Konu eşimin kızı lütfen sağduyulu cevaplar verin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu konuda empati kurmanızı tafsiye edebilirim o sizinde kızıniz olabilirdi veya sizde onun durumunda olabilirdiniz şuan tamda ergenlik döneminde ve sevgiden mahrum anladığım kadarıyla sizede hak veriyorum alışık olmadığınız bir durum ama unutmayın neyi gözünüzde büyütürseniz onunla sınanırsınız akışa bırakmak ve gerekirse kimseyi üzmeyecek sınırlar koymak fayda sağlayabilir eve geldiğinde evin kuralları gibi mesela

O kız o eve gelecek hiç kurtuluşu yok bence konu sahibinin. Bir an önce alışmaya başlasa iyi olur bu düşünceye. Hamile değil aldırmış diye biliyorum sözde burdaki yorumlardan etkilenip. Burdaki yorumlardan etkilenip sağduyulu da olsa keşke veya vicdanlı, merhametli olsa.

onu ben mi yazdım ayol?nasıl alıntıladınız da ben yazmışım gibi olmuş.hiç güleceğim yoktu.benim eşimin de var çocuğu .kızımın abisidir canımdır .şu an yurtdışında master yapıyor.annesiyle bile aram iyidir.konu bana patladı ya şaştım kaldım.

kalıbımı basıp imzamı atıyorum
fragmanı izledik film eylülde gösterimde
ya birde bizim hatamiz ne biliyormusun en azindan kendi adimada konuşayim bi yanimiz mi eksik yoksa bir insana sonsuz guven duymaya ihtiyacimiz mi var nedir anlamadim, kocam dedigin aslina bakarsan elin adami yani ayni evin icine giriyosun iyide cikabilir kotude cikabilir ( kadin icinde gecerli) boyle bir lafa bir tamam a sanki vahi inmiscesine guvenip sonra oyle olmadigini anlayinca kendimizede hata yaptigimizi kabul ettiremiyoruz heralde ki, boyle veryansin ediyoruz.
yok bana oyle demisti, kabul etmisti soyle demisti boyle olmayacakti soz verdi banane banane modunda oluyoruz.
gerçekler tokat gibi yüzüne çarpıyo konu sahibesinin şuan bu hırs ondan bence

Ayy yok Ben size yapmak istemedim gokce adli kullaniciya yapacaktim

Neden travma peki sizce?
On üç yaşındaki çocuğu evde üstelik de babasının evinde bir yabancı olarak gördükleri için olabilir mi?
İyi üvey anne/baba olmayacağı teorisine de katılmıyorum gözlerimle olabileceğini de gördüm. Mayasında iyilik olan insan sevgisi olan şu güzelim dünyanın hatırına döndüğü insanlar da gerçekten varlar.
Hepimiz gelip geçiciyiz şu dünyada resmen iki günlük dünya, bir çocuğu sırf karnımızda taşımadık ya da bizim kanımızı taşımıyor diye sevemeyeceksek, bedenimiz yaşasa da kalbimiz öleli çok olmuş demektir

valla olabilir ya aldirabilir yani olmuştur baksana yazdiği mesajlara.
bir çocugu afedersin ama sümuk gibi cikarip atmak baya kolay geliyo çünkü

Ben önceki konusuna aynen bunu yazdım
Inşallah kötü bir geleceği olmaz
Neler neler oluyor madde bağımlısı yanlış ilişkiler sevgi için kaybolup giden hayatlar ALLAH korusun kollasın ne diyeyim

Kız 12 yaşında bir çocuk inşallah hayat ona güzellikler sunar ve seven birini bulur yuva kurar
Aklı başında biri ne anneyi ne babayı heleki konu sahibini ister şimdi yüzüne bakılmıyor
Inşallah kızda bunların yüzüne bakmaz

Konu sahibi düşünmüyor hayat bu belki o kıza muhtaç olucak ilerki hayatın da bilinmez

İnsan doğası böyle işte ben ne yapayım, anneler her çocuğa anne şefkatiyle yaklassaydi zaten dünya böyle bir yer olmazdı.
Dediğiniz şey çok nadir, ben artık insanin sırf kötü olduğuna yalandan buradakiler gibi iyi görünmeye çalıştığına inanıyorum.

Valla biz cok duyduk hala da var,insan kirk Kat yabanciya kalbini aciyor da kucucuk cocuga mi acmasin?Yazik gercekten her ne kadar tartisiyor olsak da Ben cok uuzuluyorum sizin gibi dusunen insanlari bu hakaret degil yanlis anlamayin.Gercekten empati yapin,cocugunuz var oldunuz gittiniz babasina kaldi cocuk ne olacak kapi disari olan sizin evladiniz olsa nasil caniniz Yanar dusuncesi bile kotu Allah kimseye vermesin. Hayati bu kadar zirvede gormeyin cakilip gidecek hep Boyle kotu niyetli insanlar

Çocuğun arkadaşları arasındaki durumunu da düşünseniz ya bir de. Herkesin anne-babası gelirken toplantılara falan bu kızın babaannesi geliyor. Anne baba sağken bu durumda olması çok üzücü.
Bir öğrencim var. Annesi 4 yıl önce vefat etmiş. Size kim bakıyor dedim babam dedi. Anneanne-babaanne geliyor mu dedim yok hocam babam her şeyi yapıyor evde de kimseyi istemiyor abim ben babam varız dedi. Gözlerim doldu. Baba var baba var işte.

KİSİ KENDİNDEN BİLİR İSİ. NET.

Ya evlenmeyecekti o zaman.

Duyguma yenik düştüm nasıl bir savunma?

Normal bir savunmaysa evliyken başkasına aşık olup duygusuna yenilip sevişenler de normal bulunur o halde.

İrade sahini varliklariz.

Yeniliyorsak sorumluluklarına katlanacağız.

O kiz dediginiz kocanizin evladi. Evladını evine almayacagini nasil dusundunuz? Agir konusacagim, dayanamiyorum. Sizin aileniz yok mu, hic mi sevilmiyorsunuz, ana babanizin evine giremiyor musunuz? Allah o cocugun babaannesiyle annesine uzun omur versin. İkisi de ölürse kızcağız sizle esiniz arasinda heba olacak. Daha nasil baba olacagini bilmeyen basiretsiz adam 2.evliligini yapmis hemde kendi gibi biriyle

KİSİ KENDİNDEN BİLİR İSİ. NET.
Asdfgjjkll ben ne yaptım şimdi, sanki salak bir kocadan cocuk yaptim sonra boşanıp kızımı da bırakıp gittim.
Kocam olacak dangalakta çocuğu yanina almayacağına dair yeni eşine söz verip kandırdı.
Hikayeye uzaktan bakmaya çalışıyorum sadece.

Muhtemelen adamla evlenip,çocuğu egale ederim diye düşündü ama evdeki hesap çarşıya uymadı.Biz analık yapsın demedik,o çocuğun,o eve gelip kalmasına hiçbir şekilde müdahale edemez.Bunları kaldıramayacak olanlar,çocuklu insanlarla evlenmesin.

fazlaca uzaktan bakıyorsunuzz.

Son cumlenize katiliyorum. Adam olsun once cocugubve annesini ortada birakmasin. ANCAK baba da ebeveyndir. Evladina kapisini acmak zorundadir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…