komsularimdan biktim usandim!!!

Amaniin Allah sabir versin canim sana da beterin beteri var desene

Demekki heryerde var bu dengesizlerden. Umarim en azindan birisi burda bu yazilari okuodur da birimiz kurtulurs bi saygisizdan

Annem buna ragmen aman gece dus alma ses gider, camasir makinesini yarin calistiralim insanlar rahatsız olmasin der. Cidden sinirlerim 2 3 senedir cok bozuk. Psikopatca seyler dusunmeye basladim. Sabah 5 bucukta kalkiyorum erken uyumam lazim. Ne mumkun agzim yuregimde uyanıyorum yarim saatte bir. Hani cok param olsa bunlar evdeyken bulldozerle evlere dalicam diye hayal kurmaya basladim sanki bu dunyada bi bunlar var. Bak su an bile ust kat biseyler cekiyo yukarda

Nefret ediyorum saygısız komşudan..
İnşallah üst katlarina dünyanın en gurultucu sorunlu saygısız insanları taşınsin diye beddua ediyorum hiç sevmem de bedduayi artık bi öyle rahatliyorum..

Üst katimizda yaşayan 2 genç kız var..
Gece 3te şarkı söylüyor sonra bi isyan bi ağlama bi feryat 2 dk. Sonra gülme krizleri saat 5i buluyor..
Sabah 7 de topuklu ayakkabı ile evin içinde dört dönüyorlar..
Gece yarısı mobilyaları bir oraya bir buraya cekistiriyorlar..
Bir kavgaya tutusuyorlar eşyalar havada uçuyor.. krizler ağlamalar bağırmalar..
Tv nin sesi son ses.. evde konustugumuzu duyamiyoruz.. arka arkaya dizi izliyorlar 6 saat!!!
Ev sahipleri akrabaları genç bir bayan umrunda değil kuzen midir nedir ne yaptıkları..
Geri kalan komsularin yaş ortalaması 75 üzeri ve kulakları duymuyor..
Allahım timarhane gibi..
Küçük çocuğum var..
Utanmiyorlar..
Kızımın uykusu ağır allahtan..
Birkez uyanirsa aglarsa ben de 2 genç manyak kizi aglatacagim bu net..

Aha ben gibi biri, bende üst komşudan bıktım, sinir krizi gecirtiyor bana, 2 anti-depresana başladım onun yüzünden, ev sahibine şikayet ediyoruz ama arsız kadın hala aynı. Bende bıktım vallahi
Arsiz oldultan sonra cok ozur diliyorum ne yapsan fayda etmio istedine sikayet et farketmio

Ne yaparsan yap anlamazlar bız komsu yuzunden ev tasıdık sabahtan aksama kadar tepemıZe sılkeler çamaşır yıkar sılkeler asar toplarken asar pardusesını mugfaktan sılkeler neler cektırdı bıze camdan bakarız tepemıze sılkeler bıde utanmadan ben hastayım derdı devam ederdı bır balkon yıkardı Allahım sınır krızı gecırırdık bır gece kalkıp kardesıme gıttıgımızı bılırım gurultusunden kadın anlamazdı esıne soylerdık bıse yapamıyprum hasta derdı 1 bucuk sene oturduk ama resmen kactık kendısıde kazıtdı evı supururken okurken urperdım bız taşındık kurtulduk darısı başına

Ust komsumdan kurtuluyorum cok sukur tasiniyolarmis ama karsi komsum icn cidden icimden gelmio gel bi kahve icelim demek sahte bi samimiyet sergileyip gidicek cnk biliyorum sabah 8den beri supirge calisio calisan bi kadin diil hani tatil gunu islerini halledio desem alakasi yok resmen bilerek etrafi rahatsiz etmeye calisio

Biz yoruluyoruz da bunlari yapanlar yorulmuyo canim ya biz kendi kendimize sinirlenip duruyoruz ama aslinda onlarin dilinden konusmak gerek demekki gurultu oldumi ariycan polisi 12den sonraysa hele 20 desibeli geciosa gurultu cezasi var tabi polis kalkip gelirse orasida ayri

