komsularimdan biktim usandim!!!

Ya ben yüz göz olmak istemiyorum fazla, kendileri düşünsünler, her defasında ben uyarmiyim istiyorum ama yok, olmuyor yani. Daha az önce yine çıktım kapılarına, yine başka yerden silkeledikleri için, özür dilemesi gerekirken, bin türlü bahane saydı, kapıyı da çat diye kapattı ben inerken. Trip yapıyorlar birde utanmadan, gürültülerine bir şey demedim şimdiye kadar ya, pisliklerine de sesimi çıkarmayayım hanımefendilerin, yoksa zorlarına gidiyor. Ya bu kadar düşüncesiz, bu kadar apartman kültüründen uzak insanlar, uyarıldıklarında da kendilerini haklı görecekler tabi ki. Onların dilinden konuşmama az kaldı. Bizim binada apartman yöneticisi yok, dolayısıyla kağıt üzerinde apartman kuralları da yok. Ama herkese söyleniyor, şu gün şurdan temizlik yapılıyor diye. İşte böyle hıyarlarda tekrar tekkrar yapınca sen sinir oluyosun. Herkesle konuşup, apartman kurallarını içeren bir levha hazırlayıp asıcam apartman girişine. Yoksa hep ben muhatap olmak zorunda kalıyorum, herkes bana dokunmayan yılan bin yaşasın modunda gibi.

Evet ya o olaya bende cok sinirleniyorum aman ben kötü olmayayim aman nasil olsa bana bi rahatsizlik vermiolar diip susuo herkes olan yanindaki altindaki insanlara oluyo saygisiz edepsiz insanlar cidden. Bosver istedikleri kadar trip atsinlar anlayana kadar

Onlar dikkat etmedigi icin sizde dikkat etmeyin bence... acin dinleyin muziginizi ohhh miss, rahatsiz olurlarsada sizde onlardan rahatsiz oldugunuzu soylersiniz

Kesinlikle, gerçekten de herkes bu ev benim, istediğimi yaparım modunda. Topuklu terlikle de nasıl rahat ediyor bunlar anlamıyorum ya gerçi. Ben zamanında evde giymek için normal terlik aldım, normal klasik terlik öyle topuklu falan değil ama rahat edemedim de normal ev terliği aldım, kaç yıldır onlardan giyiyorum. Şu resimdeki tarz kullanıyorum.

Yurtta da benzer tarzda bişey giyiyorum ama gerek apartman içinde, gerek bir yurt odasında birlikte yaşadığımız kişiler hiç dikkat etmeyip sadece kendilerini düşünüyorlar.

Bu gidişle ona bi çift terlik hediye edeceğim sanırım. :) Ya 4. arkadaşın da terliği ses çıkaran cinsten ama o biz uyurken parmak ucunda yürüyor herhalde ki hiç sesini duymuyorum.

Eklentiler

• terlik.jpg
    69,5 KB · Görüntüleme: 80

Kendi evinize taşınacaksınız sanırım.
Ağustosa kadar dayanın, en azından çıkma ihtimaliniz varmış.

Insanlik boyle bisi iste keyfinden vazgecemiosan gerekli saatlerde gerekli ozenide gostercen gerekirsr o saatlerde terligide giymiceb yada ayak ucunda yuruycen yani herkesi rahatsiz etmeye ne hakkin var ki? Ama anlamayan anlamio malesef işte

Bu haftasonu abimler bende misafir alt komsuyuda ayarlayip bi son ses parti yapmak lazim bakalim nasi oluomus gorsunler de kesin gidip sikayet eder kendi terbiyesizliklerine bakmadan ben dahabfena deliririm sonra :)
Bir de gürültü yaptıkları zaman bir ses kayıt cihazı açın, tarihini not edin. Apartman yöneticisine söylersiniz apartmanın bir avukatı vardır, eğer devam ederse dava açacağını bildirirsin.

Bir de gürültü yaptıkları zaman bir ses kayıt cihazı açın, tarihini not edin. Apartman yöneticisine söylersiniz apartmanın bir avukatı vardır, eğer devam ederse dava açacağını bildirirsin.
Ozel hayata mudahaleye girebilir ses kaydi yapmak die biliorm ama ben gerci kendi evimde bisi kaydediodum onlarin gürültüsü de kaydolmus haliyle die de kılıf uydurulabilir tabi

Ozel hayata mudahaleye girebilir ses kaydi yapmak die biliorm ama ben gerci kendi evimde bisi kaydediodum onlarin gürültüsü de kaydolmus haliyle die de kılıf uydurulabilir tabi
Şey şikayetinizi yaptıktan sonra belediye midir bilmiyorum gelip ölçüyorlardı. Ama gece gece gelemezler ya, siz o topuklu terlik ve mobilya çekme sesini kaydedin gece. Kendi evinizden duyduğunuzu kaydediyorsunuz sonuçta.

Şey şikayetinizi yaptıktan sonra belediye midir bilmiyorum gelip ölçüyorlardı. Ama gece gece gelemezler ya, siz o topuklu terlik ve mobilya çekme sesini kaydedin gece. Kendi evinizden duyduğunuzu kaydediyorsunuz sonuçta.
En azindan elimde bi delil olur dogru soluosunz evine girip bisi kaydetmiorm sonucta polise vermesem bile yonetime dinletirim toplanti esnasinda daha da rezil olurlar da belki anlarlar ne kadar gurultu yaptiklarini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…