Kolposkopi, Biyopsi ASC-US, HPV, cin1, cin2, cin3 Tecrübelerimizi Paylaşalım

Benimde biyopsi 3 ve10 dan alındı,doktor 20 gün sonra konuşuruz dedi,sanki kötü birşey var ve söylemiyor gibi geldi,semear hsil gelmişti benim,yanındaki doktor hsil demişler dedi,doktor sonra nokta nokta nokta goruyormsn dedi, inşallah geç kalmamisimdr ve kanser değilimdir,sonucu beklerken oldum resmen,inş sizin de sonucnz iyi gelir

kanser değilsinizdir. umarım düşük çıkar sonucunuz.

Bende 3 gün önce biyopsi verdim bugün yarın çıkıcak sonuç ama bana göre ben kanser oldum çünkü adam görünce bile dedi ki çok derin bi leep ypmam lazım 2 buçuk yaşında kızım var öyle korkuyorum ki allah inşallah şifa bekleyen herkese şifa versin

leep yapmam gerekiyor dediyse kanser değilsinizdir. ne güzel cocugunuz var. leep işlemi olursanız kötü hücreler temizlenir. içinizi ferah tutun.

Benimde psikolojim bozuldu resmen inş degilizdr benim sonuç 20gun sonra dedi 12gun kaldi,bana biyopside hiçbir şey söylemedi oyuzden çok korkuyorum,iki biyopsi aldı benden

leep yapmam gerekiyor dediyse kanser değilsinizdir. ne güzel cocugunuz var. leep işlemi olursanız kötü hücreler temizlenir. içinizi ferah tutun.
Çok şükür aldım biyopsiyi bugün evet kanser değilim ama cin 3 geldi leep + ecc olucam tipim yüksek çünkü ama bunada şükür en azından yayılmamış teşekkür ederim

Benimde psikolojim bozuldu resmen inş degilizdr benim sonuç 20gun sonra dedi 12gun kaldi,bana biyopside hiçbir şey söylemedi oyuzden çok korkuyorum,iki biyopsi aldı benden
İnşallah ben değilmişim darısı size hoş sevinemedim cin 3 geldi ama olsun napalım bunada şükür

İnşallah benim de değildir,gozunuz aydın sonucunz erken çıkmış özel de mi yaptirdnz bana 20gun sonraya attı doktor,beklemekten olucem resmen
Kötü düşünmeyin hepimiz bu hastalıktan müzdaribiz grip gibi düşünün gripte insan öldürüyor ama dikkat ediyoruz drye gidiyoruz gripte bağışıklığı yiyor düşünün yani olumsuz olmasın

İnşallah benim de değildir,gozunuz aydın sonucunz erken çıkmış özel de mi yaptirdnz bana 20gun sonraya attı doktor,beklemekten olucem resmen
Evet özelde yaptırdım ama özelde de bir hafta en kısa süre normalde fakat doktorum çok iyi ve ilgili sürekli patolojiyi sıkıştırdığını söyledi ve 3 günde çıktı şükür

Eminmisiniz hpv 16 varsa cin1 zaten vardir diyordu doktor ascus cikmadimi sizde
6 yil once hpv 16 oldugunu ogrendim biyopsi temiz geldi bugune kadar hep smear yaptirdim sadece bu sene hpvyi yenileyim dedi doktorlar malesef tip16 hala benimle atamamisim dun yine biyopsi alindi ama sadece 1 parca aldilar busefer bu iyi birseymi yoksa kötü mü bilmiyorum 1 ay sonra sonuc cikacak tirsiyorum tabi

Gecmis olsun atmak icin herhangi bir takviye filan kullanmadiniz mi ?

Peki bu 6 yıl süreçte tekrar smear veya biyopsi yapılmadı mı

Dudağımdahi herpesten bıktım artık ya nerdende kaptım hem alt hem üst uğraşıyorum Allah'ım sen yardımcı ol bize ya alttan hpv üstten herpes bukadar şansısızm
Benimde geçen gün ağız içimde herpesmi diye düşündüğüm birşey çıktı ama tetkik sonucum negatif geldi şükür tahlil yaptırın ona göre ilaç kullanın bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…