Kolposkopi, Biyopsi ASC-US, HPV, cin1, cin2, cin3 Tecrübelerimizi Paylaşalım

Doktorum adını söylemişti böyle böyle ürünler var tam doğruluğu belli değil ama demişti. Tam net bi şey dememişti kullan ya da kullanma diye. Ben de burada bi sorayım dedim emin olamadım
Bana da doktor pahali bir urun net bir yorumum yok dedi ben de bekleme surecinde kullanayim diye kullaniyorum insallah fayda eder

G
Bende cuma leep oldum çok şükür hiç ağrı sızı yok ama bu patolojiyi beklemek çok zor ya inşallah temizlenmiştir işlem zor değil ama psikolojik olarak yoruyor birde evde sizi bekleyen çocuğunu varsa çok zor 😞
Geçmiş olsun umarım sınırlar negatif gelir rahatlarsın

Bende cuma leep oldum çok şükür hiç ağrı sızı yok ama bu patolojiyi beklemek çok zor ya inşallah temizlenmiştir işlem zor değil ama psikolojik olarak yoruyor birde evde sizi bekleyen çocuğunu varsa çok zor 😞
Benimde boğazımda gıcık başladı 3 gündür geçmiyor bisey yoktur dimi

Merhaba yazılarınızı görüyorum birkaç başlıkta ama çok stres yapıyorsunuz biraz sakin olun her şeyi hpvye bağlamayın. Bu ara herkes hasta oluyor faranjit oluyor öksürük vs. Gerekirse bi kulak burun boğaza gidin içiniz rahat etsin ama sürekli strese sokmayın kendinizi

Kesinlikle stresten hiçbir şey yoktur boğazınızda stres yapmayın
Anesteziye hiç gerek yok normal muayeneden bir farkı yok biyopsi alınırsada orada sinir olmadığı için ağrı hissetmiyorsun
Merhaba yazılarınızı görüyorum birkaç başlıkta ama çok stres yapıyorsunuz biraz sakin olun her şeyi hpvye bağlamayın. Bu ara herkes hasta oluyor faranjit oluyor öksürük vs. Gerekirse bi kulak burun boğaza gidin içiniz rahat etsin ama sürekli strese sokmayın kendinizi

Herpes ağrılı ve kaşıntılı oluyor kuzum benim dudağıma yerleşmiş artık önlemini alıyorum acımaya başladığında ama korkuyorum biryerime dokundum mu diye paronayak oldum valla önceden bilmiyordum şimdi bilinçle ince herkesi uyarıyorum. İllet hastalık ya hem hpv hem herpes öldürdü beni 😨😨
Arkadaşlar bende bu sabah bi kalktım.agzimin içi o siğillere benzer kabarcikalrdan dolmuş nolur bilgisi olan yazsın, böyle birşey hic yok bu nerden çıktı akliminyitiricem

Evet muayenemi oldum cin3 konizasyon sonrası 4.ayım ilk kontrol öncelikle Süleyman bey inanılmaz alçak gönüllü bu işi bildiğini anlayacağınız biri ikili smear aldı benden muayenemde sıkıntı yok 10 güne sonuçları çıkacak kafama ne takıldıysa sordum mesela kanser riskim devam ediyormu dedim kontrolde olduğun sürece yok baktık tekrarlıyor alırım rahmini biter ötesi yok dedi siğiller için benim siğilim yok ama eşde veya kendinde varsa onların tedavisi şart en önemlisi jilet asla uzasın bırakın yada makas başka bir şey kullanılmamasını öneriyor ve bir yıl kesinlikle prezervatif kullanımı

Evet muayenemi oldum cin3 konizasyon sonrası 4.ayım ilk kontrol öncelikle Süleyman bey inanılmaz alçak gönüllü bu işi bildiğini anlayacağınız biri ikili smear aldı benden muayenemde sıkıntı yok 10 güne sonuçları çıkacak kafama ne takıldıysa sordum mesela kanser riskim devam ediyormu dedim kontrolde olduğun sürece yok baktık tekrarlıyor alırım rahmini biter ötesi yok dedi siğiller için benim siğilim yok ama eşde veya kendinde varsa onların tedavisi şart en önemlisi jilet asla uzasın bırakın yada makas başka bir şey kullanılmamasını öneriyor ve bir yıl kesinlikle prezervatif kullanımı
İnşallah sonuçlarınız da güzel çıkar ki öyledir bence geçmiş olsun. Başka önemli bilgiler verdi mi acaba doktorunuz?

İnşallah iyi çıkar kuzum 🙏🙏🙏 benimde 3ay içinde çıkıcak temizlenmişizdir inşallah🙏🙏🙏

X