Kolposkopi, Biyopsi ASC-US, HPV, cin1, cin2, cin3 Tecrübelerimizi Paylaşalım

Kontrolünü oldum çok şükür şuan anormal bi durumun yok şikayetleriminde bittiğini söyledim hocama hocam evet şuan bi sorun görünmüyor ama smear ve hpv sonucuna göre bakıcaz dedi Rabbim yüzümüze baksın

Cok sağ olun yarın 1.5 ta alınacak bakalım.

Hpv31 smearımda enfeksiyondu kuzum defglyn kullandım şikayetlerim bitti ama sonuca bakıcaz
Merhaba sizin ne şikayeleriniz vardı ve deflagyn etki etti acaba? Bir de nerden aldınız deflagyn i taksitli alınabiliyor mu?

Merhaba sizin ne şikayeleriniz vardı ve deflagyn etki etti acaba? Bir de nerden aldınız deflagyn i taksitli alınabiliyor mu?
Merhaba kokulu akıntı hiç geçmiyordu bel ağrım adet olacakmışım gibi sürekli ilişki sırasında ağrı ve kanamam oluyordu karın şişliğim oluyordu defglyni Dr yazıyor reçeteyle alıyorsunuz taksitli satış yok neyazıkki ama tek çekim yaptırıp bankayı arayıp taksit yaptırabilirsiniz

Hayir receteye gerek yok internette n11 gibi sitelerde satisi var

Hayir receteye gerek yok internette n11 gibi sitelerde satisi var
Güvenilir mi peki yani orjinal ürün gönderdiklerinden emin olabilir miyiz? Fiyatı yüksek olduğundan belki taksitli alırım diyordum. Eczanelerde de satılıyor mu?

Kafanıza göre alamayacaksınız onu sahteleri olur benim Dr ancak reçeteyle eczaneden olanı slıcsksın dedi sakın Dr nizke konnuşun sizin iyiliğiniz için
Bu tür ilaçlar çok masum değil öncelikle kolposkopi filan yapılmadan asla kullanılmamalı çünkü orada ileri seviye bir hücre bozukluğu varsa deflagyn içindeki asit rahip ağIndaki dokuyu yakıyor ve doğal olarak sonraki smear ve kolposkopi çok bir işe yaramıyor dediğiniz gibi kesinlikle doktorunuz tavsiye etmeden almayın ve tabiki eczane dışı asla

Güvenilir mi peki yani orjinal ürün gönderdiklerinden emin olabilir miyiz? Fiyatı yüksek olduğundan belki taksitli alırım diyordum. Eczanelerde de satılıyor mu?
Sizin zaten cin 2 niz var diyelim ki kullandınız ve oradaki dokuyu yaktı ilaç asit ile amaç o zaten ama geriden ilerleyebilir doktorunuz söylemediği ve onaylamadığı sürece asla kullanmayın

Sizin zaten cin 2 niz var diyelim ki kullandınız ve oradaki dokuyu yaktı ilaç asit ile amaç o zaten ama geriden ilerleyebilir doktorunuz söylemediği ve onaylamadığı sürece asla kullanmayın
Doktorum adını söylemişti böyle böyle ürünler var tam doğruluğu belli değil ama demişti. Tam net bi şey dememişti kullan ya da kullanma diye. Ben de burada bi sorayım dedim emin olamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…