konu başlığı bile bulamadım....

Bu arada sen de Murat i gozlemle. Diyalogunuz nasil cok genel mi konuşuyorsunuz. Yoksa kişisel sorular sordunuz mu hiç birbirinize? Aile , hobi vs gibi

Murat sevmiyor demedim o da seviyor seni ama Ali de seni seviyor anlattiklarindan kesinlikle bu çıkıyor murat Aliye açılmıştır bu kızdan hoşlaniyorum vs. demiştir Ali de yanlış yapmamak için seni yüreğine gommus olabilir Üzgünüm :KK43:
Hm m tamam kusura bakma terslemek istemedim oda olabilir ama . Sagol görüslerin icin . Iyi geceler

Bu arada sen de Murat i gozlemle. Diyalogunuz nasil cok genel mi konuşuyorsunuz. Yoksa kişisel sorular sordunuz mu hiç birbirinize? Aile , hobi vs gibi
evet bnde öyle düsünüyorum arkadas olarak ki oda ögretmenlik okuyor benim gibi bazen derslerden de konusuyoruz. Evet yani murat sadece ali icin geliyormus sohbet ve kahve icinmis bi kez sabah saat 6 da gelmisti yeni aciyorduk, o zaman ben muratla hic konusmuyordum banane elin oglundsn alinin arkadasindan diyordum. Sonra ama tutamadim kendimi dedim pardon yanlis anlama ama sabahin saat 6 sinda evde sicacik yatmak varken neden geliyorsun dedim oda ali icin o benim kardesim ve ben sohbet etmek icin geldim hem uykum yok demisti .... Hmmm ..
Hobilerimi soruyor iste. Sonra nisanli misin diye bana sordu annemin ismini ailemi falan da soruyor ali.... Kendisi icin degil orasi kesin., bilgi aliyor iste ..,, ama kime ...?

Canım bence Ali senden hoşlanıyordu sonra murat Aliye senden hoşlandığını daha önce söyleyince Ali denen çocuk sana kardeş bacım vs numaraları çekti.. diğer mevzuya gelince eski eşim işe birley paylaşacağımız zaman o başta sen ye yada al falan der ben olmaz deyince ısrarla tamam o zaman kardeş payı yapalım der o yüzden ben yalnış anlamıyorum yani karşılıklı bir kıyamama söz konusu... bu arada rica ederim .. sana tek tavsiyem çokta hislerini belli etmemen ZAten çocuk senden hoşlanıyorsa ilk adımı o atar sanıyorum :KK66: ama benim görüşlerim senden hoşlandığı yönünde :))

Cok sagol tekrar düsüncelerin icin tamam kardes payi lafina alinmicam artik sagol yok hislerimi belli etmicem akisina birakcam sagol iyi geceler ...

Amaaan içinden geçtiği gibi davran kendini kasma İddaa mıdır , hoşlanıyor mu hoşlanmıyor mu... Keyif almana bak... Belki Ali ile çok samimi senle de sohbet etmekten keyif alıyordur sadece belki de senden hoşlanıyor Ali bahane... Sonuç olarak beklenti içine girmedigin sürece kafa rahat bi o kadar da az üzülür bir o kadar da az beklenti içerisinde olduğun için olumlu bir durum olduğunda daha mutlu olursun... Belki şuan bu duyguları yaşıyor olmak da telaşına düşmek de ayrı bir heyecan ama kendini üzme olur mu :)

Ya ne güzelll dediin kesinlikle haklisin oluusna birakmak lazim ah kendime söz gecirebilsem ama yok yaa tamam sakin ve rahat tavirla devam etcem haklisin niye kasayim ki kendimi ohh kafam rahat isterse murat ben burdayim ki hahah sagol görüslerin icin iyi geceler

çok tatlı anlatmışın umarım her şey gönlünce olur:KK25:

X