Kolposkopi, Biyopsi ASC-US, HPV, cin1, cin2, cin3 Tecrübelerimizi Paylaşalım

Kerem bütün tiplemeyi yapıyor dimi arkadaşlar ben hastanede yaptırıp ketemden aldım sonucumu birde smearı enfeksiyon olan var mı
merhaba bende enfeksiyon belasından kurtulamayanlardanım smear de enfeksiyon çıkıyor ayrıca hpv 31 cin 1 var
sizin doktor birşey önerdimi doktorunuz enfeksiyon için

merhaba bende enfeksiyon belasından kurtulamayanlardanım smear de enfeksiyon çıkıyor ayrıca hpv 31 cin 1 var
sizin doktor birşey önerdimi doktorunuz enfeksiyon için
Defglyn kullandım 3ay Dr onu önerdi reçeteyle satılıyor suan bir enfeksiyonum yok iç çamaşırlarını ayrı yıkıyorum ve 60derecede yıkıyorum üyülüyorum günde 2/3 defa değiştiriyorum alışkanlık oldu artık daha smear ve hpv testi vermedim bakalım haftaya Dr gidicem ne çıkıcak

Evett canım kolposkopi ve biyopsi de çıktı size bir tedavi önerdimi doktorunuz bana hiçbirşey vermedi 6 ay sonra kontrole çağırdı
Takip dedi ama ben biyopsi de kanamam çok oldu iki kere koterizasyon oldm oradaki hücreleri zaten tahrip ettik dedi doktor.durmayan kanama biyopsi sonrası sizlern öyle olmuyo heralde çok şanssızım

Arkdşlar biyopsi olmuştm nadiren görlen durum bende oldu ve kanama durmadı günlerce nerdeyse 3 hafta çektim sonunda transene diye bi hap pıhtılaştırıcı kullandm öyle durdu sonunda kurtuldmmm.çok nadiren görülen bi durummuş

Benimde bir yildr mantar ve akıntı sikayetim vardı,gitmedigim doktor kalmadı,hep ilaç verip gönderdiler,geçen yılki semear testim temizdi,bu sene de düzenli yaptiriyim dedim ve özel bir tıp merkezinde yaptrdim,bu arada öğretmenim,ben dersteyken bir telefon geldi,arayan doktordu,devlet hastanesi nde kolposkopi yaptırmam gerektiğini söyledi,dün arkla gidip yaptrdim ve üç tane biyopsi aldılar,sonucu 20 gün sonra çıkacakmış,doktr 20 gün sonra konusrz dedi,semear hsil di benim kanser olmaktan çok korkuyorum,bu yasadiklarimdan kimsenin haberi yok çünkü bekarim, inşallah herkes sağlığına kavuşur

Korkmayin sonucta devamli smear veriyormussunuz anladigim kadariyla.ben de 6 ayda 1 smear veriyorum benimde hgsil cikti leep oldum geciyor.erken teshisle kanser olmaniz cok dusuk ihtimal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…