Konjenital adrenal hiperplazi ( KAH )

Valla canım benim 25 sene oldu nerdeyse şimdiki durumları bilmiyorum ama en iyisinin her zaman üniversite hastanesi olduğunu düşünüyorum neredr yaşıyorsunuz bilmiyorum ama şehrinizde bulabildiğiniz bir endokrinciye danışın derim

Sen ameliyat oldun mu canım peki evt ben de seninle aynı fikirdeyim İstanbul anadolu yakasindayım bende şuan ama mantigima göre bir plastik cerrah girmeli sonuçta riskli bir alan ama henüz bu konuda deneyimli dr.bulamadim

ben 2 defa ameliyat oldum 2. si 11-12 yaşlarındaydı yalnız bu bir ekip işi sadece plastik cerrah yetmez ürolog falan da lazım bunun için de bi endokrine danışın onlar zaten ekibe yönlendirir ya da bir tavsiyede bulunur bu kompleks bir ameliyat

Haklısın aslında uzmanlık gerektiren bir alan peki sen ameliyatini nerde hangi dr.a olmustun bir de suanki dr.unun ismi nedir yardımcı olursan çok sevinirim benim hormonal dengem yine bozuldu gercekten amaci bulunduğu hastaneye para kazandırma gayesi gutmeyen işinin ehli bir endokrinologa ihtiyacım var

Ben çanakkalede yaşıyorum burada kimi bulursam gidiyorum ama çok şükür bir sıkıntım yok ameliyatı nur danişmente olmuştum

Çok şanslısın şuan f.nighingalede bu Dr. ve böylesi bir ameliyatin fiyatını da tahmin edebiliyorum keşke imkanım olsa da Cerrahpaşa ya gidebilsem benim de dr.um prf.sezer hatemiydi ozamanlar uzerimden tez hazirlamislardi hatta ama, ben cocukken klitorisim bu kadar buyuk değildi zaten olsa biliyorsun cerrahpasa kili kirk yarar neolduysa son 5senedir oldu

Sezer Hatemi benim de doktırundu sonra Oya Ercan'a devretmişti ilaç dozundan olabilir mi acaba?

Sezer Hatemi benim de doktırundu sonra Oya Ercan'a devretmişti ilaç dozundan olabilir mi acaba?
Geç cevabım icin kusura bakma bu siralsı bide kanser sıkıntılari çıktı başıma
Oya ercani bilirim sanırım aynı dönemde tedavi gorenlerdeniz seninle
Bir cozebilsem canım bende bilmiyorum ilaç dozu mu yoksa vucyv başka bir şey le mi savasiyor su merkur rotari bitsin iyi bir endokrinologa gorunmek niyetim bakalım Yeditepe üniversitesi hastanesi dr.lari iyi diye duydum ama hiç güvenim kalmadı artık ozelin dr.lara

Ne kanseri canım çok geçmiş olsun. Propolisi araştır lütfen .Kanser hücreleri üzerine olumlu etkisi olduğuna yönelik bilimsel makalelere denk geldim.Büyük geçmiş olsun canım.

Ne kanseri canım çok geçmiş olsun. Propolisi araştır lütfen .Kanser hücreleri üzerine olumlu etkisi olduğuna yönelik bilimsel makalelere denk geldim.Büyük geçmiş olsun canım.
Çok teşekkür ederim çok naziksin hpv 16ve 33bulundu şuan kanserlesen bir şey yokmuş ben hayatta en kötüsüne hazırlarım kendimi hep kendi kendime teşhis koymustum sonucu görünce, propolis pancar brokoli okunmuş sular nefes terapileri yemediğim yapmadigim ne varsa artık hayatımda meğer çöp yiyormusum bunca zamandir

Evet propolisi ben de yazacaktım ,ama sen zaten kullanıyormuşsun. Uzun süren kullanımda fayda göreceğini sanıyorum.Organik olmasına dikkat etmeli propolisi.Geçmiş olsun tekrar.

N nnihal T tibettitan çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için arkadaşlar
propolis i Maranki sitesinden almıştım sizin varmı bildiğiniz guvendiniz bir marka
Ben organik bir markanın kullanıyorum.Eczanelerde de satılıyor.İkinci kutumu eczaneden aldım.Organik propolis diye yazın arama motoruna çıkar .E ile başlıyor.

Arkadaşlar aranızda geç başlangıçlı olarak bu tanıyı alıp kortizol kullanmadan gebelik yaşayan oldu mu?
Hidrokortizonla gebelik geçiren oldu mu ?

İyi aksamlar arkadaşlar hepinize geçmiş olshn Rabbim dermansiz dert vermesin insAllah bende nonklasik kah hastasiyim gebelikte kortizon hapı kullanmam gerekiomus bu hastalıkta hamilelik sureci nasil gecior

İyi aksamlar arkadaşlar hepinize geçmiş olshn Rabbim dermansiz dert vermesin insAllah bende nonklasik kah hastasiyim gebelikte kortizon hapı kullanmam gerekiomus bu hastalıkta hamilelik sureci nasil gecior
Bem doğuştan kah hastasıyım canım hamile kalınca ilaçlarımın dozu değişti okadar

Arkadaşlar hidrokortizon kullanmaya başladım ,Acth ve 17oh progesteronum düşmüyor yeterince, böyle bir durum yaşayan var mı?

Cevap verdigin icin teşekkür ederim ben suan lazer yaptiriorum tüyler icin doğumdan sonra geri çıkar mı acaba
Doğumdan sonra kortizonu bırakacaksanız ,17 oh progesteron hormonunuz yine yükselecektir ,bu da androjenik bir hormon olduğu için kıllanmayı tetikleyebilir bir miktar diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…