komsularimdan biktim usandim!!!

Hayir herseyi gectim tamam vurdum duymazlar ama hamilesiniz siz ya bu konuda hassas olabilirlerdi yanii ama nerdee, bi kasik suda bogasi geliyo insanin
Hamileliimin umurlarinda oldugunu hic sanmiorm ama bebegim dogdugunda umurlarinda olmasada ben onlara umursatirim eger yine bu gurultuler yuzunden rahatsiz olursa

Evden koşarak kaçtım üstteki bela kadın yüzünden ne beddualar ediyorum hamile halimle, bıktım ve üzüldükçe karnım ağrıyor, tepemde rap rap çocuk kısıtı, kapı carpılıyo, ellerinden bişey düşüyo, mobilya çekiyo yeter ya.

Benim üst komşumda temiz çamaşırımın üzerine hali örtüsü sikkelerden uyardım diye kadın evde ne va ne yok hepsini silkeledi, balkonumum biri onlari saçları diğeri ekmek kırıkları ile dolu, laftan asla anamıyorlar, sesleri de oluyor ama bir kere bile çıkıp seslerini şikayet etmedim, altımdaki kaç kere benim duvara vurdu onların sesi yüzünden..tasinmada arıyorum çözümü, tasinacagim ama insaAllah gideceğim yerde düzgün insanlarla karşılasirim.
Sen de taşın diyeceğim, zor ve insani sinir edici biliyorum. Evimden soğudum resmen, satacağım bu kendini bilmezler yüzünden.

Ay evet ya insanda huzur kalmio. Ben de tasincam muhtemelen ya agustosta kontrat bitio zaten ondan sonra baska kapiya insalla

bence tam uyuduğunu anladığın an son ses müzik aç evde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…