektir kendini sekilden sekle sokmaya calisma esin seni her halinle begeniyordur

Estetik çok yaygınlaştı ki karşı değilim, makyaj desen o biçim, gelin hamamı adeti geri dönsün delirtecek kıvama geldi,kontürle kendine karın kası yapan izledim geçen gün

Burnun güzel değilse kemikli ya da kemerli ise elbette yaptır, saç makyaj giyim kuşam hepsi zaman ve para istiyo, ikisi de varsa bakan bir daha bakar

Bakımlı olmak ameliyat olmak değildir. Ameliyatlı suratlar doğal durmuyor, güzel bile yapılsa anlaşılıyor ama değiştirdiği bir gerçek.

Nasil cok bi degisim oldu mu. Eskiye nezaran daha hos bi goruntuye kavustu mu. Yani ben daha kadinsi daha kibar bi goruntuye sahip olur muyum onu merak ediyorum.
Yok daha yapmadım bende istiyorum burnum uzun biraz kırik ve eğri değil ama yüzüme büyük sanki kuruntu mu bilmiyorum ama karar verdim olucam amelyat

Eki Görüntüle 1992370
Bak burda güzelliğini beğenmeyen bir hemşirenin başına gelenler var..slikon yaptırmış ve sonra olanlar resimde
Yok amacim silikon yaptirmak degil. Yapay bi guzellik degil anlatmak istédigim. Burun estetigi icin bile en dogali olsun diye arastiriyorum ki nefes problemim var asil olarak. Ameliyati firsat bilip estetik de oluyum dedim. Yani siz bir kadin olarak nasil daha guzel gorunurumu hic dusunmediniz mi ki benim bu soruma arayip tarayip en olumsuzunu bulup cikardiniz karsima. Tamam o zaman ben bisey yapmayim.

Kuaföre git saç stilini değiştir giyim tarzını değiştirebilirsin daha güzel Kıyafetler güncel Kıyafetler ve aksesuarlar seçebilirsin ayda bir cilt bakımına git vs tabi kaşlar çok önemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…