Tatlı Tarifi Kolay ,Pratik,Lezzetli Şerbetli Tatlı Tarifleri

En başarılı bulduğunuz'' Şerbetli Tatlı Tarifleri'' hangileridir? (3 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    503
  • Anket Kapalı .
Bu doğru işte. Annemde Altus’un çaycısı var. 10 yıldır sürekli kullanıyor. Çok sağlam. Bendeki Fakir de ona göre çok çok ince, dandik duruyor. Ama görüntüsü güzel işte, şık duruyor. Beş yıldır yarı yolda bırakmadı, hoş ben de sık kullanmıyorum onu. Misafir geldikçe.

Umarım uzun yıllar kullanırsın Ben hiç çaydanlık kullanmıyorum hep çay makinesiyle yapıyorum o yüzden bana dayanıklı ürünler lazım
Çok ilginç değil mi? Marka kalitesine güvenip aldığımız bazı ürünler hayal kırıklığı yaşatırken, markaların yan ürünleri daha dayanıklı çıkabiliyor.
Son 11 yılda tam 3 defa çamaşır makinesi aldım ilk 2 tanesi çöp oldu resmen, ki öyle yabana atılacak markalar değildi, bir tanesi Samsung’du mesela, en son tepemiz attı öyle de çöp oluyor böyle de deyip Altus çamaşır makinesi aldık a-aaa bir iyi çıktı hayret verici bir şey :)))

Ben memnun kalınca annemin makinesi de bozuldu, ki zaten eskiydi garantisi çoktan dolduğundan servis neredeyse bir makine parası kadar tamir parası isteyince bir Altus da anneme aldım, o da çok memnun.

Abla bekar evimden beri sekiz seneden fazladır hemen hemen her gün kullandığım Altus ketılımla bakışıyoruz şuvan. Şimdi fark ettim, bu da hiç teklemedi. Şans işi dedikleri bu olsa gerek.

Eklentiler

• 8DCC8E53-8C00-4BB0-8E27-4ABFAEA03977.jpeg
    102,5 KB · Görüntüleme: 35
Abla bekar evimden beri sekiz seneden fazladır hemen hemen her gün kullandığım Altus ketılımla bakışıyoruz şuvan. Şimdi fark ettim, bu da hiç teklemedi. Şans işi dedikleri bu olsa gerek.
Bu tip cihazlar gerçekten şans işi son attığımız çamaşır makinesinin yarı fiyatına aldık Altus‘u ama tıkır tıkır çalışıyor maşallah.
Samsung olanın daha garantisi dolduuuu kazanı dağıldı ki bulaşık makinemde Samsung onda bir şey yok şimdilik ama çöp olursa Altus düşünebilirim, ben en çok ütüden çekmiştim en az kullandığım alet olmasına rağmen aldığım her ütü tak diye giderdi, en son Philips aldım yıllar önce, aman maşallah hiç sorunsuz çalışıyor 15 yıldır, senede 1 kere ütü yaptığım için de olabilir bu performanslı halleri

Bilemiyorum ben mi hoyratım makineler mi kalitesiz üretiliyor

Kuru makinesi o fiyattı sanırım, ben toplamını 35 bin olarak biliyorum fiyatı artmadıysa

Tembel kadın olsaydım hiç fiyatına da bakmazdım ablam, şimdilik zenginliğimde almaya niyetliyim
Cüzdanında bana da yer açabilirsin ablacım, hediyeye hayır demem.

Ve ben kaçarak uzaklaşırım

Buzdolabı, ankastre, bulaşık, çamaşır hepsi Samsung. Tv ve mikrodalga da Samsung’du, ikisi depremde gitti. Bendeki Samsunglarda da sadece bulaşık makinesinden yana şansım gülmedi. Kronik hatalı bir cihazmış, serinin hepsi aynı. 4C arızası veriyor aldığımız günden beri. Eve bir tek ona tamirci geldi şimdiye kadar. Benim markalara olan inancım çoktan bitti zaten. Şeytan diyor git A101’e al bir tane Hi Level televizyon, koy salona.

Bende tatilde deneyimledim Altus’un beyaz eşyalarını, bulaşık makinesi de çamaşır makinesi gibi çok güzel yıkıyordu. Ve kaç yazlığa gittiysek hepsinde Altus vardı.
Hatta arkadaşım iş yerine alacağım diyordu orada deneyimledikten sonra.

Bizim şu an kullandığımız televizyonun markası Nexon a101'den almıştık 7 sene önce ve çok memnunuz. Yeni evimiz için de Hi level aldık bence ondan da memnun kalacağız gibi.

Sorma Margaret hep aman beyaz eşyadır kaliteli olsun bilindik marka olsun dedik, tamam yıllarca sorunsuz kullandıklarım da oldu ama nasılsa kaliteli bulup herkes alıyor diye makinelerini düzgün denetlemiyorlar mıdır nedir 10-11 yıldır beyaz eşyalarımda hep sorun yaşadım, 2 defa buzdolabı, 2 defa bulaşık makinesi, 3 defa çamaşır makinesi bir de geldi mi üst üste gelir derler ya, çamaşır makinesini yenilerken buzdolabı gidiyor, onu yeniliyorum süpürge süpürge bitiyor yine çamaşır makinesi
Çıldırdık valla, artık bizde marka bakmıyoruz, Altus mu tamam al kullan bozulursa git yine al

Ben bu kadar çok kullananı olduğunu bilmiyordum, anneme de alınca bilirsiniz anneler akrabalar komşular herkesle konuşurlar:) hangi marka diye soranlara Altus demiş aa iyidir bizde kullanıyoruz diye karşılık görünce beni aradı mune iyiymiş bu marka herkes memnunmuş dedi:))

Halamın çamaşır makineside Altus marka ve neredeyse 15 senedir kullanıyor çok memnun.
Gerçekten de teknolojik aletler şans işi.

Abla biz bu eve regal aldıkNormalde bir tane buzdolabı 15-20 bin tüm beyaz eşyaları 23-25 civarına aldık
Aman iyisini aldık ne oldu

bizim çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, iki buzdolabı, fırın, ekmek makinesı hepsi arçelik ve çok memnunuz.
cam sürahili blender ile ayrıca el blender seti, saç kurutma makinesi braun
rondo, ayrıca cam hazneli büyük boy parçalayıcı mikser blender seti, tost makinesi, actifry, mikser, Türk kahvesi makinesi, elektronik mutfak tartısı tefal
katı meyve sıkacağı philips
mix go vestel
yoğurt makinesi ve volume üflemeli saç şekillendirici arzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…