komsularimdan biktim usandim!!!

Herkes ev sahibi mi kiracı mısınız?
Herkes ev sahibi ise toplanıp yalıtım yaptırsanız?
Ben kiradayim agustosta bitio ve biter bitmez gidicem. Yonetime defalarca anlattik ev sahiplerini ikna edin yalitim yapilsin die ama kabul etmiolarda malesef en guzeli kira bitince burdan çıkıp gitmek olcak ve kesinlikle yalitimli bi binaya tasincam yeminlen az fark veririm rahat ederim

Kadinin anlayacagini bilsem konusurum ama anlayacagini sanmiorm daha dogrusu anlamak diilde kendine hakim olabilcegine inanmiyorum kriz falan gecirir o kadin cocuklarina bi gun bela okumazsa. Yonetime toplanti talebim olcak zaten bu sefer cekinmicem solicem zaten aman yuzyuze bakiorz aman tatsizlik cikmasin die kendimi tuttukca daha da beter oldular cnk

Alt komşunuza gidip durumu izah edin, böyle bir son ses açma planınız olduğunu söyleyin ve gündüz evde olmayacakları bir zaman olacaksa sorun. Size haber vermesini isteyin. O gidince açın son ses.
Bu haftasonu abimler bende misafir alt komsuyuda ayarlayip bi son ses parti yapmak lazim bakalim nasi oluomus gorsunler de kesin gidip sikayet eder kendi terbiyesizliklerine bakmadan ben dahabfena deliririm sonra :)

Sen arkadasina bi panduf al pofidik terliklerden onlada ses cikarmayi basariosa zaten tebrik edersin :) biz zaten etrafa gurultu gitmesin kimse rahatsiz olmasin die dikkat ettigimiz icn karsidan da ayni nezaketi bekliors ancak herkes bizim gb diil ev içi yasantim ne yaparsam yaparim kimseyi ilgilendirmez modunda herkes demekki oyle olmak lazim

Muhtemelen hastalik ya degistirmeden bisilerin yerini yapamiolar demekki :) ben usenirim bi de ya bu kadar degisiklik yapmaya ya

Aynen de oyle laftan anlayacak insan olsalar zaten bu kadar alt kattakine saygisiz olacak sekilde davranmazlardi

bende gürültü çıakrtırdım sürekli .
Ben bunlar kadar gürültü cikarmaya calissam yorulurum. Bazen ozellikle esim cok uzakta olmasada yatak odasindan falan ekstra yuksek sesle bagirarak bisi soruorm bisi soluorm ama ucuncu cumleden sonra bogazim aciyo aslinda kadini da tebrik etmek lazim saatlerce bagirip sesi kisilmadan ayni performansi sergileyebildigi icn

Ay Allah korusun ama.bu mantikda insanlardan bu da beklenir cidden haklisin. Sabir dilemekten baska care kalmiyo sanirim

Uslanmiyo demekki ya hakkaten heryerde var demekki bu saygisizlardan. Bide hamilesin yani insan biraz olsun anne olarak anlar karsisindakinin halindende oyle davranir ama nerde yazik valla Allah sabir versin canim

Once konusun. Uyarin. Olmazsa apartmandakilerden imza toplayin attirin apartmandan.
En ust kattaki bilmezki ne cektigimi banane der cekilir kenara bide bi katta 4 daireyiz bunun diger yan komsusu bununla kanka kendileride 2 cocuklu heralde karşılıklı bagirip idare ediolar kendilerini imza falan vermezler bide ben kotu olurum

Kesinlikle cok iyi fikir ya bende hardrock metal falan acayim kafa bi milyon olsun da bi gorsunler ama iste diger komsulari ayarlamak lazim ben boyle bisi yaocam beni idare edin die :)

Ya evet bazen bende acaip psikopat seyler dusunuorm kendimden korkuorm sonra bide bebegim psikopat manyak olcak die de korkuyorum cidden :) annen dusunceli saygili bi insan iste apartman yasantisinde herkes boyle ufak ayrintilara dikkat atse kimse burda sayfalarca yazmazdi zaten ama insanoglu bencil ve dusuncesiz iste malesef

Ben çocukken bızım de oyle manyak bı komsumuz olmuştu. Tum apartmanla kavgalıydı. küfür falan ederdı herkese.
4. katta oturuyorlardı. Odun kırıyordu tepemızde

Yan komşunuz benim üst katımda yaşıyor Olmalı..

Çocuk sayısı ve küfürler aynı.

Ek olarak Ay'ı oğlu Ay'ı diyor benimki ..

Yeminle benim psikolojim bozuldu . Coçuklar ne durumda kimbilir?

Böyleleri de anne diye geziyor ya ne diyeyim

Ya o cocuklardan benim hicbi umudum yok zaten kiz sonunda dayanamaio ya evden kacar yada erkenden bu kadindan kurtulmak icn evlenir ufak olan kesin ezik bi cocuk olcak buyuk olan da kesin psikopat olcak ondan sonra gelecek nesilden hayir bekle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…