Tatlı Tarifi Kolay ,Pratik,Lezzetli Şerbetli Tatlı Tarifleri

En başarılı bulduğunuz'' Şerbetli Tatlı Tarifleri'' hangileridir? (3 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    503
  • Anket Kapalı .
Ablamın bütün eletronik aletleri arçelik ve buzdolabı ve mikrodalga fırını haricindekiler leş gibi. Hele o bulaşık makinesi

Abla biz bu eve regal aldıkNormalde bir tane buzdolabı 15-20 bin tüm beyaz eşyaları 23-25 civarına aldık
Aman iyisini aldık ne oldu
Sağlıkla güle güle kullan
Doğru diyorsun önce can sağlığı, eşya meşya görümlük aslında, evlenirken doğru dürüst eşyam mı vardı? Sağlık olunca hepsi alınıyor yapılıyor.
Allah sizleri hepimizi beterinden korusun da beyaz eşyalar x marka olmuş y marka olmuş ne fark eder, hepsi iş görüyor

Aynen ablacım Allah razı olsun
Yeniden evimi kurunca hiç marka aramayacağım

Ablamın bütün eletronik aletleri arçelik ve buzdolabı ve mikrodalga fırını haricindekiler leş gibi. Hele o bulaşık makinesi
buzdolabı ve çamaşırdan memnunuz. bulaşıktan da öyle. ama bulaşık makinesinin diğer program düğmeleri bozuldu. servis de çok isteyince yaptırmadık. tek programla yıkıyoruz yetiyor. ekmek makinesi ve fırından da memnunuz. diğer küçük ev aletleri yok bizde. onun için birşey diyemem.

Eskiden bozulsa da almak bu kadar zor değildi. Bizim devrilip kırılan televizyon iki aylık maaşım şu an. Ama evlenirken bir aylıktı. Mümkünse hiçbir şeyimiz bozulmasın artık.

Bence bayramdan önce al. Trendyol'a baktım da fiyatlar uygun geldi bana ama her an artabilirler.
valla şimdi onu düşünüyordum nasıl yapayım diye. kredi kartımın kesim tarihi 19 u. ama 20 sinde de sipariş veremem il dışına çıkacağım. karar veremedim. ya da 20 sinde arife günü mağazadan mı baksam yine bu fiyatlarda bir yerden bilemedim.

Bulaşık makinesi tabaklarda leke ve yemek kalıntısı bırakıyor. Çamaşır makinesinin de performansını çok beğenmiyor. Tamamen şans işi

Mağazada fiyat farkı olmayacaksa mağazadan da alabilirsin.

Aynen ablacım Allah razı olsun
Yeniden evimi kurunca hiç marka aramayacağım
Öncelikle Allah sevdiklerinle sağlıkla ağız tadıyla yaşamayı nasip etsin, sonra da inşaallah hayal ettiğin gibi bir yuvan olsun, sen zaten elinin değdiği her yeri güzelleştiren bir kadınsın, Allah gönlüne göre versin
Eskiden bozulsa da almak bu kadar zor değildi. Bizim devrilip kırılan televizyon iki aylık maaşım şu an. Ama evlenirken bir aylıktı. Mümkünse hiçbir şeyimiz bozulmasın artık.
Hiiiiç sorma Margaret, küçücük cihazlar bile sürekli zamlanıyor, tv buzdolabı vs şöyle dursun tencere tavalarıma bile yapışıyorum sosluk kadar küçük tencereler bile ateş pahası olmuş, ben minik tencereleri seviyorum, hem kalan yemekleri aktarmak için iyi oluyor hem de zaten 3 kişiyiz birer porsiyon çorba vs yapmak için iyi oluyor, anacım onlar da ne biçim zamlanmış

durmak bilmeyen bir zam furyası var hem ev eşyalarında hem yiyecek giyecekte... gerçekten korkuyor insan.
evde tefalin döküm tavaları var boy boy. kaç yıl önce netten almıştım. 700 ile 1000 Tl arası olmuş sinirim bozuldu.

Allah razı olsun ablacım inşallah

Geçenlerde anneme küçük, artan yemekleri koyup ısıtmalık tencere bakayım dedim. Nenemin kullandığı o minik emayelerin üçlüsü 600 liraydı. Kapakları cam kulplu falan değil, düz plastik, saklama kabı kapağı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…