Tatlı Tarifi Kolay ,Pratik,Lezzetli Şerbetli Tatlı Tarifleri

En başarılı bulduğunuz'' Şerbetli Tatlı Tarifleri'' hangileridir? (3 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    503
  • Anket Kapalı .
Hayırlı bayramlar
Wilma11 tatlını yapacak mısın
Yarın inşallah kızımın 23 nisan gösterisi var eve geçince yapcam
Bu aralar bayram çok zor geçiyor
Kaynana görümceyle köyde geçirdik
Ama konuşmadık
Umrumda degil
Takmasam iyiyim sonra Allahtan eşim 5 te aldı eve biraktı en az 3 saat durduk iyi oldu

Tamam canım nasıl istersen
Allah kolaylık versin

Nasip canım
Her şeyin bir sebebi vardır
Rabbim sonunu güzel eylesin

Aminnnnn
Her şey sınav tabii önemli olan o sınavı bile Allah'tan geldi diyip en doğru şekilde verebilmek.
Çocuklar falan nasıllar? Eşin uzaktaydı sanırım gelebildi mi izinli olarak?
İyiler canım ama kızlar üzülüyorlar. Çevreleri, arkadaşları, düzenleri artık yok. Burada ortam edinemediler. Derslere bir ay ara verdiler. Gittikleri kurs ayt yi bitirdi. Bunlar bitiremedi. Motivasyon bayağı düştü. Ama yapacak bir şey yok
Eşim iki gün önce geldibir hafta izinli sonra tekrar dönecek:)
Hayat devam ediyor. Elbet bu zorluğun bir mükafatı olacak

Çocuklar için yeni çevreye alışmak daha zordur tabii. Arkadaş edinmek öyle kolay değil ki
En güzel mükafatı alın, aklıma geldikçe dua ediyorum sana ve herkese.
Dediğin gibi hayat devam ediyor insan bir şekilde bir yerden tutunmali.
Eşinin gelmesi seni nasıl mutlu etmiş, sanki bahsederken gözlerin ışıldıyormuş gibi okudum cümleni haha

Canım başlarda çok üzülüyordum. Ama şimdi evim yıkılmış, eşyam gitmiş hiç umrumda değilTek derdim eşimin bizimle olmaması, kalacak yerinin olmaması ve aile birliğimizin bozulmuş olmasıOndan eşimin yanımızda olması beni çok mutlu etti
Yarın ölmeyeceğimizin garantisi yok. Ondan bazı şeyleri akışına bıraktım

Yaşamayan anlamıyor dışarıdan konuşması kolay oluyor Bazıları anlamıyor
Yaşadığımız şeyler kolay değil Ama geçecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…