Kolajen(Collagen) Takviyesi

Ekşi'de ayrıntılı açıklayan bir yazı okudum ve şu an aldım, çok ani bir alışveriş oldu 400 tl olanı değil, bakalım, kullanıcı yorumları güzel, darısı başıma.

Al gitsin diyen o duyguyu iyi bilirim hangi marka aldın, kaç gram kolajen var içinde?
Evet bende baktım 30 Euro yurtdışı fiyatı. Firmayı aradım sordum market ürünü olmadığını içerik olarak Türkiye için özel üretim olduğunu söylediler.

Markanın kendi sitesinde 16 Euro görünüyordu. Hikaye ya, bize gelene kadar x 4 oluyor fiyatlar. Kazıkçı millettiz.

Ne kadar süredir kullanıyorsun? Ne gibi değişimler yaşadın? Tablet olanlarda kolajen gramajı az gibi sanki.
Bir ayı geçti. Tırnaklarım çok zayıftı biraz sertleşti güçlendi gibi. Tablet daha iyi dye duymuştum. Siz nasıl kullanıyor sunuz? Kolajen oranı 1 tablette 750 mg. Az mı acaba ne kadar olmalı?

Bir ayı geçti. Tırnaklarım çok zayıftı biraz sertleşti güçlendi gibi. Tablet daha iyi dye duymuştum. Siz nasıl kullanıyor sunuz? Kolajen oranı 1 tablette 750 mg. Az mı acaba ne kadar olmalı?
Ben de henüz almadım. Araştırma aşamasındayım. 2 ay içinde etkileri belli olur diyorlar.

Osman Müftüoğlu en az 5 gr olmalı, daha azı fayda etmez diyor. Arkadaşın bahsettiği İsveç markası o yüzden iyi görünüyor. Doz başına 10 gr + balık kolajeni.

Al gitsin diyen o duyguyu iyi bilirim hangi marka aldın, kaç gram kolajen var içinde?

Markanın kendi sitesinde 16 Euro görünüyordu. Hikaye ya, bize gelene kadar x 4 oluyor fiyatlar. Kazıkçı millettiz.
10000 mg, toz halde, 28 günlükmüş, silindir şeklinde bir kabın içinde, ölçme kaşığı gibi bir şey çıkacak mı içinden bilmiyorum. Bugün geldi, 1 tane de 3ü bir arada paketleri gibi paketlenmiş serilerinden deneme ürünü yollamışlar.
Benim aldığımın tadı yokmuş bu yüzden her şeye konup içilebiliyormuş. Yolladıkları ise hindistan cevizi aromalıydı. Hindistan cevizinin her şeyine bayılırım, gıda-kozmetik fark etmez, ama içecek aroması olarak olmamış. Hatta sitede görmüştüm, daha pahalıydı, almamıştım, iyi ki almamışım.
Supra marka aldım ben, aldıktan sonra araştırdım, iyiymiş neyse ki

Bende kolajen hakkında araştırma yapıyorum .... bu linkte çok detaylı işlenmiş okumanızı isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende kolajen hakkında araştırma yapıyorum ..... bu linkte çok detaylı işlenmiş okumanızı isterim.
Sitenizi geliştirin öncelikle. Ürün içeriklerine ulaşılamıyor, çok amatör bir site. Güvenip de alışveriş yapmam ben. Dediklerimi ciddiye alın, yıllardır online alışveriş yapıyorum.

Arkadaşın bahsettiği kolajen hangisi?

aaa o hindistan cevizli olanlar tekli kullanım formatındakine + 100 TL ama içeriğinde ki ilave C vitamin, HA, biotin vs güzelmiş.

Gerçi o farkı verince vitamin c'nin daha kalitelisi de alınır.

Benimde tercihimde en büyük etken 10 gr sıvı formda balık kolajeni, sıvı formda olması, isveç malı olması old
Rica ederim. Denemedim, sadece okuduğum kadarıyla güzel gözüküyor. Bir de Türkiye de satan siteden hiç alışveriş yapmadım. Güvenilir mi acaba?

ben daha oncede almistim farkli bi urun bu siteden herhangibir sıkıntı yasamadim ve takipte ediyorum siteyi. urunleri gida Bakanlığı onaylı ve orjinal ürünler.

... adlı siteden mi? teşekkürler bilgilendirme için

amazon.uk den alışveriş yapan var mı acaba? gümrüğe takılır mı ki?

gida takviyeleri ilaclar genelde takılıyor. arkadasim amazon değil ama yurtdışında bi siteden takviye aldi burda gumrukte doktor raporu istediler alamadi kaldi gumrukte :) riske girmeye hic gerek yok varsa Turkiyede yada yurtdisina giden biri yaninda getirebilir o zaman sıkıntı olmuyor.

aaa o hindistan cevizli olanlar tekli kullanım formatındakine + 100 TL ama içeriğinde ki ilave C vitamin, HA, biotin vs güzelmiş.

Gerçi o farkı verince vitamin c'nin daha kalitelisi de alınır.
Biotin vitamini fasa fiso, ihtiyacımız olan biotini yiyeceklerden alabiliyoruz zaten, ha çok dandik besleniyordur kişi, o yüzden alamıyordur o ayrı.
Tadı dediğim gibi benim için çok kötüydü, aç karna içmiştim onun etkisi var mı bilmiyorum. Bu arada ölçme kaşığı varmış içinde. Şimdiki hedefim o kaşıkla 28 günü çıkarabilecek miyim, yoksa 3*4 gün önceden mi bitecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…