Tatlı Tarifi Kolay ,Pratik,Lezzetli Şerbetli Tatlı Tarifleri

En başarılı bulduğunuz'' Şerbetli Tatlı Tarifleri'' hangileridir? (3 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    503
  • Anket Kapalı .
Tamamen gereksiz bir icat olduğunu düşünüyorum.
aslında şöyle; tabi illaki alınması gereken birşey değil ama çok pratik. zaman ve enerji tasarrufu var.
mesela az birşey için fırın açman gerekmiyor. ben actifry da bile pratik hemen yapabiliyorum. fırın daha çok elektrik yakıyor. bunun pratikliği çok iyi.

Kullanmadan ikna olmam
Ben fırın seviyorum ya o airfryer bana çok saçma geliyor

Arkadaşımda Tefal vardı. Onu bürolarına götürdüler. Eve Philips aldı. İkisini de kullanan biri olarak kesinlikle Philips diyordu. Pişirmesi daha güzelmiş. Ama temizliği daha zormuş. Öyle diyordu.

Arkadaşımda Tefal vardı. Onu bürolarına götürdüler. Eve Philips aldı. İkisini de kullanan biri olarak kesinlikle Philips diyordu. Pişirmesi daha güzelmiş. Ama temizliği daha zormuş. Öyle diyordu.
evet üst rezistansı sanırım zor temizleniyormuş philipsin.

1 buçuk senede ödediğim parayı kurtardı bile
Ki ben çok kızartma yaparım, fırını çok kullanırdım. Bunlar bana yetti.
harika bence. ben de fırın yemeklerini ve kızartmayı çok seviyorum. ee tabi kızartma fazla yağla çok zararlı. diğer taraftan fırında az birşey yapmak istesen gerek yok. bu daha pratik ve daha az elektrik harcıyor. bence çok çok iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…