Tatlı Tarifi Kolay ,Pratik,Lezzetli Şerbetli Tatlı Tarifleri

En başarılı bulduğunuz'' Şerbetli Tatlı Tarifleri'' hangileridir? (3 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    503
  • Anket Kapalı .
Babam izin verse ben de Almayan'dan aldıracağım da işte

Neden 14 almak istiyorsun yani sonuçta şu an kulşandığın telefon yeni sayılırmış. Modelini mi yükseltmek istiyorsun?
Bir daha elime böyle bir fırsat geçmez diye. Yurt dışına giden bulunuyor da oradan telefonsuz dönen yakın biri zor bulunuyor malum ahsjsjjs. Kendiminkini eşime verip ona çökerim diyorum.

Bir daha elime böyle bir fırsat geçmez diye. Yurt dışına giden bulunuyor da oradan telefonsuz dönen yakın biri zor bulunuyor malum ahsjsjjs. Kendiminkini eşime verip ona çökerim diyorum.
Evet mantıklı. Eşini ikna et ve al.

O kadar gözüm yok ki airfryer de o çıksaydı onu da satardım.sksjsjd
Çekilişin içeriğinde dyson,airfryer,ütü,tost makinesi gibi bir sürü ürün vardı ama ben telefonu istiyordum. Diğerleri çıksaydı da direkt satıyordum.aksjsnd

Gerçi telefon çıksaydı nonu da satıyordum ama olsun.skdjd

Nasip canım
Sen akışına bırak. Sonra yiyemezsin üzülürsün başta keyfine bak. Şahsi önerim hamur işleri ve tatlıları abartmaGerisini ye gitsin
Ya çok güzel bişey oldu ben ekmekten soğudum, hiç yiyemiyorum ben benn
Tatlı zaten hiç canım istemiyor inşallah böyle gider aminn

O ikna zaten de ben karar veremiyorum. Seneye iki velet, tek maaşız çünkü…
Aaaa sen dayak istiyosuuuunnn. Al gitsin ya bir şey olmaz. Zaten sen o parayı gözden çıkarmışsın al gitsin. Asıl almazsan pişman olacaksın hissediyorum.

Ne kadar da al gitsinli cümle kurdum.sjsjd hepsi senin için.

Sadece benim için mi, demin de Orangegrey için diyordun ahsjjsjs

Daha vakit var, o zamana kadar kesin ikna olurum ajsjsjj kahve makinesi aldırdım mesela şimdiden. Ama telefon biraz tuzlu.
O değişik markadan mı aldın? Yorumlarına bakayım dedim o markaya ait o kadar az yorum vardı ki. Dedim bu kız bunu nerden bulmuş.sksksk hayır diğer markaların suyu mu çıkmış bile dedim

O değişik markadan mı aldın? Yorumlarına bakayım dedim o markaya ait o kadar az yorum vardı ki. Dedim bu kız bunu nerden bulmuş.sksksk hayır diğer markaların suyu mu çıkmış bile dedim
Yok güvenemedim. Delonghi aldırdım. Burada da yaygın kullanılıyor onun makineleri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…