Kolposkopi, Biyopsi ASC-US, HPV, cin1, cin2, cin3 Tecrübelerimizi Paylaşalım

Herpes ağrılı ve kaşıntılı oluyor kuzum benim dudağıma yerleşmiş artık önlemini alıyorum acımaya başladığında ama korkuyorum biryerime dokundum mu diye paronayak oldum valla önceden bilmiyordum şimdi bilinçle ince herkesi uyarıyorum. İllet hastalık ya hem hpv hem herpes öldürdü beni 😨😨
Benimde ağzımda birşeyler çıktı bogazima doğru 3 gün oldu ağrıyor bunlar nedir 😥sert et beni.gibi

Bende bugün karaciğer biyopsisi oldum. Beklediğimden çok iyi geçti. Doktorum sayesinde enerjimiz tuttu ve çok güvendim. Şimdi biyopsi sonucunu bekliyorum.Bu ayın 27sinde çıkıcakmış. Sonuca göre yani hepatit ne kadar zarar vermiş karaciğere anlaşıldıktan sonra ya takip yada ilaç tedavisi uygulanacakmış.
1.5 sene önce ise dış gebelik geciŕdim. Ve tüpümün birini almak durumunda kaldılar.
Yani herşeyi yaşiyoruz. Ama güçlü olmak durumundayız.

Merhaba arkadaşlar,
Öncelikle hepinize geçmiş olsun. Ben de 1,5 ay önce ilk kez smear yaptırdım ve sonuç ascus çıktı. Perşembe günü kolposkopi yapıldı ve doktor leep yapılacağını söyledi. Korkulacak bir şey olmadığını belirtti ama ben tedirgin oldum açıkçası. 1 hafta sonra leep yapılacak nasipse. İnşaallah patoloji sonuçlarım temiz çıkar. Allah hepimizin yardımcısı olsun...

İnşallah sonuçlarınız iyi çikar. Uzmeyin kendinizi bende biyopsi sonucumu bekliyorum. .

Konuyla ilgilenmiş paylaşımda bulunmuş arkadaşlara tekrar merhaba.
5-6 günde bir araya araya sonunda sonucun çıkmış olduğunu bugün öğrendim. 20 gündür bu sonucu bekliyorum. Bu arada hatırlatmak adına, 3 test yapmışlardı. İkisi çıkalı çok oldu ve daha önce yapılan yani benim önemsiz bulduklarımdı. Uzun sürede çıkan, biyopsi ile alınan DNA testiydi. Bugün rüyamda sonucun çıktığını görmüştüm, latince bir şeyler yazıyordu. Bu ne anlama geliyor dedim, kanser dendi. Çok kötü bir rüyaydı.:KK43: İçim sıkılıyor. Umarım en kötü ihtimalle leep ile atlatırım. Daha kötüsünü düşünmek istemiyorum. Yarın doktor yolu. Umarım iyi haberlerle eve dönerim... :KK50:

Merhaba canım üzme kendini inan çok hasta çok hastalık çeşidi var. Ama kotü olani düsünme ben öyle yapiyorum. Normalde çok takaŕım. Fakat şimdi herşey bizim icin diyorum. Benimde biyopsi sonuucm cıkıcak hepatit var bende hebv dna yuksek cıkti. Umarim hepimiz icin hayirlisiysa iyi haberler olur. Olmasa bile olumsuzu cagirmayalim ama mucadeleye devam edicez. Opuyorum seni canım. Yarin haberlerini bekliyorum.

Merhaba canım üzme kendini inan çok hasta çok hastalık çeşidi var. Ama kotü olani düsünme ben öyle yapiyorum. Normalde çok takaŕım. Fakat şimdi herşey bizim icin diyorum. Benimde biyopsi sonuucm cıkıcak hepatit var bende hebv dna yuksek cıkti. Umarim hepimiz icin hayirlisiysa iyi haberler olur. Olmasa bile olumsuzu cagirmayalim ama mucadeleye devam edicez. Opuyorum seni canım. Yarin haberlerini bekliyorum.
Yanlış konuya yazıyorsunuz sanırım sizin hangi testiniz pozitif geldi

Herpes ağrılı ve kaşıntılı oluyor kuzum benim dudağıma yerleşmiş artık önlemini alıyorum acımaya başladığında ama korkuyorum biryerime dokundum mu diye paronayak oldum valla önceden bilmiyordum şimdi bilinçle ince herkesi uyarıyorum. İllet hastalık ya hem hpv hem herpes öldürdü beni 😨😨
Benimde agzimda bogazima dogru 10 a yakin sert birseyler cikti agriyor ne yapicam ya siz ne yaptiniz

Siğil olmadığı kesin siğil ağrı yapmaz direnciniz düşmüş olabilir KBB muayene olun bence siz çok stres yaptınız biyopsi çıktı mı
Persembe cikacak Allahin izni ile. Ama sigil agri yapmazsa bunlar ne ?😥😥eskisehir tipa özel hoca randevusu alicaz sabah hemen gidicez yalvarcam artık . Yoksa tipa çok zor. Kotu birşey yoktur dimi yaaa

Persembe cikacak Allahin izni ile. Ama sigil agri yapmazsa bunlar ne ?😥😥eskisehir tipa özel hoca randevusu alicaz sabah hemen gidicez yalvarcam artık . Yoksa tipa çok zor. Kotu birşey yoktur dimi yaaa
Çok panik yapıyorsun kötü bir şey yoktur rahatlayın biraz hpv nin en büyük düşmanı stres

X