Konjenital adrenal hiperplazi ( KAH )

çok geçmiş olsun eğer ankara da yaşıyorsanız sonuçlarınızla GAZİ üNİVERSTESİ ne gidin iyileşme olmadan sizi bırakmıyorlar çok detaylı araştırıyorlar ve sonuca eriştiriyorlar.

2012 yılında Çanakkale'de olmuştum safra kesesi ameliyatı

Arkadaşlar bi tavsiyem olacak. Ben şuan oturmuş olsada evlilik öncesi bi dönem ilaçlarımı saatli aldığım halde sonuçlarım düzelmiyordu. Kendimide iyi hissetmiyordum tabiiki. Taaki ilaçlarımı sabah erken saatte almaya başlayana kadar. Ciddi anlamda farklılık oldu. Akşam yatmadan aldığımız ilaçlar hormon takviye saatini karşılamadığı için tam anlamıyla fayda etmiyor.o yüzden günün açılışını ilaçla yapınca bütün gün rahat ediyorum. Tavsiye ediyorum

arkadaşlar sizlere bir şey sormak istiyorum içinizden sağlık kurul raporu alan var mı acaba, varsa % kaç aldınız bende ona göre başvuracam da

arkadaşlar sizlere bir şey sormak istiyorum içinizden sağlık kurul raporu alan var mı acaba, varsa % kaç aldınız bende ona göre başvuracam da
bizim hastalığımız %40 olarak kitapçıkta yer alıyor zaten adrenogenital bozukluklar olarak ben aldım engelli raporu bahsettiğiniz o ise benim başka hastalıklarımda var ama biraz karışık %56 benim

Merhaba
Ergenlik döneminde hastaneye gittiğimde çeşitli testler sonucu bu hastalık kağıda yazılıp elime verilmişti.O dönem hormon değerlerim normal olduğu için bi ilaç verilmedi.Aradan yıllar geçti tabi.Şimdi tekrar bir endokrinoloğa gitmek istiyorum.
Hastalığın çok farklı tipleri varmış sanırım.Tam olarak okuyamadım forumu.Hepinize geçmiş olsun.Sevgiler

Ne ameliyatı oldunuz acaba?

Merhaba arkadaşlar. Benim şuanda gittiğim hastalığımın takip edildiği bir hastane var fakat hep asistanlar bakıyor. Sorularımın tam cevabını alamıyorum hastalığımın da ne boyutta olduğunu bilmiyorum açıkçası. Bende bütün sonuçlarımı alıp iyi bir doktora göstermek istiyorum. Bana İstanbul için tavsiyesi verebilecek olan var mı ?

Ankara hakkında hiç bir fikrim yok inanın okuyun forumun tamamını rn azından fikir edinirsiniz
Foruma ara ara girip okuyorum.bi hastaneye gittim tahlilleri verdim.ilgili alakalı doktor bulmak da zor.Mesela siz kubilay ükinç i birine önermişsiniz.önceden hacettepedeydi şimdi istanbuldaymış.beni de muayene etmişti.ben de öneririm onu.onun için bu formu iyi ki açmışsınız.Teşekkür ederim.

Merhaba ben istanbulu bilmiyorum;fakat forumun gerilerinde kubilay ükinç önerilmiş.beni de hacettepedeyken muayene etmişti.iyi bir doktordur.şimdi Prof olmuş.özel bi hastanede imkanınız varsa tabi ona muayene olabilirsniz.

Çok teşekkür ederim öneriniz için araştıracağım. Devlet hastanesi olsa çok daha iyi olur tabiki ama iyi olan doktorlar birer birer özele geçiyor.

Çok teşekkür ederim öneriniz için araştıracağım. Devlet hastanesi olsa çok daha iyi olur tabiki ama iyi olan doktorlar birer birer özele geçiyor.
Rica ederim.Ben de o sıkıntıdan muzdaribim.Hocalar özel hastanelere geçmişler.Herkes de muayene olamıyor tabi.En mantıklısı üniversite hastanelerinde olup dışarda muayenesi olanlar sanırım.İnşallah ilgili alakalı bi doktor bulursunuz.

Merhaba bana da geç başlangıçlı kah teşhisi koyuldu 17 oh değerim 13 cıktı doktorum hala testler yapıyor ilaç vermek için.cok korkuyorum 25 yaşındayım 2 yıldır çocuğum olmuyor ne olur akıl verin cok moralim bozuk

Arkadaşlar merhaba ben de tuz kaybettiren tur kah li olarak bir seyşsormak isterim klitoris küçültme yada klitoris etrafındaki fazlaliklari alma ameliyatı olan var mı yakın zamanda kime oldunuz Kalimero28
karakedi85 deneyimli arkadaşlar sizler nasıl geçiriniz bu süreci ben ameliyat olmak istiyorum ama maalesef eğitim araştırma larda deneyimli Dr.bulamadim henüz Cerrahpaşa çapa gibi yerlere de zaman ve iş problemimden dolayı basvuramiyorum

Devlet hastanesi degil de eğitim araştırma hastanesi tercih et Göztepe eğitim araştırma Haydar paşa numune var dr.lar çok iyi ozellere şahsen hiç ama hiç güvenim kalmadı birkaç gün önce nette çok övülen profa gittim sanki daha iyi bakacakmis ümidiyle .. 2000tl lik tahlil yazmış bana sonradan incelediğimde iceriginde daha 1hafta önce yaptirdigim tüm acth testesteron vs gibi hormon tahlilleri tekrardan istemis olduğu gördüm oyuzden imkanın varsa Cerrahpaşa çapa tıp buralari tavsiye ederim bu hastaligin ve daha bir çok uzmanlık gerektiren hastalığın pirleri buralarda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…