Kolposkopi, Biyopsi ASC-US, HPV, cin1, cin2, cin3 Tecrübelerimizi Paylaşalım

Kızlar biyopsi oldum bir hafta önce garip kokusuz açık pembe renkli akıntı oluyor.normal mi ben gbi olan varmı?

olabilir canım bazen biopsiden sonra alınan yeri yakmadılarsa kanama olabiliyormuş endişelenme . İnşallah temiz gelir .

Kızlarrrr çokk mutluyum smrar testi lsil ve asc-h yani yüksek riskli ekarte edilemeyen lezyon yani hsil şüpheli durum çılmıştı acil kolposkopi ve biyopsi oldum biyopsi olduktan sonra 10 gün gelen pembemsi akıntı moralimin sıfır olması ben cin 3 bile bekleyip leep e hazırlamıştm kendni ve bir mucize oldu doktorum bugün aradı cin1 çıkmş sevinçten ölüyorm sağlığım yerinde ya dünyaları devirem artk inşallah hpv 68 çıkmıştı bide onu atıcam ve bağışıklığı yüksek tutucam inş cin1 i yenicem .herkesin derdini en içten yüreğimle paylaşıyorm hepimize daha kötü durumda olan kim barsa herkese sağlık diliyorum be kendmzi artk koruyalm herkesten herşeyden pis erkeklerden.olan bize oluyor.şuan çokk sevinçliyim içim içime sığmıyor.❤️❤️❤️

Kızlarrrr çokk mutluyum smrar testi lsil ve asc-h yani yüksek riskli ekarte edilemeyen lezyon yani hsil şüpheli durum çılmıştı acil kolposkopi ve biyopsi oldum biyopsi olduktan sonra 10 gün gelen pembemsi akıntı moralimin sıfır olması ben cin 3 bile bekleyip leep e hazırlamıştm kendni ve bir mucize oldu doktorum bugün aradı cin1 çıkmş sevinçten ölüyorm sağlığım yerinde ya dünyaları devirem artk inşallah hpv 68 çıkmıştı bide onu atıcam ve bağışıklığı yüksek tutucam inş cin1 i yenicem .herkesin derdini en içten yüreğimle paylaşıyorm hepimize daha kötü durumda olan kim barsa herkese sağlık diliyorum be kendmzi artk koruyalm herkesten herşeyden pis erkeklerden.olan bize oluyor.şuan çokk sevinçliyim içim içime sığmıyor.❤❤❤
Gözünaydın canım darısı başımıza inşallah 🙏

Mesajiniz 2018den ama belki gormezsiniz yeni okudum Aynı şeyleri yaşıyoruz aynı duyguları bende nasıl yeniden evlenir çocuğum olurmu hiç bilmiyorum üzgünüm çok

Ece hanımım mesajlar çok eskide kalamış umarım görürsünüz yazımı. Ne durumdasınız Deflagyn bende kulanıyorum son ayındayım. Nasi durumunuz hpvyi atlattinizmi

Ece hanımım mesajlar çok eskide kalamış umarım görürsünüz yazımı. Ne durumdasınız Deflagyn bende kulanıyorum son ayındayım. Nasi durumunuz hpvyi atlattinizmi
Kime yazıyorsanız onun mesajına cevaplama yazarsanız kişiye bildirim gider hpv tipiniz ne ve cin kaç

Kime yazıyorsanız onun mesajına cevaplama yazarsanız kişiye bildirim gider hpv tipiniz ne ve cin kaç
Karışıklık olmuş olabilir. Konuya yazılmış oldukça mesaj. Cin1 bende tip 16 pozitif olup 56/59/66 tiplerinden herhangi biri saptanmıştır diyordu raporda. siğilir var asi oldum tekdoz henuz ve hpv için 6 ay sonra bakılcak tekrar dr öyle soyledi yani hpv16 vs varsa zaten cin1 mutlaka oluyormus. Ilerleyecekmi cin2 vs ona bakcak sanırım takiple

Karışıklık olmuş olabilir. Konuya yazılmış oldukça mesaj. Cin1 bende tip 16 pozitif olup 56/59/66 tiplerinden herhangi biri saptanmıştır diyordu raporda. siğilir var asi oldum tekdoz henuz ve hpv için 6 ay sonra bakılcak tekrar dr öyle soyledi yani hpv16 vs varsa zaten cin1 mutlaka oluyormus. Ilerleyecekmi cin2 vs ona bakcak sanırım takiple
bende hpv 16yım ama cin olusumu olmadı

Arkadaşlar ahcc hap kullanıyorm yeni başladm 3*1 günde.bunu kaç ay kullanan varsa kaç ay kullandınız yazablrmsnz veya kaç ay kullanmam gerekiyor en az etki etmesi için?

X