Toplu kira verdik agustosa kadar buraya mahkumum ama agustostan sonra cidden durmam burda gerci gittiim yerdede bi catlaga rastlamicaimin garantisi yok ama sans iste

Ust kat komsunuzdan bi gun rica edin sadece bi gece saat 12den sonra siz yattiktan sonra topuklu terlikle bi tepenizde dolassin ondan sonra beni yargilayici ve idaresiz ilan edin. Bide yan komsunuzdan bi hafta boyunca esine varsa cocuklarina bela okumasini. Bebek aglamasi gibi bisi olsa bunu burda konu edip rahatsiz oluorm die konu acmam yuzsuzluk olurdu sanirim bi anne adayi olarak ayni seylerden bahsetmiors o yuzden yorumunuz icn tesekkur ederim ancak şu durumda 2 senedir dayanmış biri olarak idaresiz ilan edilmeyi hakettigimi düşünmüyorum ayni kosullara maruz kalanlarinda yorumlarini bi okuyun belki o zaman empati yaparsiniz

Malesef anlamiolar ya onlarin dilinden konusup her gurultu yaptiklarinda cikip uyarmak lazim gerekirse anlamiolarsa polisi aramak lazim cnk hafta ici 7den sonra haftasonra 10dan sonra rahatsiz edici gurultu yapmalari yasak aslinda

Ya acaba insanlarin yaptigi dogru biz cok dikkat ederek yanlis olani mi yapiors ki? Bak beni arkadasima laf arasinda sikayet edio ya karsi komsu es kaza ben onun gb bagira cagira bi kavga etsem sabahin köŕü yada gecenin yarısı kesin gelir kapiya ay cok gurultu oluo die. Sen mesela bi tadilat yaptir onlar gb aksamin bi vakti kesin ya kendi gelir yada yoneticiyi yollar emin ol

Gormezden gele gele daha da tepemize cikiolar ama ya hakkaten yazik bize

Ay ya tasıncaksın yada uğrascaksın.. üf muatap olsan bi dert olmazan bi dert...
Agustosa kadar buraya mahkumum ama agustostan sonra kesinlikle gidiorm biktim cnk bak su anda bile evinin kapisi acik cocuklari okuldan gelio heralde torenden en ufak olani gitmio ufak cocuk parka cikmak istio ona bagrinio dayak yiceksin benden gec dedim iceri allahin cezasi vs die canli yayin dinliyorum maşallah

Amin canim cok sagol. Emin ol ben oyle bisi yapsam beni direk yoneticiye sikayet ederler bide ben kötü komşu olurum ama yoneticiyle konusmayi ciddi ciddi dusunuyorum artik sabahtan beri temizlik yapio 8de basladi hâlâ devam edio dış kapisini kac kez acti kapadi bam güm artik saymaktan vazgectim

Malesef anlamiolar ya onlarin dilinden konusup her gurultu yaptiklarinda cikip uyarmak lazim gerekirse anlamiolarsa polisi aramak lazim cnk hafta ici 7den sonra haftasonra 10dan sonra rahatsiz edici gurultu yapmalari yasak aslinda

Bizim milletin en sevdiği şey yasakları çiğnemektir.
Bağırıp çığırmayla da halledemezsiniz. Arsız insanlar belli.
Biz defalarca rica ettik hala aynı ve hatta daha da beter.
Polis kısmından da insan korkuyor. Herkes kafayı yedi çünkü. Vay sen kimsin polis çağıracak diye eve dalmalarından çekiniyorum ben.

Yan komsuya vuruyosun sesin gidicegine emin oldugun yerlerden bagiriyosunn ama pek bi ise yaramio malesef sallamio bile belki o kadar bagirmanin arasinda benim vurdugumu bile farketmio olabilr die düşünüyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…