Kolajen(Collagen) Takviyesi

osman müftüoğlu balık kolajeni içeren takviyeyi önerdi. doppelherz dana kolajeninden yapılmış..ayrıca içeriği 2500mg.
voonka balık içerikli ayrıca içeriği 10000mg.ben voonka alacağım..

nasıl memnun kaldınız mı voonka dan. ben de yeni sipariş verdim. 30 luk şase ,suda eritilen.acaba faydası var mı diye merak ettim.233 tl ye aldım internetten.

kolajen takviyelerinin içinde diğer vitaminler de var. mesela c vitamini....

bende internetten sipariş verdim. hangi aromalısından aldınzı?karpuz,yeşil elma ve ananas vardı. ben elma dan sipariş verdim. kaç kutuluk ve sürelik kullandınız?devam ediyormusunuz?

Merhabalar, Ürünü nerden alabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

evt. voonka nın içeriği doppelherz in 4 katı.ayrıca osman müftüoğlu balık kolajeni olsun dedi. o da voonka nuın ki öyle.. doppelherz in ki dana içerikli.
Ama kendisi dopelherz al8n diyor heryerde tavsiyesi bu noktada Ayrica içeriğinde dana degil balık

Merhaba, bu protein içerikli ürünlerin veya probiyotiklerin ne kadar ise yaradığı bir muamma çünkü ölçme şansı yok. Sadece farmakoloji okuyan arkadaşa şöyle katılmıyorum paça çorbasıni da ağız yolu ile alıp mideye gönderiyoruz :) ondaki kolajende ise yaramıyor deseydi tutarlı olacakti. sevgiler

Merhabalar,kolajen konusunu bende baya araştırıyorum. Daha önce 10 senelik ilaç sektörü çalışmam var o yüzden biraz daha kolay oluyor.yine de çok karışık bi konu :) baya bir kıyaslama yaptım şimdi bir tanesine başladım. Daha 1 hafta oluyor gördüğüm ilk etki spor sonrası diz ve eklemlerim agrirdi bu ağrı geçti. Şuan başka bi değişiklik yok zamanla yazarım. Ayrıca bahsettikleriniz sığır kolajeni balık değil. Sorunuz varsa bilgim yettigince cevaplarım.

Merhaba ; ilaç sektöründeki tecrübeniz nedeniyle sizin araştırma sonuçlarınız ve fikirleriniz bence extra değerli diye düşünüyorum ...
Bu şekilde araştırıp başladığınız hangi kolajen takviyesi oldu acaba? Faydasını artırmak için yanında kullandığınız başka şeyler de var mı ?
Bir detay daha ; sabah öğle akşam yemek öncesi sonrası vs. şeklinde ayrıca bir kullanım önerisi de var mı diye de sormak istedim size ...

Son düzenleme:

Merhaba "draje" ;
İlaç sektöründeki tecrübeniz nedeniyle sizin araştırma sonuçlarınız ve fikirleriniz bence extra değerli diye düşünüyorum ...
Bu şekilde araştırıp başladığınız hangi kolajen takviyesi oldu acaba?
Faydasını artırmak için yanında kullandığınız başka şeyler de var mı ?
Bir detay daha ; sabah öğle akşam yemek öncesi sonrası vs. şeklinde ayrıca bir kullanım önerisi de var mı diye de sormak istedim size ...

Son düzenleme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…