Konu eşimin kızı lütfen sağduyulu cevaplar verin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siz hastasınız dr a ihtiyacinız var direk yatırsınlar sizi hatta

Esimin annesi gelse evet aglarim belki ama esimin kizi varsa tabii ki de buyursun gelsin ve geliyordur belki de bilemezsiniz tatlim.bunu bilerek evlenmisimdir insanlari evlendiler mi analariyla babalariyla ayri yasarlar ama evlatlari atilmaz...Ve evet en iyi benim nerden bildiniz.en kotu de sizler gibi bu zihniyette olanlar kusura bakabilirsiniz

Keser döner sap döner, gün gelir hesap döner.

Ben başka yorum yapmak istemiyorum.

o kız o eve gelecekkkkkkk.

Zaten dul derken

Anneyle kıza ev alıcak kadın dul evlenmiyecek
Adam evlenecek karisıyla yaşıyacak
Kız baba yanına gelmiyecek

Eee başka yok böyle dünya o kıza hem anne hem baba bakmak zorunda

Nasıl sevişerek üredilerse zevkle
O çocuğa da zevkle hatta eşşek gibi bakmak zorundalar

Evet tek yanlışınız duygularınıza söz geçiremeyip dul ve çocuklu bir adamla evlenmek olmuş, bence diğerlerine de ders olsun bu.
Yoksa istememekte haklısınız ve bunu dile getirmenizde yanlış bir şey yok, aksine böyle iyi görünüp arkadan yapmadığı kötülük kalmayan üvey anne vakaları burada vicdan mastürbasyonu yapanlarin çoğu.

Ama sizin için tek bir çözüm bile gelmiyor aklima, çok zor bir durum

O herifin vicdanina ayri, sifatina ayri tüküreyim

Ay sende. Millet cok kolay demiyor zaten. Aklin nerdeydi evlenirken? Babaanne ölümsüz olmadigina göre bunu göze alacaktin diyor Ama merak etme cok sevdigin adam ilerde seni ve cocugunu da baskasi icin sepetlemese, arabam var ve evim var dersin. O cocugun hakki o salak kocanda seninkinden daha büyük. Sen istedigin kadar "istemiyorum" de o bakmak zorunda tipki annesi gibi. Ama annesi de bir baska birinin pesine takilip gitmistir sizin karakterinizde olan. Askiniz batsin

Dilerim bir gün siz de çok sevdiğiniz birinin bir başkasına alışması sonucu dışlanırsınız.

Artık bu baba mı olur abla mı olur bilmem.

20lerinin başında genç kız değilsen o çocuğun sorumluluğunu paylaşacağını biliyor olman gerekirdi. 13 yaşındaki çocuktan ev işi yapmasını mı bekledin birde?

Nasıl bir ailede yetiştin, hayattan ne gördün bilmiyorum ama bu tavırların çok merhametsiz. 13 yaşındski çocuğa böyle nefret ve kin beslemenin nedeni kocanı hep paylaşacak olmandan kaynaklı. Sende biliyorsunki kocanın hayattaki önceliği hep öz kızı olacak.

Ek olarak gerçekten öyle kendi başına evi arabası olan bir kadınsan, o parayla kendine bir yardımcı tutardın ev işleri için. Böyle nefret duyduğun çocuğun kirli kütlolarına elini sürmezdin.

Zaten genelde cocuklar birakilsa ebeveynlerin ikinci evliligi yapip o kisilerde cocuklari istemediginden oluyor. Bunu babalar yaptigi gibi anneler de yapiyor.

Maalesef. Olan hep çocuklara olsun zaten canım çocuklar, harcanıp gidiyorlar bencil aileleri yüzünden. Alt komşumun oğlu da boşandı kızını alıp annesine taşındı çünkü anne kızı görmek istemiyordu başka adama aşık olmuş boşanır boşanmaz evlendi o adamdan çocuk yaptı, bu yavrucağı ne aradı ne sordu.
Gecelerce anne diye ağlıyordu yavrum, sabah babaannesiyle gördüm bir kere taksiye bindiler, birkaç saate döndüler yine çığlık kıyamet. İş yerine gitmişler kadının çocuk anne diyip ağlayınca, kovmaktan beter etmiş kadın da bunu yapan da öz anne yani
Kız şimdi büyüdü on yaşlarında falan ama kimseyle konuşmayan, odasından çıkmayan birine dönüştü. Okul hayatı sosyal hayatı her şeyi etkilendi, hala terapilere gidiyor yaşadıklarını aşmak için. Küçücük ruhunun aldığı yaraları düşünmek bile istemiyorum keşke bu kadar bencil olmasa bazı insanlar ya da onca hak eden insan varken böyle benciller anne baba olmasa

Çocuklu biriyle evlenmek zor bir karar istediğin kadar şart koy falan ama yani babası sonuçta annesi çok sorumsuzsa siz ilgilenin 13 yaşında bir genç kız yani bazi şeyleri bilmiyor olabilir yani siz gösterin canım şöyle yap böyle yap diyebilirsin yani bence hemde çok sevap ki öz bakıma ihtiyacı olmayan biri yada 2-4 yaşlarında deseniz anliycam ama o çocuğun size ne yükü olabilir bir zahmet kendi kirli kilotlarini yıkarken onlarınkinide yıka yani ne olacak hep bu dünya için yaşamayın canım birazda öbür tarafi düşünün ne saçma ben sizin yerinizde olsam aramı çok sıkı tutarım inanın sizin ilerde en iyi arkadaşınız ev içinde destekçiniz olabilir böyle düşünün

ülkenin boşanma oranlarından haberiniz yok galiba.her 4 evlilikten biri boşanmayla bitiyor.e o çocuklar ne oluyor sanıyorsunuz?toplama kamplarına mı gönderiliyorlar?gayet yaşıyorlar ya anneleriyle ya da babalarıyla.e bu insanlar tekrar evlenmiyor mu?büyük konuşmayın evladınız varsa.onun da boşanmış bir kadın ya da adam olmayacağının garantisini mi aldınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…